Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] NEW YORK CİTY | QBCORE | SERVER PACK | NYC

Miro241

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
Miro0241
Hello, dear users.
I would like to introduce and sell the file we made for our server that we opened as Drippin New York.

--------------------------------------------------------- Paket Hakkinda Bilgi ---------------------------------------------------------

- | 110 kiside denendi

- | Yeni Core
- | Bug,Dupe Tamamen fix

- | güncel scriptler

--------------------------------------------------------- Scriptler Hakkinda Bilgi ---------------------------------------------------------

- | Hang out

- | Evcil Hayvan Script
- | Ev Soygunu
- | Polis Bibger Gasi
- | Grafitti ve Boya Script
- | Car Radio
- | PMA Voice,Saltychat
- | Blood system
- | Basketball
- | Motor Animasyonu
- | Gang culture cars
- | Magaza Soygunu
- | Custom gun stream
- | Bilek Güresi
- | Ghost peek
- | +1000 Animation (Gang,Couple)

--------------------------------------------------------- Map Resimleri ---------------------------------------------------------

7.png

~ Statue of Liberty

11.png

~ Central Park

6.png

~ Times Square

4.png

~ Brooklyn

10.png

~ Some other Pictures of New York City

drippinmap.png

~ New York City Map

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fiyat 1800 TL
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

For buy /Other script about
discord : miro0241

Note : Map lea* degil.

Son düzenleme:
Alışılmışın Dışında görmek istediğimiz hareketler bunlar iyi satışlar dilerim

Türk comminty anlayamadı gitti şu nyo yu. Full ymap olduğu için geç yüklenmeler vs olmasa iyi plan

Türk comminty anlayamadı gitti şu nyo yu. Full ymap olduğu için geç yüklenmeler vs olmasa iyi plan
Paketimizi kendi açacağımız sunucu için tasarlamıştık. Projeyi Türkiye standartlarına göre yapmak istediğimizden, haritada geç yüklenme ve düşük kare hızı (fps) gibi sorunları çözdük ve 110 kişiyle sorunsuz bir şekilde denedik. iyi günler

Paketimizi kendi açacağımız sunucu için tasarlamıştık. Projeyi Türkiye standartlarına göre yapmak istediğimizden, haritada geç yüklenme ve düşük kare hızı (fps) gibi sorunları çözdük ve 110 kişiyle sorunsuz bir şekilde denedik. iyi günler
Kankam map ymap olduğu için istersen 0 scriptle aç çalıştır yine makinesi orta-düşük adam veya drop yiyen adam suya düşecek ve çıkamayacak.
Normal gta mapinde bile adam yerin altına düşüyor fakat org. map olduğu için tekrar spawnlanıyor. NYO mapi santosun üstüne editlendiği için suya düşüyor. Ben Nyo + 8 ada mapini yapan adamla 2 yıl önce sohbet ettim. . Olmuyor o iş tr bilgisayar kapasitesi kurtarmıyor

Kankam map ymap olduğu için istersen 0 scriptle aç çalıştır yine makinesi orta-düşük adam veya drop yiyen adam suya düşecek ve çıkamayacak.
Normal gta mapinde bile adam yerin altına düşüyor fakat org. map olduğu için tekrar spawnlanıyor. NYO mapi santosun üstüne editlendiği için suya düşüyor. Ben Nyo + 8 ada mapini yapan adamla 2 yıl önce sohbet ettim. . Olmuyor o iş tr bilgisayar kapasitesi kurtarmıyor
Drippin NYC adlı sunucumuzda (+110) bu paketi denedik ve suya düşme gibi bir durum şu ana kadar yaşanmadı, yaşanmaz demiyorum, yaşanma ihtimali vardır. Olabilir, fakat biz elimizden geleni yaparak Türkiye'de oynanabilir hale getirip çok fazla insana NYC haritasını denettik. FPS sorunu çekmeden insanlara yeni bir deneyim sunduk. Saygılarımla, Fatih.

Fivem staticsten Drippin Nyo mapine aynı anda 110+ kişi soktuğunuza dair bir video veya ekran kaydı mevcut mu?
Paylaşır mısınız bizlerle?
Bence gayet güzel bir reklam olur oyun içinden 110 kişinin olduğu ve fps sorunu yaşanmayan bir sunucu videosu. .

