Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım ST-HUD En gelişimiş versiyon. (Oksijen fix, koşmalı,stresli, tokovoipli)

bozukbukod

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, sh1no sh1no arkadasımızın düzenlemiş olduğu huda bir kaç ekleme ve düzenleme yaptım.

HUDUN ÖZELLİKLERİ

-CAN BARI
-ZIRH BARI
-YEMEK BARI
-SU BARI
-OKSİJEN BARI (fix)
-STAMİNA BARI
-STRES BARI
-TOKOVOIP ENTEGRASYONU.

HUD GORSELİ : 17023

Kurulum :
İndirdiğiniz dosyayı "resource" klasörüne atıp start vermeniz haricinde yapılacak bir şeyi yok.
---- TOKOVOIP ENTEGRASYONUNUN ÇALIŞMASI İÇİN TOKOVOIP SCRIPTINDE BIR KAC DUZENLEME YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR ----
BUNLARI YAPMANIZ İÇİN İSE EKLEMENİZ/DEĞİŞTİRMENİZ GEREKEN KODLARI SH1NO NUN KONUSUNDAN BULABİLİRSİNİZ, ÇALMIŞ GİBİ GÖZÜKMEMEK AMACI İLE KOMUTLARI KENDİ KONUMA DAHİL ETMİYORUM.

SH1NO'NUN KONUSUNA GİTMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Ekli dosyalar

• sttt.png
    sttt.png
    37.7 KB · Görüntüleme: 153
Son düzenleme:
Hoş Olmuş Ancak Benim Çözünürlük Ayarlarım Düzgün Olmasına Rağmen Haritadan Büyük Bir Hud

Hoş Olmuş Ancak Benim Çözünürlük Ayarlarım Düzgün Olmasına Rağmen Haritadan Büyük Bir Hud
Teşekkür ederim, büyüklük konusunda da kendi gözüme hoş geldiği için bu şekilde bıraktım. Hatta birleştirerek biraz daha küçültmüş dahi sayılırım. Biraz daha dağınık olması hoş duruyor bana göre.
İsteğe göre "style.css" içerisinde düzenlemeler yapılarak enine küçültmeler yapılabilir, dikey olarak gösterge ataması yapıldığı için direk şekline getirseniz dahi bar mantığı aynı ve stabil olarak çalışmaya devam edecektir.

Konunuza 24 saat içinde virüstotal ekleyiniz

Teşekkür ederim, büyüklük konusunda da kendi gözüme hoş geldiği için bu şekilde bıraktım. Hatta birleştirerek biraz daha küçültmüş dahi sayılırım. Biraz daha dağınık olması hoş duruyor bana göre.
İsteğe göre "style.css" içerisinde düzenlemeler yapılarak enine küçültmeler yapılabilir, dikey olarak gösterge ataması yapıldığı için direk şekline getirseniz dahi bar mantığı aynı ve stabil olarak çalışmaya devam edecektir.
Yani o bölüm size kalmış ancak carhud içersine girdiğinden hoş durmuyor :)

Konunuza 24 saat içinde virüstotal ekleyiniz
Eklendi.

Yani o bölüm size kalmış ancak carhud içersine girdiğinden hoş durmuyor :)
Tekrar teşekkür ederim, isteğe göre düzenlemeleri talep fazlalığı olur ise ben yapabilirim tekrardan.
-Renk düzenlemeleri
-Hud şekil düzenlemeleri
-Boyut düzenlemeleri
gibi gibi...

17055

15.75% cuk diye oturdu valla

başarılı olmuş , eline sağlık.

ellerine sağlık

Merhabalar Gayet Başarılı. bu huddan stres,stamina ve tokovoipi kaldırmak istersek nasıl kaldırırız acaba ?

Güzel bir çalışma olmuş. İkinizinde eline sağlık @bozukbukod @sh1no ?

HUD'da güncelleme isteyen var ise buradan bildirebilir bana.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!