Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Mod [ÜCRETLİ] 240 Dolar Yerine 250TL | UKC Police Pack | Poly Optimizasyonu & Özenli Handling

adam boklamak kolay biri drive'a yüklesin ya da linki paylaşsın ben de bu thread'i sildireyim keyfine baksın herkes PKLDSMFLKASDMFLKSDMFLKA
Hani kafa çalıştırmıyosunuz ya gelip bi de "öğğ moruk var zaten beleş üğe üğe al ss" falan diyosunuz link atın en azından adam g*t edin
tabii yükleyeyim hemen drive'a

Bi kere ben bedava araç paketini 250TL'ye satacak kadar düşmedim.
Evelallah bu dünya halinde bile yolumuzu buluyoruz. Dediğim gibi, kendime dolandırıcı dedirtmem, yaptığım her işte verebileceğim her referansta bu belli olur.
sen 250tl'ye madik atacak kadar kokuşmuş durumdaysan onun yerine........
ban yemek istemiyorum bi enayi için qwe

Evelallah bu dünya halinde bile yolumuzu buluyoruz. Dediğim gibi, kendime dolandırıcı dedirtmem, yaptığım her işte verebileceğim her referansta bu belli olur.
sen 250tl'ye madik atacak kadar kokuşmuş durumdaysan onun yerine DGN'nin önünde köşe durmanı öneririm,senin için daha karlı olur.
Köşe bekleyecek olursan ve jartiyer lazım olursa söyle, bi tane ayarlayıp göndereyim.
ne kanka senin gibilere para mı yedircem bide fkdngjdfgnjfdkngdkjf

sen 250tl'ye madik atacak kadar kokuşmuş durumdaysan onun yerine........
ban yemek istemiyorum bi enayi için qwe
hayatımda 1 kere bile başkasının yaptığı eklentiyi satmadım ve ya ben yaptım demedim sanada öneririm hemde jartiyere gerek yok ama senin için zor olur başka forumlardan bulduğun eklentileri istediğin kadar satmaya devam et hepsini paylaşıcam merak etme ❤

hayatımda 1 kere bile başkasının yaptığı eklentiyi satmadım ve ya ben yaptım demedim sanada öneririm hemde jartiyere gerek yok ama senin için zor olur başka forumlardan bulduğun eklentileri istediğin kadar satmaya devam et hepsini paylaşıcam merak etme ❤
paylaşmayan (bulursa tabi) ne olsun?
ulan okuman da yok heralde qwe.
diyorum ki birincisi tabanı zaten 240 dolar;
ayrıca üstünde EKSTRADAN emek var. Bilginiz olsun paralı olanın da ücretli olanın da ses & handlingleri çok karışık. + kalitesiz
Biz bunları basitleştirip sesleri düzelttik ve sıfırdan sayılabilecek handling yazdık.
Üstünde, tekrarlıyorum, sonradan, emek var. Umarım okuyabilmişssindir çünkü az sonra okuycağın şeyi okuyamazsan sen daha kendine çok güldürürsün.

Kimsenin bilmediği duymadığı 10 dolarlık başka noname bi araç paketini burda 100 tl'ye satsam tam olarak napmayı planlıyosun? Ruhun duyar mı? Araştırman tutar mı? Peki ben zaten bu gerizekalılık şovunun üstüne bidaha bi base üstüne geliştirdiğimiz paketin base'ini açıklar mıyım? açıklamam.

jartiyer lazım değil diyosan kabul ediyosun yani?
yatacak yeriniz yok...

ayrıca üstünde EKSTRADAN emek var. Bilginiz olsun paralı olanın da ücretli olanın da ses & handlingleri çok karışık. + kalitesiz
Biz bunları basitleştirip sesleri düzelttik ve sıfırdan sayılabilecek handling yazdık.
Üstünde, tekrarlıyorum, sonradan, emek var. Umarım okuyabilmişssindir çünkü az sonra okuycağın şeyi okuyamazsan sen daha kendine çok güldürürsün.

Kimsenin bilmediği duymadığı 10 dolarlık başka noname bi araç paketini burda 100 tl'ye satsam tam olarak napmayı planlıyosun? Ruhun duyar mı? Araştırman tutar mı? Peki ben zaten bu gerizekalılık şovunun üstüne bidaha bi base üstüne geliştirdiğimiz paketin base'ini açıklar mıyım? açıklamam.

yatacak yeriniz yok...
ya sen hala ne anlatıyorsun 10 yaşında okulda arkadaşıyla laf dalaşına girmiş çocukların lafını yapıyorsun yok yatacak yeriniz yok yok jartiyer istemiyosun ne diyosun olum sen senin gibi aptal ve bencil bi insan değilim bulduğum şeyleri satayım. ister 100'e sat ister 1000'e kendi yapmadığın bişeyin parasını satıyorsun yazık sana gerçekten gelip bide hala laf atmaya çalışıyorsun takmışsın jartiyere eskidi falan senin ki galiba durmadan laf arasına sokuyorsun

ya sen hala ne anlatıyorsun 10 yaşında okulda arkadaşıyla laf dalaşına girmiş çocukların lafını yapıyorsun yok yatacak yeriniz yok yok jartiyer istemiyosun ne diyosun olum sen senin gibi aptal ve bencil bi insan değilim bulduğum şeyleri satayım. ister 100'e sat ister 1000'e kendi yapmadığın bişeyin parasını satıyorsun yazık sana gerçekten gelip bide hala laf atmaya çalışıyorsun takmışsın jartiyere eskidi falan senin ki galiba durmadan laf arasına sokuyorsun

Kod:
local <const> ephesus = true
while ephesus do
    TriggerKaganEvent("cildir", {kendiniKucukDusur = true})
    Wait(0)
end

zamanı geldiğinde ben kendi savunmamı yaparım.
işin gücün drama.

yatacak yeriniz yok...
Tek yaptığın yft'den livery'leri photoshop'a aktarıp boyut küçürüp poly değerini azaltmak, gta v mods'dan araçların adını girerek sound indirmen ve handling yapman bumu 250TL şimdi :D

Tek yaptığın yft'den livery'leri photoshop'a aktarıp boyut küçürüp poly değerini azaltmak, gta v mods'dan araçların adını girerek sound indirmen ve handling yapman bumu 250TL şimdi :D
deme öyle kanka emek var emek
72235

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!