Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum ÜCRETİ İLE ÇALIŞICAK OLAN DEVELOPER ARANMAKTA.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

busy

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar selamlar ücretini peşin alıcak dürüst temiz a2 türkçeye sahip olmayan refaransı bol ve sürekli iş yapacağımız bir arkadaş aramaktayız dediğim gibi (ücretini peşin bir şekilde alıcak)
Ücret kişiye haftalık verilicektir ayrıca paketimiz hazır ufak tefek isteklerimizi yerine getirebilmesini talep edeceğiz ciddi kişiler bana discord adresim üzerinden ulaşım sağlayabilirler.

Discord adreslerinizi yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
Konunu 12 saat içerisinde örnek konuya göre düzenlemen gerek.​

discord - ? ( Serious.XXL#9235 )

İletişime geçicek olan arkadaşlar discord -

Adamın yazdığı discord adresini silen moderator iyi güldüm sağ ol var ol :D

Arkadaşlar selamlar ücretini peşin alıcak dürüst temiz a2 türkçeye sahip olmayan refaransı bol ve sürekli iş yapacağımız bir arkadaş aramaktayız dediğim gibi (ücretini peşin bir şekilde alıcak)
Ücret kişiye haftalık verilicektir ayrıca paketimiz hazır ufak tefek isteklerimizi yerine getirebilmesini talep edeceğiz ciddi kişiler bana discord adresim üzerinden ulaşım sağlayabilirler.

Discord adreslerinizi yazabilirsiniz.
Ulaş hadi ulaş bana ?

AlyrixV#0001

Parayı Başta vereceksin ama nasıl güveneceksin aklım almadı dolandırıclar azaldımı cidden? çok güzel

! tlhT#1881

tigdes#8655 Ulaşın Hallederiz.

Makaveli#0175

Kabasakal#0006 eklersen yardımcı olabilirim. Hizmette kesinti yaşamaman önceliğim.

yazmanıza gerek yok 60 lira verebilirim diyor aylık 60 liraya yapacak enayi varsa yapabilir

O Z Z Y.error#2089

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!