Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Mod [ÜCRETLİ] İsteğe göre araç paketi yapıyorum ("tekli de alabilirsiniz")

warezs12

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, 2 yıla aşkın süredir FiveM drift ve roleplay sunucuları için modlanmış addon araçlar(gemi,motor vs. dahil) topluyorum.(gta5mods harici) 2000 adetten fazla modlu araçlarım var. İsteğe göre baştan sona araç paketi kurabilirim, isteğe bağlı handlinglerinde değişiklik yapabilirim.

"Araç deseni ,siren ekleme ,plaka ekleme gibi şeyleride yapıyorum."

Discord İsmim: ≀≀| Deniz#4366

Dipnot:"Çoklu alımlarda indirim uygulanır"

FİYATLANDIRMA

normal araçlar - 40 tl
non-els siren eklmek veya elsden non-els dönüşüm - 250 tl
wip araçlar - 80 tl
araç plaka eklemek / replace aracı addon yapma - 25 tl
tekne ve uçaklar - 100 tl
template oluşturmak(desen oluşturmak) - 150 tl
animasyonlu far/animasyon ekleme- 450 tl

Yakında paket halinde araçlar yayınlayacağım altında fiyatları belirtilecektir.

Son düzenleme:
+REP Her türlü desteği veriyor, şu ana kadar istediğimiz bütün araçları hazırlayıp teslim etti. Herkese öneririm.

Bendeki bazı araçların paylaşımları (videolar mod yapımcıları tarafından cekilmiştir).

+güncel

yeni örnekler :

72618

przemo-alpina 3ds biturbo ^

72619

Mercedes-Benz Mansory S class 2022 Blacked | Przemo ^

yani kanka belirttiğin şeyleri herkes kolaylıkla yapabilir bunları para ile yapmaz biraz garip araç modelleyemediğin sürece bence yapabildiğin şeyler para edecek şeyler değil

gta5mods olmasa ekmekte yiyemezsiniz ha

yani kanka belirttiğin şeyleri herkes kolaylıkla yapabilir bunları para ile yapmaz biraz garip araç modelleyemediğin sürece bence yapabildiğin şeyler para edecek şeyler değil
Katılıyorum Bence Araç Eklemek Parayla Yapılmamalı. Kendi Custom dds Eklentilerin veya modellerin Olmadıkça Para İle Satmak Doğru Değil Gibi Geldi Banada

Katılıyorum Bence Araç Eklemek Parayla Yapılmamalı. Kendi Custom dds Eklentilerin veya modellerin Olmadıkça Para İle Satmak Doğru Değil Gibi Geldi Banada
boş yabma göylü sende qubi framework editleyip satı10 sieses mi ney onuları kurcalıyon yalanci

Araç paketi için yapmak için gerekenler:

1) Yabancı leak discordlarına girin ve animasyonlu ışık eklenmiş araçları indirin.
2) Araçları paket haline getirin.
3) Sunucuda deneyip yol tutuşlarını kontrol edin. Ayarlamayı bilmiyorsanız bu linkten nasıl yapıldığına bakabilirsiniz.
4) Ben büyüdüm paket yapmayı öğrendim havalarınıza hazırlanın ve forumda bir konu açın. Konu başlığınız "Ücretli bir şekilde isteğe göre araç eklenir" olucak.
5) Küfür yiyeceksiniz ama aldırmayın. Siz en iyisisiniz.

Araç paketi için yapmak için gerekenler:

1) Yabancı leak discordlarına girin ve animasyonlu ışık eklenmiş araçları indirin.
2) Araçları paket haline getirin.
3) Sunucuda deneyip yol tutuşlarını kontrol edin. Ayarlamayı bilmiyorsanız bu linkten nasıl yapıldığına bakabilirsiniz.
4) Ben büyüdüm paket yapmayı öğrendim havalarınıza hazırlanın ve forumda bir konu açın. Konu başlığınız "Ücretli bir şekilde isteğe göre araç eklenir" olucak.
5) Küfür yiyeceksiniz ama aldırmayın. Siz en iyisisiniz.
wqeqeqewqe +1

orda gördüğün araçların fiyatı min 10 dolar maksimum 25 dolar örnekteki araçlar. ben 15-20 tl arasında satıyorum yanı modeller ücretli :D bedava bulabiliyosan yükle zaten . yada git mod yapımcısından 150 tlye 1 araba al .zorla hizmet vermiyorum sonucta

orda gördüğün araçların fiyatı min 10 dolar maksimum 25 dolar örnekteki araçlar. ben 15-20 tl arasında satıyorum yanı modeller ücretli :D bedava bulabiliyosan yükle zaten . yada git mod yapımcısından 150 tlye 1 araba al .zorla hizmet vermiyorum sonucta
Kankam Haklısın Kimseye Zorla Satmıyorsun Ama 10 saniyede Leak Sunucularının Hepsinde Bulunabilcek Araçları Parayla Satman Değişik Yani.
Mesela 2 Saniye Bir Leak Sunucusuna Girip Bulduğum Araçlar
72701

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!