Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] QBUS V4 EXTREME REMASTERED

• Konbuyu başlatan Tefoo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 179
  • Görüntüleme 14K

Tefoo

Üye
FT Kullanıcı
DİKKAT! : HALİ HAZIRDA LEAKLENMİŞ OLAN QBUS V4 PAKETİNİ SATMIYORUZ! ÜZERİNDE OYNAMA YAPTIĞIMIZ [TÜRKÇELEŞTİRME, OPTİMİZE ETME VE ANINDA OYNANIŞA HAZIR HALE GETİRME] İŞLEMLERİNİ SATIYORUZ!

Custom Framework Nedir? : ESX, Disc ve VRP altyapılardan bağımsız olmak üzere başta sağladığı altyapı sistemi sunucunun SQL dosyasını şişirmemek üzere ayarlanmıştır. Diğer altyapılara göre ne kadar script sayısı olursa olsun düzgün bir geliştirici ile düzgün bir optimize sonrasında hiç bir şekilde FPS sıkıntısı çekmezsiniz. 190 Scripte sahip olan ESX bir pakete göre 250 scripte sahip bir QBus paketi düzgün optimize edilirse ESX olan sunucudan fazla FPS sağlayabilir.

Sattığımız Şey Nedir? Ücretsiz Leak Paket mi Satıyoruz? : Hayır.. Satın alacak arkadaşlar kaynak kodlarını, resmon değerlerini ve script dosyalarının kaynak kodlarını incelediği zaman bu paketin QBus V4 ile zerre alakası olmadığını anlayacaklar ve referans bırakacağız. Böyle bir önyargı bırakmamak için paket içerisinde yapılan değişikliklerin ufak bir bölümünü size veriyoruz.

Yapılan Değişiklikler :

Resmon değerlerini uçuran fazlalık scriptler kaldırıldı,
FPS artışı için paket içerisinde bulunan tüm scriptler TAMAMI optimize edildi ve düzenlendi
Satın alacak kişinin paketi aldığında direkt olarak start verip sunucuyu açması için türkçeleştirmeler yapıldı.
Resources dosyası içinde yazılı scriptlerin ne işe yaradığını arayıp uğraşmayın diye tüm dosyaların içine fonksiyonları ve çalışma şekilleri scriptlerin ne işe yaradığı vs. yazıldı.
Paketi ilk günden düzenleme yaparken bozmamanız için taban olarak değiştirilmemesi gereken tüm kod satırları işaretlendi ve uyarı yazısı bırakıldı.
Paket biraz eskiydi bu nedenle yeni çıkan interiorlar ve eğlence merkezleri paket içerisine eklendi [GABZ Breeze MRPD, GABZ PBHV2, Eğlence Merkezleri, Market Türevleri]
Shoplar çoğaltıldı ve türevleri eklendi.
Uyuşturucu sipariş sistemi düzenlendi ve ekstra 3 kullanılabilir farklı etkiye sahip uyuşturucu eklendi [Ekstazi, amnesia trip, LSD]
MaddeV bize basit geldi ve insanlar yaparken biraz uğraşsın diye üzerinde oynamalar yapıldı.
Kişiye özel DNA [KAN GRUBU DEĞİL! KAN GRUBU ORJİNAL QBUS PAKETİNDE VAR!] ve kromozomlar eklendi.
Kişiye özel Rozet numarası içeren polis kimliği, BSN kodu ile uyumlu avukat kimliği eklendi.
Silahların seri numaraları polislerin aratamayacağı kadar uzundu. Düzenleme yapıldı ve gerçekçi bir seri numarası görünümüne kavuşturuldu,
Artık çatışma çıkan olay yerinde yerdeki kanları polisler örnek torbasına koyabiliyor ve doktorların yapacağı DNA testi ile kişinin sülalesine kadar ulaşılabiliyor.
Barut testi ve status bizim elimize ulaşan QBus V4 paketinde bozuktu piyasada nasıl bilmiyorum ama sorunları fixlendi.
EUP güncellendi (9.2) ve Lost MC + Polis Yelekleri eklendi [TÜM YELEKLERİN TASARIMI BİZE AİTTİR!].
LAPD Araçları eklendi.

