Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım İŞTE ARANAN O HUD - CodeM mHUD

TogrulM

Üye
FT Kullanıcı
Uzun zaman oldu, hem de çok uzun zaman. En son buraya ESX zamanında script paylaşmıştım.
Uzun zaman sonra, FiveM Türkiye'de kullanılan o HUD'u paylaşmaya karar verdim.
Cimrilik yapıp ben de kendimde tutabilirdim tabii ki, ama en azından daha güzel şeylerin ortaya çıkmasını istiyorsak, paylaşmayı öğrenmemiz lazım.
Bundan sonra yapılan paketlerin birçoğunda göreceğimden eminim.

Şimdiden iyi eğlenceler...

HUD İçeriği

Nasıl paylaşım sevdinizmi?!

Son düzenleme:
+rep her hangi bir hata var mı hudu iyice kontrol ettin mi ?

Türkiyeden olmadığına emin olabilirsiniz.

Türkiyeden olmadığına emin olabilirsiniz.
MHUD yayınlanması inanılmaz iyi oldu. Çok daha güzel şeyler yayınlamanı bekliyoruz. Full fix free bir paket yayınlaya bilirsin belki ?

MHUD yayınlanması inanılmaz iyi oldu. Çok daha güzel şeyler yayınlamanı bekliyoruz. Full fix free bir paket yayınlaya bilirsin belki ?
Yani o kadar zamanım olmuyor amma elimde sadece bunun olmadığın söyleye bilirim. :)

Cimrilik Konularına girme Tüm Fivem Leak Forumlarda ve Discordlarda Dün Paylaşıldı İstesende kendine saklayamazsın
yinede sabahın 5inde paylastıgın için teşekkürler iyi forumlar

Son düzenleme:
Uzun zaman oldu hemde çok uzun zaman en son buraya ESX zamanında script paylaşmıştım.
Uzun zaman sonra fivem Türkiyede kullanılan o hudu lisansız ve open source şeklinde paylaşma karar kıldım.
Cimrilik yapıp bende kendimde tuta bilirdim tabiki amma en azından daha güzel şeyler ortaya çıkmasını istiyorsak paylaşmayı öğrenmemiz lazım.
Bundan sonra yapılan paketlerin bir çoğunda göreceğimden eminim.

HUD İçeriği

Credit Versen Daha İyi Olurdu

Uzun zaman oldu hemde çok uzun zaman en son buraya ESX zamanında script paylaşmıştım.
Uzun zaman sonra fivem Türkiyede kullanılan o hudu lisansız ve open source şeklinde paylaşma karar kıldım.
Cimrilik yapıp bende kendimde tuta bilirdim tabiki amma en azından daha güzel şeyler ortaya çıkmasını istiyorsak paylaşmayı öğrenmemiz lazım.
Bundan sonra yapılan paketlerin bir çoğunda göreceğimden eminim.

HUD İçeriği

PUBLIC SUNUCUDA PAYLAŞILAN ŞEYİ NEDEN KENDİN CRACKLEMİŞ GİBİ PAYLAŞIYORSUN DOSTUM :d

Cimrilik Konularına girme Tüm Fivem Leak Forumlarda ve Discordlarda Dün Paylaşıldı İstesende kendine saklayamazsın
yinede sabahın 5inde paylastıgın için teşekkürler iyi forumlar
Ben discordan almadım nerden bulduğumuda arkadaş zaten belirtmiş. Ona kalsa bir çok script var niye bu forumda paylaşılmıyor hiçbiri?
PUBLIC SUNUCUDA PAYLAŞILAN ŞEYİ NEDEN KENDİN CRACKLEMİŞ GİBİ PAYLAŞIYORSUN DOSTUM :d
Heralde türkçende yok ben crackladım diye birşey yazılı deyil yukarda. Bu kadar bilgilisin bu forumda niye o scriptleri paylaşmıyorsunuz adamlara yardımınız dokunur en azından.

