Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket (ÜCRETLİ ) PAKET + DEV HİZMETİ

emygdev

VIP Üye
VIP Üye
Discord
emyg
Merhaba Arkadaşlar Yaptığım Paketin İçine En çok Sevilen scriptleri bir araya getirerek Sosyal-RP uyumlu güzel bir paket yaptım İçindeki hataları vs. fixledim hepsini birbirine uyumlu hale getirip sizlere sunuyorum Gerekli Bütün Bilgiler Discord Adresimde Mevcut

Paket Altyapısı NewQB
FİYAT: 2000 TL

( Dediğim Gibi Kendim Script Yazarak Yapmadım. Sevilen Scriptleri Toplayıp Hataları Bugları Fixledim + Olarak Özelleştirme Yaptım )

Diğer / Ek :

Hepinize Merhabalar Değerli Kardeşlerim Abilerim Ablalarım.

Piyasa da Yeniyim Fakat Uzun Zamandır Bu İşlere Merak Sarmış Ve Kendi Kendime Bir Şeyler Yapıyordum Fakat Artık Bu Yaptığım Şeyleri Siz Güzel İnsanlara Sunmaya Karar Verdim.
Henüz Referansım Olmadığı İçin Uyguna Yapıyorum Bence Bu Fırsatı Kaçırma...
İmzamda ki Discord Sunucuma Gelirseniz Detaylı Bilgileri Konuşabiliriz.

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar Yaptığım Paketin İçine En çok Sevilen scriptleri bir araya getirerek Sosyal-RP uyumlu güzel bir paket yaptım İçindeki hataları vs. fixledim hepsini birbirine uyumlu hale getirip sizlere sunuyorum Gerekli Bütün Bilgiler Discord Adresimde Mevcut

Paket Altyapısı NewQB

( Dediğim Gibi Kendim Script Yazarak Yapmadım. Sevilen Scriptleri Toplayıp Hataları Bugları Fixledim + Olarak Özelleştirme Yaptım )

Diğer / Ek :

Piyasa da Yeniyim Fakat Uzun Zamandır Bu İşlere Merak Sarmış Ve Kendi Kendime Bir Şeyler Yapıyordum Fakat Artık Bu Yaptığım Şeyleri Siz Güzel İnsanlara Sunmaya Karar Verdim.
Hayırlı Satışlar

24 Saat içinde paketle ilgili görüntü, daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi eklemelisin.

arkadaş paket kısmınada açmış yetkili olmnak istiyoruamda açmış bu bir paket hizmeti değil.
yazdığın tam anlaşılmıyor ama anladığım kadarıyla cevaplayayim arkadaş bir ürün satıyor ürünün yanında dev hizmeti`de satıyor genelde hepsi bu kategoride emsalleri var yani

hocam sorun nedir ben anlamadım şimdi yeni kullanıcıyım pek fazla kurallarına hakim değilim

hocam sorun nedir ben anlamadım şimdi
konun developer hizmeti mi barındırıyor yoksa paket satışı mı?
paket satışı ise ücretli dosya kategorisne taşıyacağım,

developer hizmeti barındırıyorsa yetkili alım ve başvuruya belirtirsen işlemi yapayim
+ olarakda paket satışı yapıyorsan şu dediğimide yapman gerekiyor

24 Saat içinde paketle ilgili görüntü, daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi eklemelisin.

developer hizmeti barındırıyorsa yetkili alım ve başvuruya belirtirsen işlemi yapayim
developer hizmeti barındıran konum mevcut zaten bu paket satışı fakat bu kadar sorun oluyorsa kapatabilirsiniz konuyu

He yok başlıkta 2 Side yazıyormuş

yok cevapladığım iletide dediklerimi yaparsanız bir sorun kalmayacak
24 saat içinde görüntü alma şansım yok fakat derseniz 2 gün kalabilir sorun olmaz eve dönünce konuyu düzeltirim olmaz öyle derseniz de konuyu kapatabilirsiniz. Ben yenisini düzgün şekilde kurallara uygun şekilde açarım sizi de zor durumda bırakmayayım dedim

24 saat içinde görüntü alma şansım yok fakat derseniz 2 gün kalabilir sorun olmaz eve dönünce konuyu düzeltirim olmaz öyle derseniz de konuyu kapatabilirsiniz. Ben yenisini düzgün şekilde kurallara uygun şekilde açarım sizi de zor durumda bırakmayayım dedim
fiyat bilgisi eklerseniz görüntüler konusunda sorun çıkmaz

Paket Altyapısı NewQB
FİYAT: 2000 TL

Diğer / Ek :

-

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!