Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Smaug Rp hakkında]

tosunfrkn1

Üye
FT Kullanıcı
Sistemsel olarak çok gelişmiş ama yönetimdeki insanların bağzılarının insanlıktan nasip almış olmaması üzeri
siyah şapklaı olan benim bu şekilde bir tutumları var Gunrp den başka birşey yok sırf admin power

Hastanedede Adam Taramazsın ya :) Videoda Konuşma Seslerimi Yok Yoksa Adamlarmı Konuşmuyor

Sistemsel olarak çok gelişmiş ama yönetimdeki insanların bağzılarının insanlıktan nasip almış olmaması üzeri
siyah şapklaı olan benim bu şekilde bir tutumları var Gunrp den başka birşey yok sırf admin power
ne alaka arkadaşım? kendin hata yapıp banlanınca gelip burda ağlamayın

O adamla bizim alakamız yok banlanmıştır bile eminim buradan yazıcağına desteğe geç şikayetini söyle

O adamla bizim alakamız yok banlanmıştır bile eminim buradan yazıcağına desteğe geç şikayetini söyle
Şuan sadece ağlıyorsun hem bu haraketi yapıyorsunuz hemde sorgusuz sualsiz banlıyoeunusz.Banlanmıştır dediğin adam sikerim polislği diyip çıktı gitti karakter değiştirdi akşama kadar ölüp kalksın banka soysun önce yetkililerin hata yapmamayı öğrensin sonra oyuncuların öğrenir.Admşn power kullanmayı bıraksınlar biz o kadar uğraşıyoruz adam soygun yapsın ölüp kalkıp polis kaçırsın sonra karakter değiştirip ben devletim desin orda rolüyle rütbe atlamaya çalışanları var motelde RP sini döndüren var siz ölüp kalkıp soygun yapcanız bir polis ölüncede nabzı durmuştur ck he bumu yani sizin gibi çöpten oyuncularla oynamaktansa mtada chatten RP yapmayı tercih ederim o yetkili hala sunucuda

Son düzenleme:
Şahin var 70dk veriyorsun hapis admin menüyle çıkıyor dışarı market soyuyor. Vidar var gang rolünde ölüyor sonra lspd başbakanının diye herkese emir vermeye başlıyor :D

Yeni gördüm dostum, şu olayı da anlat LSPD ye geçince kendi arkadaşını karakol önünde sık, etrafın swat ekibi ile dolu çocuksu hareket yaparak sağa sola zıpla, swat ekibi dur deyince onlara adk yap oldu canım :D

Hastanedede Adam Taramazsın ya :) Videoda Konuşma Seslerimi Yok Yoksa Adamlarmı Konuşmuyor
Bundan öncede olan olaylar var keşke onuda koysalardı tarafsız bir şekilde anlatıyorum lspd önünde kendi arkaşına sıkıp öldürüyor şef gelip bunu kim yaptı diye soru ve ben dedi. Ardından şef polislik görevinden alındın diyince annesine hakaret etti o hastane de son olaydı bu yüzden banlandılar tabiki bundan öncede yaşanan olaylar vardı ama tabiki tamamını yazamam iyi günler.

Senin ile her hangi bir sorunum yok fakat gelip burada başında olduğum server i ilk önce abi çok iyi mükemmel banada ver bu scriptleri ver deyip sana yüz gösterince yediğin kaba tükürmen.. kolay gelsin

Fmdm
Senin ile her hangi bir sorunum yok fakat gelip burada başında olduğum server i ilk önce abi çok iyi mükemmel banada ver bu scriptleri ver deyip sana yüz gösterince yediğin kaba tükürmen.. kolay gelsin
Fmdmkd güzel sallıyonuz siz he

Abo abo bonodo voron obo lotfon obo

13172

Koy bir tane script paketi, ver startı, bi tane "developer" açsın discord, artık sunucum açıktır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!