Arkadaş 2 3 aydı doğru düzgün paylaşım yok bu kadar zorunuza gidiyorsa işte bu cracklamış gibi konuşuyor felan kullanma. Kullananda kendi laf edip kendi şerefine nasıl yakıştırır bunu buda başka tartışma. Herkes bizim veya bilinen yerleri bilmiyor olabilir bilenlerde bir tanesi bile orda paylaşılan scriptlerin burda paylaştığını görmedim. İşte ben buna cimrilik diyorum.
Credit: Highleaks mi yazsın kanka adam
Arkadaş paylaşmış nerden bulduğumu diğer scriptleride orda bula bilirsiniz. :)

Son düzenleme:
Ben discordan almadım nerden bulduğumuda arkadaş zaten belirtmiş. Ona kalsa bir çok script var niye bu forumda paylaşılmıyor hiçbiri?

Heralde türkçende yok ben crackladım diye birşey yazılı deyil yukarda. Bu kadar bilgilisin bu forumda niye o scriptleri paylaşmıyorsunuz adamlara yardımınız dokunur en azından.

Arkadaş 2 3 aydı doğru düzgün paylaşım yok bu kadar zorunuza gidiyorsa işte bu cracklamış gibi konuşuyor felan kullanma. Kullananda kendi laf edip kendi şerefine nasıl yakıştırır bunu buda başka tartışma. Herkes bizim veya bilinen yerleri bilmiyor olabilir bilenlerde bir tanesi bile orda paylaşılan scriptlerin burda paylaştığını görmedim. İşte ben buna cimrilik diyorum.

Arkadaş paylaşmış nerden bulduğumu diğer scriptleride orda bula bilirsiniz. :)
bana türkçen yok diyen elemanın max türkçe otur köşende yazdıklarını bi oku evlat
**Cimrilik yapıp bende kendimde tuta bilirdim tabiki amma en azından daha güzel şeyler ortaya çıkmasını istiyorsak paylaşmayı öğrenmemiz lazım.**

bana türkçen yok diyen elemanın max türkçe otur köşende yazdıklarını bi oku evlat
**Cimrilik yapıp bende kendimde tuta bilirdim tabiki amma en azından daha güzel şeyler ortaya çıkmasını istiyorsak paylaşmayı öğrenmemiz lazım.**
Evet max türkçem bu kadar oluyor ben azerbaycanlıyım azerbaycanda yaşıyorum azerbaycanda doğdum senin dilinde bile böyle konuşuyorumsa bence en azından bende iyi türkçe konuşa bilmen lazım evlat. Hatda sizin dilinizde güzel bir 4lük var "Kes ağlamayı sokarlar bağlamayı." diye.

Evet max türkçem bu kadar oluyor ben azerbaycanlıyım azerbaycanda yaşıyorum azerbaycanda doğdum senin dilinde bile böyle konuşuyorumsa bence en azından bende iyi türkçe konuşa bilmen lazım evlat. Hatda sizin dilinizde güzel bir 4lük var "Kes ağlamayı sokarlar bağlamayı." diye.
QWELÜASŞQWDÖLİMŞASMLŞMLŞFLŞQWDMLŞASDŞLQWMDASMSDFMLŞQWDMLSAMLŞWQMLŞQWFLŞMQWMLŞASLZXMLMLQWASMLÖQWDLÖŞİFÖŞİQWDLŞSLŞEFLŞWEQLŞASLÖQWDŞİLÖÖŞSAMLÖŞXZCMLŞFWMLŞASMŞLDŞQWMLMLASŞMLŞQWDMLŞSALŞMZXMLŞQWMLŞFMLŞMALŞMLZXMLŞQWDMLŞASMLŞFEMLŞAS

O kadar haklısın ki...
Sen ne anlatıyorsun kral ben script benimmi dedim bitaraflarınızda element atıyorsunuz ya arkadaş bi iyilik edelim işe yarayan birşey paylaşalım dedim yok o yok bu valla bu millete iyilik yaramıyor. Bulan var bulamayan var işte sizin gibi bu tip insanlardan dolayı bulamayanlar hiç bulamıyor.
olum adamlar benim botumu bana satmaya çalıştı LMWQMLŞASLŞMQWDMLŞQWDMLŞRFMLŞMLŞQGNKQWNKLDASNKLNKLZXNKLFNKLASNKLNKLWDQANKMLASZX
:D Geçmiş olsun kral

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!