Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETLİ] Kıyafet

• Konbuyu başlatan Sah
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 1K

Sah

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
♛Şah#4408
Arkadaşlar merhaba üstünde çalışmalar yaptığım kıyafetleri satışa sunuyorum kıyafetler şu şekilde :
Grove Street:

Ballas Gang:

Los Vagos:

Los Aztecas:

Lost Mc:

Belirttiğim paket gang paketi olarak satılacaktır ayrıca sunucuma özel yaptığım kıyafetimi de atayım:

Bunun gibi bir şeylerde yaptırmak isterseniz ve fiyat ta öğrenmek isterseniz:
-Discord: ♛Şah#4408
- Bu konuda yöneticisi olduğum sunucuya gelip bilgide alabilirsiniz.
-KURULUMUNDA BİREBİR DESTEK SAĞLIYORUM-

Son düzenleme:
.

Son düzenleme:
merhabalar kankam grove st.'deki ilk tişörtü ne yazarsam internette bulabilirim bende bu işlerle uğraşıyorumda.

merhabalar kankam grove st.'deki ilk tişörtü ne yazarsam internette bulabilirim bende bu işlerle uğraşıyorumda.
bunların dosyalarını bulursan openiv üzerinden basit bir şekilde cs6 programında text ekleyebilirsin

Openıv programı üzerinden modelleri bulup exportluyorsun daha sonra modelleyip replace atıyorsun modele ve hazır

Bu kıyafetlere 5 10 liradan fazla vermenizi önermem 1 kıyafeti yapmanız 2 dakikanızı almaz gayet kolay bir işlem.

Bu kıyafetlere 5 10 liradan fazla vermenizi önermem 1 kıyafeti yapmanız 2 dakikanızı almaz gayet kolay bir işlem.
Emeğimi satıyorum dostum gidip örnek konuya bakarak nasıl yorum yapıldığını öğrenebilirsin.

Yapıp ücretsiz paylaşırsan faydalanalım bizde, ucuz satmamın sebebi mantar gibi her yerde türeyip herkesin ben yaptım demesini istememem

Yapıp ücretsiz paylaşırsan faydalanalım bizde, ucuz satmamın sebebi mantar gibi her yerde türeyip herkesin ben yaptım demesini istememem
Bu konuda haklısın. Tek sıkıntı ben yapıyorum ama servera nasıl eklendiğini bilmiyorum paylaşırım sıkıntılı çıkarsa kötü olur.

Hiç bir şekilde irtibat etmeyin sürekli crash yiyip oyundan atıyor serverınızı bozmaktan başka birşey yapmamış arkadaş

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!