Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] M3 PAKET - İNFİNİTY - FULL DUPE FİX - +15 REFERANS

gaunthlow

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar paket'i yaklaşık 2-3 ay önce çıkardım ve amacım önce referans toplamaktı bir miktar elde ettim. Yeni sunucu açıyor iseniz veya sunucunuz vardır paket arıyor iseniz bu sizi yeteri kadar taşıyacağından emin olabilirsiniz. Herkes bilir bilmeyen yokturdur Gaunth Roleplay bana ait ve ben bu paketi kullanmaya başlayıp non-wh olarak açtığımda gerçekten +90 gördüm ve +60'da resmon değerlerini yakaladım serverside tarafında. Şimdi şey diyenler olur hala m3 paket'mi falan zaten bunun üzerinde güncelleme yapmayı bıraktım hani alan alır zaten gerek yok birbirimizi kırmaya. Kısa sözün özü öyle baltalayıcı yorumları kabul etmiyorum moderatörler umarım dikkate alır şimdiden teşekkür ediyorum.

Paket'ten görüntüler;

+60 ÇEKERKEN RESMON DEĞERLERİ. (3.17)

Sorunsuz Telefon (GCPHONE)

Market Soygunu

Stoklu Galeri

Mekanik

Maden

Motor Hareketleri

Vezne Soygunu

Gelişmiş Telefon - Yürüyebilmek,Araç Kullanabilmek

Gelişmiş Telefon

70 Adet Kasaba + Şehir Satın Alınabilir Evler

Satın Alınabilir Evler Anahtar Ver Sistemi

Motel + Satın Alınan Ev Gardrop

Meth Sistemi

Gelişmiş Telefon - Borsa

Odun Kesme

Depo Sistemi

Balık Tutma

Basketbol Sahası

Esrar Sistemi

Envanter Log

66657

66658

Daha burada olmayan çok şey var daha detaylı ve test sunucusu için discord'dan gaunthlow#0009 ekleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
+rep m3 biraz eskidi ama emek var hayırlı satışlar

+rep Eline sağlık ama gerçekten m3 çok eskidi
Doğrudur kankada maksat hani gidipte qb'ye büyük meblağ vermek yerine canı isterse o güzel canları istiyenler alsın diye zaten 15 kişiye sattım bilerek referans'sız koymadım foruma boş falan yaparlar diye bende qb'ye başladım zaten teşşekürler yinede <3

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konuyu baltalayacak türde atılan yorumlar tarafımca kaldırılmıştır. Tekrarlanması durumunda kişilere yaptırım uygulanacaktır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!