Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] Sunucu Kıyafet Paketi funk-clothes

Kendi yapmış olduğun bir kaç özel tasarım dışında paketin geneli sixtentinay'a ait sanırım^^ Alt yapısını o paketten kullanıp üzerine çalışman harika????

DF
43375
En azından senin gibi, insanların emek verdiği paketleri ücretsiz bir şekilde kimseye dağıtmıyoruz ;) 2.3GB olan paket şuan custom kıyafetler ile 5gb'a ulaştı ve şuan 30'dan fazla referansım var. Bu da benim çalışmamın kalitesini ve insanların memnuniyetini gösteriyor. ??

DF
Ekli dosyayı görüntüle 43375
En azından senin gibi, insanların emek verdiği paketleri ücretsiz bir şekilde kimseye dağıtmıyoruz ;) 2.3GB olan paket şuan custom kıyafetler ile 5gb'a ulaştı ve şuan 30'dan fazla referansım var. Bu da benim çalışmamın kalitesini ve insanların memnuniyetini gösteriyor. ??
hiç bir şeyin içeriğini görmeden karar veremezsin ben senin içeriğini gördüğüm için yazdım aynı paketi kullanıyorsun aynı alt yapıdasın bence cok konuşmayalım bunun üzerine ücretsiz paylaşılan şeyleri ücretli satıyorsam neden 17 customer var sadece 1 haftada ????

DF
ha bu arada o paketin de parasını verdim aldım yani fiveM TR'desin ????

DF
Söylemek istediğim paketin parasını verip vermemen değil, paketi satın aldıktan sonra başkalarına ücretsiz bir şekilde dağıtman zaten XD ??

DF
Gerçekten o kadar saçma konuşuyorsun ki ne anlatmak istediğini kendin bilmiyorsun XD ?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!