Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

SMAUG RP v2 | SORUNSUZ AĞIRLIKLI SLOTLU ENVANTER | 300+ EV SOYGUNU | Çete Alımı | Açılış: 30.04 |Gerçekci Ekonomi | ILGILI YÖNETIM

Bizzat yöneticisi olduğum serverin kendisidir Smaug ortaya koyduğumuz resimleri gördünüz nasıl bir server yönetme kafasında olduğumuzu arkadaşım çok güzel açıklamış, kafası bizle uyuşan kişileri bekliyoruz arkadaşlar.

Merhabalar.
Görselleri metin olarak eklemişiniz, görsel olarak eklerseniz konuyu inceleyenler adına daha hoş bir görüntü ortaya çıkar.
Bunun yanı sıra konu içerisine bir logo koyarsanız daha güzel olur.
Sistemleriniz güzel ve umarım istediğiniz kitleye sahip olup, güzel bir proje ortaya çıkartırsınız dostlar.
Bol şans. ?
Yani böyle konu daha düzenli olduğu için böyle yapmak istedim ama öneriniz için teşekkürler

Sistemsel olarak güzel mükemmel ama rol olarak hiçbir şeyi olmayan sadece failrp dönen admmin power olan adminlerin sadece yetkilli biriyle takışınca işlem yapılan ve kendilerini birşey sandıkları bir topluluk asla tavsiye etmiyorum kayıttada görebilirsiniz dün çekildi Ve bunu yapan kişi admin akşama kadar banka soydu öldü 3 saniyede iyi oldu market soydu öldü iyi oldu sonra karakter değiştirdi Devletim ben dedi geldi Herkese emrini verdi kendisi öldürüncede Ck yediniz :D

yetkiliyle rp çevirip sinirlenince bizi vurup bunlar öldü dediği için quit atmamız ve ondan sonra 1 uyarım olmamasına rağmen banlanmam desteğe bile gelemeden

Sistemsel olarak güzel mükemmel ama rol olarak hiçbir şeyi olmayan sadece failrp dönen admmin power olan adminlerin sadece yetkilli biriyle takışınca işlem yapılan ve kendilerini birşey sandıkları bir topluluk asla tavsiye etmiyorum kayıttada görebilirsiniz dün çekildi Ve bunu yapan kişi admin akşama kadar banka soydu öldü 3 saniyede iyi oldu market soydu öldü iyi oldu sonra karakter değiştirdi Devletim ben dedi geldi Herkese emrini verdi kendisi öldürüncede Ck yediniz :D
Konu baltalamak yasak bilmiyor musun?

bu paketi satanlar varmış galiba isteseydiniz ücretsiz verebilirdim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!