Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] QBUS V4 EXTREME REMASTERED

• Konbuyu başlatan Tefoo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 179
  • Görüntüleme 14K
Dostum Arkadaşlık İsteği Attım Kabul Eder Misin

Hayirli Satislar

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
paketı alıyosunuz tak dıger gun makınene gırıp sılıyorlar ınanmayın boylelerıne sonra dıyorlar ındırmen ıcın bır daha para ver falan lısans var falan ınanmayın dostlarım
Selamlar değerli God Of Roleplay üyeleri.. Sizi her developer arkadaşa güvenmemeniz konusunda uyardım eğer paket farklı bir makinaya veya bilgisayara aktarılırsa paketin çoğaltılıp dağıtılmaması için paketin imha edileceğini ve ekstra lisans ücreti ile tekrar satın almanız gerektiğini başta söyledim. Siz kendini developer sanan bir kaç arkadaş yüzünden paketi çaldırdınız ve imha etmem gerektiğini siz kullanmayacaksanız arkadaşında kullanmaması gerektiğini söylediniz bende dediğinizi yaptım ve paket başarı ile imha edildi..

1.png

Paket hakkında detaylı bilginiz yoksa değişiklik yapmayın paketi düzenlemek için birşeyler öğrenin sonra girişin dedim sözde developer arkadaşlarınıza güvenip paketin oynanmaması gereken kısımları ile oynayıp size gönderdiğim kullanıcı kılavuzuna uymadınız ve paketinizi kendi elleriniz ile bozup teknik destek için her seferinde bana yazdınız ve karşılığında reklam teklif ettiniz. :)

43777

Ardent sky adlı arkadaş paketinizi sildikten / çaldıktan sonra arkadaşı banladınız ve sırf suç üzerime kalmasın diye yetkilerimin alınmasını ve makinanın şifresini değiştirmenizi söyledim dinlemediniz makina şifresini değiştirmediniz :)

43778

Kılavuza uymayan sözde developer arkadaşlarınız ile yaşadığınız sorunlardan ve paketin çalınmasından / silinmesinden ben sorumlu değilim makina şifresini herkese girmeyecektiniz ben paketimin ücretsiz dağıtılmaması ve her makinaya koyulmaması için bu lisans sistemini kullanmak ve kimse babasının hayrına paket lisanslamadığı için bunun ücretini ödemek zorundayım..

43779

Silahçıyı kaldırarak bağlantılı olan bozduğunuz scriptlerin fixlerini ben üstlenmediğimi ve bozacağınız şeylerin karşılığında yedek almanız gerektiğini size açık açık belirttiğim ve kullanıcı kılavuzunda söylediğim halde lua bilmeden ekleme çıkartma yaptınız ve paketi bozdunuz...

Olayın kısa ve özü ben paketimin dağıtılmaması için lisans sistemi kullanıyorum ve buna bir ücret ödüyorum paketi çaldırmamanız her developerım diyen arkadaşa güvenmemenizi sizle olan ilk sohbetimde bana danıştığınızda söyledim bunun karşılığında farklı bir makinaya geçerse bu paketin imha edileceği ve lisans için ek ücret ödemeniz gerektiğini hem kılavuz hemde sesli bir şekilde size belirttim siz dinlemediniz ve makinanızın şifresini tüm ülkeye dağıtarak paketi çaldırıp sildirdiniz. Buna karşı vereceğim teknik bir destek bulunmuyor.. ayrıca söylediğiniz makinadan silinen paketi ben silmiş olsam [ki kendi paketimi neden sileyim] sizin yedek makinanızın şifresi bende bulunmuyor.. yedek makinanızdan paketi ben silmiş olamam :) sizi kibarca allahın verdiği beyni kullanmaya davet ediyorum mesajınız için teşekkür eder iyi akşamlar dilerim..

Ekstra olarak referans olan diğer sunucudaki arkadaşlarımız ile görüşüp sadece sizde böyle bir sorun olduğunu kanıtlamak için referans arkadaşların discord id'lerini bırakıyorum görüşün ve paket sadece sizde mi yoksa satın alan tüm arkadaşlarda mı silinmiş bakınız.

Raised Roleplay: Ice Bugsy#9212
Just Roleplay: Anıl#2844
LARP Custom Roleplay Community: Kahironn#9959
Querencia Roleplay: M4F#0295

Yanlış anlaşılmalara ve yalanlara aldanmayıp satışlarımıza indirim ile devam ediyoruz :) paket 1 günlüğüne yarı fiyatına satıştadır.

Paketi satın aldık son derece memnunuz. Herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Lobal Bey sıkıntılarımızı da çözmemizde yardımcı oldu ilgisine teşekkürler.

Paketi satın aldım gayet iyi ve hatasız bir paket üzerine uğraşıldığını düşünüyorum.Kendi sunucumuzda kullanıyoruz.Gerektiği yerlerde destek alabiliyoruz ve fiyat konusundada yardımcı oluyolar.Teşekkürler

Paketi satın aldım gayet iyi ve hatasız bir paket üzerine uğraşıldığını düşünüyorum.Kendi sunucumuzda kullanıyoruz.Gerektiği yerlerde destek alabiliyoruz ve fiyat konusundada yardımcı oluyolar.Teşekkürler
Kendisi kardeşim gibi teşekkür ederim satın alımınız ve desteğiniz için hayırlı günlerde kullanın ^^

Negra Lyda#4329 JrSanchez#1096 dostum arkadaşlık isteği yolladık ikimizden birine dönüş sağlar mısın rica etsem

Paketi satın aldım gayet memnunum +ref

Lisans yenileme ücretleri düşürüldü ve paket fiyatı sabit hale getirildi alıcıların çoğalması nedeni ile artık stabil indirim miktarı uygulanacak

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!