Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum (ÜCRETİ VERİLİR) Developer'lık dersi almak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

weapon

Üye
FT Kullanıcı
Discord
weapon#6363
Arkadaşlar merhaba,bende kendi paketlerimi oluşturmak istiyorum ama çok fazla yerde araştırma yaptım lakin olumlu bir sonuç alamadım. Sizden ücretli developer kursu almak istiyorum. Yaşım 16 ve anlatacak kişi olgun ve sabırlı olursa daha iyi olur. Derste olmasını istediğim şeyler;

hazır paketleri düzenleme
0'dan kendi paketimi yapma
bir yere script ekleme
sıfırdan script yazma

Konu tarafımca uygun kategoriye taşınmıştır.

Arkadaşlar merhaba,bende kendi paketlerimi oluşturmak istiyorum ama çok fazla yerde araştırma yaptım lakin olumlu bir sonuç alamadım. Sizden ücretli developer kursu almak istiyorum. Yaşım 16 ve anlatacak kişi olgun ve sabırlı olursa daha iyi olur. Derste olmasını istediğim şeyler;

bir yere script ekleme
sıfırdan script yazma
Hazır paketleri düzenlemeyi, sıfırdan paket yapmayı ve script ekleyip çıkarmayı forumda sorarak rahatlıkla anlayabilirsin sonuncusu için dil bilgisi gerek fakat yinede nasıl yaparım ederim diye düşünme utku utku ' u YouTube kanalında oldukça sade ve anlayacağın şekilde anlatmış.

Ramazan Ayındayız En hayırlı zamanlar ve birbirimizi kırarak bunlar olmaz

Konu ile alakalı tartışma içerikli mesajlar tarafımca kaldırılmıştır. Devam ederseniz uyarı alacaksınız.

!EMRΛINZ#2227 Discord üzerinden ulaşabilirsin

ƬƇƬƲƦƘ | ƝƖşƛƝƇƖ-_-ƊЄƛƊƬƖƓЄƦ#0066 UYGUN FİYATA SORUNLARA GÖRE AYARLARIZ DC DEN EKLERSİN

bir yere script ekleme
sıfırdan script yazma
kanal bu ingilizcen varsa ve anlayabiliyorsan fivemde ki developerların %60 ını geçersin

bir yere script ekleme
sıfırdan script yazma
GIBRIS POLİS#3998

bir yere script ekleme
sıfırdan script yazma
| ????? |#7270
Ücretsiz bir şekilde konuşabiliriz para ödemene gerek yok bize dost lazım para değil kanka
Gelmeni beklerim

Konunun kapatılmasını istiyorum,gerekli cevapları aldım.

Konu tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!