Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz sunucu arıyorum

Wafonz

Üye
FT Kullanıcı
yeni açılacak olan bir sunucu arıyorum (hard rp tercihim) varsa 3 4 kişi gelebiliriz.

DF
discord.gg/flexinrp açılış haziranın ortası

DF
╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
║► VOX Roleplay #Yakında Aktif
╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
║- YETKİLİ EKİP ALIMLARI
║- YÜKSEK FPS
║- OYUN İÇİ PARAYLA SATIN ALINABILIR MODLU ARABALAR
║- %50 SOSYAL RP ,% 50 GUN RP
║- LEGAL MESLEKLER,İLLEGAL MESLEKLER
║- FAZLA KİŞİYLE GELEN EKİPLERE 1 AY AİLE VEYA ÇETE ÜCRETSİZ
║- EN GÜZEL DEVELOPER HİZMETİ
║- GÜNCEL SCRİPTLER
║- GELİŞMİŞ ŞEHİR SİSTEMİ
║- LEGAL,İLLEGAL EKİP ALIMLARIMIZ AÇIKTIR
║- DİSCORD =
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

DF
Bu konuyu inceleye bilirsin istersen dostum Hard Roleplay Artı yaş kitlesi oturmuş Sosyal Odaklı Bir Topluluk
Yakın bir zamanda aktif verilecektir.
JSRP

DF
Son düzenleme:
Kanka, versiyon 3 olarak açılıyor sunucu ama eski karakterlere kadar wipe yedi. Yeni açılcak aradığın için gruplaşma çekincen var gibi geldi ondan belirteyim dedim. Karakter hikayesine dayalı rol zorunluluğu olduğu için fazla hard gelir belki dcden bakarsın kendin.

DF
discord.gg/bestaura sunucumuzda sizi görmekten zevk duyarız

DF
Discord.gg/wadrpg bu cuma açılıyor. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. New York temalı sunucumuz. İlginizi çekerse lütfen iletişime geçin. kişisel discordum ltcry

DF
Merhaba, yeni açılan Türkiye temalı Sosyal+Gun rp olan, +18 yaş hard rp sunucumuza bekleriz. discord.gg/RrfX9YwPTu

DF
yeni açılacak olan bir sunucu arıyorum (hard rp tercihim) varsa 3 4 kişi gelebiliriz.
Merhaba Dostum 31.05 Tarihinde yeni Bir Projeyi İlerletmeye Başladık Ve Ekip Arayışımız Var Ekibinle Birlikte Senide Bekleriz.
Merhaba Dostum 31.05 Tarihinde yeni Bir Projeyi İlerletmeye Başladık Ve Ekip Arayışımız Var Ekibinle Birlikte Senide Bekleriz.

DF
Son düzenleme:
SOSYAL RP NİN BABASI AÇILIK 15 HAZİRAN discord.gg/hexarp

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!