Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum [ÜCRETLİ] İsteğe göre; şehir & kasaba paketi en baştan dizayn edilir.

jecanover

Üye
FT Kullanıcı
Konumun başlığındanda anlayacağınız üzere, teker teker sizin isteğinize göre bir paket tasarlayabilir ve bütün bugları çözüp tamamen akıcı ve sorunsuz bir oyun sağlayabilirim.

Paket bitiminden sonraki tarihlerde start ver oyna mantığıyla hiçbirşeyle uğraşmazsınız, sorun çıkartmaz ve şehir veya kasabada bug görmezsiniz.

Neden mi bir paket tasarlayıp satışa çıkartmıyorum?
Çünkü; kendi isteğim doğrultusunda bir paket yaptığım takdirde siz değerli forumseverler bu paketimi incelediğinde kendilerinin hayalinde olan paketi bulamıyorlar malum zevkler ve renkler tartışılmaz, bende işin en mantıklısı olan "sizin" isteğinize göre paket yapıyorum ve ayrıca;
eğer benimle birlikte çalışıp isteğinize göre paket yaptırırsanız, paket sonrası desteğim %100 olur ve bundan bir ücret talep etmem ister sizin yüklediğiniz ister benim yüklediğim scriptler sorun çıkartırsa onları çözerim.

Fivem ile alakalı herşeyden anlıyorum, bir sorun veya bir istek varsa bu konuda takılmam öyle yada böyle o sorunu er yada geç çözerim.

İletişim için forumdan mesaj atabilirsiniz.

Güncel?

Güncel :cool:

Forumdan mesaj atıldı.

Teşekkürler S Sign

Bu arada eklemeyi unutmuşum, benimle çalışan arkadaşlara ücretsiz isteğe göre 64\128 ' lik key sağlıyorum.

Güncel

Güncel

Bir sunucum var developer arıyorum

dc varmı

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!