Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Timed Out Hatası

ZacbemS

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, dün uzun zaman sonra ilk kez FiveM girdim ve şöyle bir hata aldım:
1675951427680.png

Ne yapabilirim? Sunucuya giriyorum karakter seçiyorum ve siyah ekran geliyor bir süre yükleniyor ve bu hatayı alıyorum. Reconnect'e basınca crash yiyorum.
1675951496648.png

Fivem'i tekrar kur ekstra fivem klasörü içerisindeki cache dosyalarını temizle açılır

Fivem'i tekrar kur ekstra fivem klasörü içerisindeki cache dosyalarını temizle açılır
Daha önce yaptım aynı. Az önce telefonun internetiyle denedim sunucuya girdi ama çok fazla veri kullandığı için bu şekilde rol yapmamam. İnternetim TTnet. Yapabileceğim bir şey var mı?

Merhabalar, dün uzun zaman sonra ilk kez FiveM girdim ve şöyle bir hata aldım:
Ekli dosyayı görüntüle 81628

Ne yapabilirim? Sunucuya giriyorum karakter seçiyorum ve siyah ekran geliyor bir süre yükleniyor ve bu hatayı alıyorum. Reconnect'e basınca crash yiyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 81629
client kaynaklı kontrollerini sağla modem fivem vs 2.hata mesajını okursan senden kaynaklı olduğunu görebilirsin Clien -> server
server kaynaklı olma olasılığı düşük ancak öyle ise pakedi görmeden bilmeden net bişi diyemem

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!