Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

JSRP Hard Sosyal Roleplay Dünyasında Yeni Maceralara Katılın! Yetkili Ekibi, Gang ve Holding Alımları Açıldı!

JSRolePlay

VIP Plus
VIP Plus
FT Kullanıcı
SUNUCUNUZUN ADI: JS Roleplay

📜 Hakkımızda:
Hard Sosyal Roleplay sunucusu olarak, gerçekçilik ve topluluk değerlerine önem veriyoruz. Hakkaniyetli ve kaliteli bir roleplay deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Yaş kitlesi büyük, olgun ve deneyimli oyuncuların buluştuğu bu platformda, herkes kendine uygun bir rol bulabilir.

🌟 Neden Biz?

• Hakkaniyetli Oyun Deneyimi: Kurallarımız ve yönetim ekibimiz sayesinde adaletli bir oyun ortamı sunuyoruz. Her oyuncuya eşit mesafede yaklaşarak, adil bir roleplay deneyimi sağlıyoruz.
  • Olgun Topluluk: Yaş kitlesi büyük, saygılı ve olgun oyuncularla dolu bir topluluğa sahibiz. Bu sayede, daha kaliteli ve anlamlı etkileşimler yaşayabilirsiniz.
  • Gelişmiş Scriptler: Sürekli güncellenen ve gelişmiş scriptlerimizle, roleplay deneyiminizi en üst seviyeye taşıyoruz. Kendinizi gerçek bir dünyada gibi hissedeceksiniz.
  • Aktif ve Deneyimli Yönetim: Yönetim ekibimiz, her zaman sizlerin yanında ve her türlü sorununuzla ilgilenmek için hazır. Deneyimli ekibimiz sayesinde, sorunsuz bir oyun deneyimi yaşarsınız.
🚀 Öne Çıkan Özelliklerimiz:

• Ekonomik Sistem: Gerçekçi ve dengeli bir ekonomik sistem.
  • Meslekler: Polis, doktor, itfaiyeci, avukat gibi çeşitli meslek seçenekleri.
  • Özel Etkinlikler: Düzenli olarak gerçekleştirilen etkinlikler ve turnuvalar.
  • Konut ve Mülk Sistemleri: Kendinize ait evler, iş yerleri ve daha fazlası.
  • Araç Modifikasyonları: Gelişmiş araç modifikasyon sistemleri ile kendi aracınızı yaratın.
🔗 Katılmak için:Topluluğumuza katılmak ve Hard Sosyal Roleplay dünyasına adım atmak için üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Unutmayın, burada herkes bir hikaye yazar!

🎉 Size özel bu dünyada yerinizi alın ve kendi hikayenizi yazmaya başlayın!

🏢 Gang ve Holding Alımları:

Sunucumuzda, sadece bireysel oyuncular için değil, aynı zamanda topluluklar ve gruplar için de çeşitli fırsatlar sunuyoruz. Gang ve holding alımları şu anda açık ve sizleri bekliyor! Kendi ekibinizle sunucumuza katılarak, kendi hikayenizi yazabilir ve etkileyici bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Gang Alımları:

• Kendi çetenizi kurarak sunucunun yeraltı dünyasında yer alın.
  • Gerçekçi çete aktiviteleri ve görevleri.
  • Kendi çete bölgenizi yönetin ve genişletin.
Holding Alımları:

• Kendi şirketinizi kurarak iş dünyasında yerinizi alın.
  • Çeşitli iş kollarında faaliyet gösterme imkanı.
  • Ekonomik sisteme katkıda bulunarak sunucunun dinamiklerini şekillendirin.
Başvuru Koşulları:

• Liderlik ve organizasyon becerileri
  • Roleplay deneyimi
  • Aktif ve sorumluluk sahibi olma
Başvurular için Discord Sunucumuz üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Hard Sosyal Roleplay dünyasında yerinizi alın ve benzersiz bir deneyim yaşayın! Herkesi bekliyoruz.

🔔 Yetkili ve Yönetim Ekibi Alımları:

Hard Sosyal Roleplay sunucusu olarak, topluluğumuzu daha da güçlü hale getirecek yeni yetkili ve yönetim ekibi üyeleri arıyoruz. Eğer siz de adaletli, dürüst ve sorumluluk sahibi bir bireyseniz, aramıza katılmak için başvurabilirsiniz. Yönetim ekibimizin bir parçası olarak, oyunculara yardımcı olabilir, sunucunun düzenini sağlamak için katkıda bulunabilirsiniz.

Başvuru Koşulları:

• Minimum yaş: 17
  • Geçmiş moderasyon veya yönetim deneyimi (tercihen)
  • Güçlü iletişim becerileri
  • Aktif ve sorumluluk sahibi olma
Başvurular için Discord Sunucumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!