Eklenen araçlar:

2013 Taurus
2013 Chevy Tahoe
2015 Mustang
2012 Dodge Charger
BMW R1200RTP Police Bike

Polislerin ve doktorların kıyafet değiştirme noktaları güncellendi ve gerçekçi polis setleri koyuldu.
Craft sistemi bugluydu.. fiş çekerek silah craft edebiliyordunuz FİXLENDİ.
Envanter optimize edildi ve bir kaç hatası fixlendi [ÖRNEK HATALAR] :

Ölüp E Çektiğinizde envanter açılmıyordu.. FİXLENDİ
Yere eşya bırakıp iki kere envanter kapatıp açtığınızda yere bıraktıklarınızı alamıyordunuz.. FİXLENDİ
Envanteri marketlerde sürekli kapatıp açarsanız belli bir süreden sonra marketteki eşyalar ücretsiz oluyordu FİXLENDİ
Silah eklentileri silahlara koyulsa dahi parçalar kısmında buglanıyordu FİXLENDİ

Silah sıkarken giren FPS dropları FİXLENDİ,
Silah eklentilerinin takılmaması veya takılsa dahi silahta gözükmemesi veya kullanılamaması FİXLENDİ
Legal mesleklerin maaşlarınızı vermemesi sorunu FİXLENDİ
Köşe tutma scriptinde köşe tutarken karakterinize verdiği animasyondan dolayı bugda kalıyordunuz ve kurtulamıyordunuz FİXLENDİ

Yapılan çok fazla değişiklik var ama hepsini buraya yazamam en iyisi fiyat ve paket için detaylı bilgi isteyen arkadaşlar Lobal#3635 yazabilirler.

Dipnot: Paketi satmam ile ilgili sorunu olan yediremeyen arkadaş illa çıkacaktır.. sen yazmadan ben söyleyeyim sendeki paket ile bendeki aynı değil kanka buraya yazdığım güncellemeleri leak paketlerde veya -16 yaş developerlarda bulamazsın o yüzden boşuna konuyu baltalama lütfen emeğimi satıyorum ve saygı duy nasılsa sen bir şey satıp ekmeğini çıkartmak istediğinde sana karışılmasını istemiyorsan sende insanlara karışma... eğer sende daha kaliteli paket olduğunu iddia ediyorsan fivemturk.com sana konu açman için olanak sağlıyor benim satışlarımı baltalama ve git kendine konu açıp kendi paketini sat.

QBus V4 Paketi ile ilgili bilgisi olmayan veya paket üzerinde yapılan TEMEL değişiklikleri merak edenler bu videoyu izleyebilir.

DİKKAT! BU VİDEO TEMEL DEĞİŞİKLİKLERİ İÇERİYOR BURAYA YAZDIĞIM HER ŞEYİ VİDEOYA KOYAMAM O KADAR GÜÇLÜ BİR BİLGİSAYARIM YOK!

Video Linki:

Eksta : Paket ile ilgili sadece satıştan sonra convert yapmıyorum convert işlemlerinden siz sorumlusunuz

Ekstra : Paketi test etmek için kendi VDS sunucunuza kurdurma teklifini lütfen etmeyin.. daha önce böyle tartışmalara çok dahil edildim ücret ödenmediği sürece bu paket benim bilgisayarımdan başka hiç bir yere gidemez.

Bu konuyu düzgün okuduysanız sorun yaşayacağımızı sanmıyorum ücret ödendikten ve hesaba para aktarımı gerçekleştikten sonra bağlantı verilir paketi kurmak sizin sorumluluğunuzda.

REFERANSLAR

Raised Roleplay

Querencia Roleplay

God Of Roleplay

Just Roleplay

Astral Roleplay

LARP Custom City

Galaxy Roleplay

Barbie City Plus

S+ Roleplay

SalihF6 İsimsiz sunucu

Batuhan. İsimsiz sunucu

Querencia V2

SoveXx İsimsiz sunucu

FairRP​

İLETİŞİM: Lobal#3635

Son düzenleme:
whatsapp ı fixlediysen güzel olmuş eline sağlık

Bu gün satin aldik, gercekten kendisi en ufak ayrintilarina kadar ilgileniyor ve gösteriyor. Pakete zaten diyecek yok ilk defa bu kadar fps aldim ve meslekler cok ayrintili yapilmis. Bir paket ariyorsaniz kesinlikle tavsiye ederim iyi oyunlar :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!