Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Server->Client Timed Out Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrazyBoy360

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Matador İs God#1223
Merhaba Daha Önce Görmediğim Bi Hatayı Atıcam Arada Bir Bazı Kişilerde Veriyor Çözümünü Bilen Varsa Yazarsa Mutlu Olurum.

DF

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    400.6 KB · Görüntüleme: 175
Konu tarafımca gerekli kategoriye taşınmıştır. İyi forumlar

DF
Bunun sebebini şu olarak yorumluyorum => Server > oyuncuya çok istek atar ise server <=> client arasında ki bağlantı kopar. Bir kaç tane bunu yapan loop lu scriptler gözlemledik.

DF
Bunun sebebini şu olarak yorumluyorum => Server > oyuncuya çok istek atar ise server <=> client arasında ki bağlantı kopar. Bir kaç tane bunu yapan loop lu scriptler gözlemledik.
öncelikle ilginiz için teşekkürler bir sorum daha olucak hangi scriptin yaptığını nasıl anlayabiliriz

DF
Aynen bir aralar bende aynı sorunu yaşıyordum

DF
Şunu belirtmek istiyorum bu sorun bazen makineden de kaynaklanabiliyor anlık olarak hattın gidip ve gelmesi sonucu insanları sunucudan bu hataları vererek düşürebiliyor.

DF
Şunu belirtmek istiyorum bu sorun bazen makineden de kaynaklanabiliyor anlık olarak hattın gidip ve gelmesi sonucu insanları sunucudan bu hataları vererek düşürebiliyor.
anladım işte hangisinden olduğunu nasıl anlıyacağımı bilmiyorum makinede kötü değil aslında bi hostinglede konuşacağım

DF
Oyuna gir > F8 Console > neteventlog 1 > orada üst üste çok fazla spamlanan aynı trigger varsa o triggerın scriptini bul ve kapat

DF
Sunucudan kaynaklı olan şu şekilde ilerliyor. Connection timedout 15 seconds gibi bir hatası vardı

DF
deneyeceğim çok teşekkürler çözülürse yazarım

DF
Sunucudan kaynaklı olan şu şekilde ilerliyor. Connection timedout 15 seconds gibi bir hatası vardı
Demek istediğinizi anladım fakat benim gördüğüm bazen anlık gidip gelmelerde bu hata sebebiyeti ile sunucudan atıyordu. Genellikle bu hatayı host taraflı kesintilerde yaşadım.

DF
Demek istediğinizi anladım fakat benim gördüğüm bazen anlık gidip gelmelerde bu hata sebebiyeti ile sunucudan atıyordu. Genellikle bu hatayı host taraflı kesintilerde yaşadım.
şuan makine dede sorun gözükmüyor internet hzıında vs. 1000 e 1000 alyorum kesmelerde yaşanmıyor bi ara güncelleme geldi 5 dakkada bir makinede yazı çıkıyordu güncelle diye onu yapamadığım içinde olabilirmi ?

DF
şuan makine dede sorun gözükmüyor internet hzıında vs. 1000 e 1000 alyorum kesmelerde yaşanmıyor bi ara güncelleme geldi 5 dakkada ir makinede yazı çıkıyordu güncelle diye onu yapamadığım içinde olabilirmi ?
1000e 1000 almanın bir önemi yok ki sonuç olarak sunucu açık iken bir hat düşmesinde bu hata ile oyuncuyu sunucudan atar diğer konuya gelecek olursak güncelleme ile ilgili bir şey olacağını düşünmüyorum.

DF
evet şuan neteventlog 1 değerlerine baktım ve baya bir spamlanan bir script var onu kapatıp deniyecem büyük ihtimal olur tekrardan teşekkürler konu kapanabilir

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!