Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Mod [ÜCRETLİ] 240 Dolar Yerine 250TL | UKC Police Pack | Poly Optimizasyonu & Özenli Handling

mehmetefeerkan

Üye
FT Kullanıcı
Discord
marlboroghini
[ÜCRETLİ] 240 Dolar Yerine 250TL | UKC Police | Poly Optimizasyonu & Özenli Handling

Araçlar ValorPack Remastered'dan alınmış, Poly Optimizasyonu yapılmış, handlingleri ve sesleri düzenlenmiştir.
Pakette 10 Araç Bulunmaktadır.
ValorPack Remastered 3000+TL yani 240 Dolara satılmaktadır.
UKC PolicePack fiyatımız ise sadece 250TL'dir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Umarım Hepsinin ücretsiz olduğunun farkındasındır?

kanka beleşe bulduğun şeyleri satmayı ne zaman bırakıcan

tek yaptığın şey googleye girip gta 5 police car yazıp aratıp indirdiğin arabaları satmak yazık sana gerçekten

[ÜCRETLİ] 240 Dolar Yerine 250TL | UKC Police | Poly Optimizasyonu & Özenli Handling

Araçlar ValorPack Remastered'dan alınmış, Poly Optimizasyonu yapılmış, handlingleri ve sesleri düzenlenmiştir.
Pakette 10 Araç Bulunmaktadır.
ValorPack Remastered 3000+TL yani 240 Dolara satılmaktadır.
UKC PolicePack fiyatımız ise sadece 250TL'dir.

Satın almak için adresinde ticket açabilirsiniz.
Araçlar çoğu forumda paylaşıldı. Boş boş konu açıp milleti kazıklamaya çalışma enayi

Araçlar çoğu forumda paylaşıldı. Boş boş konu açıp milleti kazıklamaya çalışma enayi
LKÖFALKDSMFKSMDFLKSMFK allahtan birilerine yeni salladım burda yok etmicem seni qwe
ama bunu söyliyim beni boklucana linki at millet beleşe alsın ahahahahhahahaha

leak forumlarından araba bulup birilerine sallayınca benim surad ;)

adam boklamak kolay biri drive'a yüklesin ya da linki paylaşsın ben de bu thread'i sildireyim keyfine baksın herkes PKLDSMFLKASDMFLKSDMFLKA
Hani kafa çalıştırmıyosunuz ya gelip bi de "öğğ moruk var zaten beleş üğe üğe al ss" falan diyosunuz link atın en azından adam g*t edin

kanka enazından senin gibi kendi yapmadığım bişeyi satacak kadar kafasız değilim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!