1,5-2 Sene önceki Projemizin resimlerini / videolarını bulmamızı istiyorsunuz sizce bu mantıklı mi?
Drippin NYC zamanında, malum sunucu seviyesine gelmiş bir Projeydi bilen bilir. Kanıta ihtiyacımız yok . iyi günler dilerim

Dostum bu konu satış değil mi? Sen bir ücret talep etmiyor musun? Bunun kanıt vs ne alakası var?
Ücretini talep ettiğin paket için bir sunum yapıyorsun ve diyorsun ki +110 kişi aynı anda sunucuda sıkıntısız şekilde yüksek fps ile oynayabiliyor.
Ben şimdi 1800 tl verecek olan müşterinim ve diyorum ki iyide hacı abi var mı bunun bir alt yapısı 2 tane boş nyc resminden başka. .
Öbür türlüsü konu dolandırıcılığa giriyor. .
Diyorsun ki konsere Tarkan çıkacak bunu söyleyip konser bileti satıyorsun ama konserde Lapsekili Tayfun çıkartmak gibi anlıyon mu dshdfgh

Dostum bu konu satış değil mi? Sen bir ücret talep etmiyor musun? Bunun kanıt vs ne alakası var?
Ücretini talep ettiğin paket için bir sunum yapıyorsun ve diyorsun ki +110 kişi aynı anda sunucuda sıkıntısız şekilde yüksek fps ile oynayabiliyor.
Ben şimdi 1800 tl verecek olan müşterinim ve diyorum ki iyide hacı abi var mı bunun bir alt yapısı 2 tane boş nyc resminden başka. .
Öbür türlüsü konu dolandırıcılığa giriyor. .
Diyorsun ki konsere Tarkan çıkacak bunu söyleyip konser bileti satıyorsun ama konserde Lapsekili Tayfun çıkartmak gibi anlıyon mu dshdfgh
Yorumlarınızı saygılı bir şekilde yanıtlamaya çalıştım, maalesef belirtmem gerekiyor ki söylediklerinde mantık bulamıyorum. Verdiğiniz örnek mantıksız ve sorduğunuz sorular mantıksız. Biz neyi paylaştıysak aynı şekilde pakette görebilirsiniz. En üstte yazılan scriptlerin hepsi içinde mevcut, belki görememişsinizdir fakat Discord adlı bir uygulama var. Oradan bana ulaşıp shop sunucumuza girebilirsiniz. Oradaki ‘drippinv2’ adlı kanalda tüm scriptlerimizi videolu bir şekilde gösteriyoruz. Neden bu kadar uzattığını anlamadım? Eğer FPS’te sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorsanız, bile test sunucumuz var ve girip test edebilirsiniz. 😀

Videolarda 110+ player aynı anda ymap haritasında oyuncu göremedim. Takıldığım tek olay bu iddaanız.
Saygılı cevaplarınız için teşekkür ederim gayet hoş.

Videolarda 110+ player aynı anda ymap haritasında oyuncu göremedim. Takıldığım tek olay bu iddaanız.
Saygılı cevaplarınız için teşekkür ederim gayet hoş.
Sebebi, sunucumuzu kapattıktan sonra paketi satışa sunmamızdır. Bence, 110 kişinin aktif olduğu bir sunucuda bir scripti tanıtmak mantıksız. Zaten sırf bu yüzden müşteriler girip deneyebilsin diye test sunucusu açılır. :)

Sebebi, sunucumuzu kapattıktan sonra paketi satışa sunmamızdır. Bence, 110 kişinin aktif olduğu bir sunucuda bir scripti tanıtmak mantıksız. Zaten sırf bu yüzden müşteriler girip deneyebilsin diye test sunucusu açılır. :)
Hadi up olsun ) Yani diyorsunuz ki 110 kişinin aktif olduğu sunucuyu kapatmak mantıksız değil)

Drippin Nyc şahsım tarafından satın alınmış bi projedir kendi projenmiş gibi sunmazsan sevinirim :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!