Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Size Göre En Iyi Turk Anticheat Yapimcisi ?

Coder

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Arkadaslar Sunucum Icin Bir Anticheat Alicam Fakat Bildigim 4-5 Isim Var Biri Mixas biri fyac biri mystro yani 51 de gördum anticheati satiyorsa bir ekmek ac var baska forumdan gördugum bide baska forumdan hangisini alicam hepsi hakkinda bir sey diyorlar fyac da dex kodlari yazdi diyorlar yani onu alsam bir sorun ciksa nasil kodu yazmayan kisi destek cikicak mixasi alsam ne kadar guvenilir bir fikir verirmisiniz turklerden ?

Arkadaslar Sunucum Icin Bir Anticheat Alicam Fakat Bildigim 4-5 Isim Var Biri Mixas biri fyac biri mystro yani 51 de gördum anticheati satiyorsa bir ekmek ac var baska forumdan gördugum bide baska forumdan hangisini alicam hepsi hakkinda bir sey diyorlar fyac da dex kodlari yazdi diyorlar yani onu alsam bir sorun ciksa nasil kodu yazmayan kisi destek cikicak mixasi alsam ne kadar guvenilir ve kodlari rakun yazmis diyorlar ekmek ac galiba paylasildi ama sorunlu bir fikir verirmisiniz turklerden ?
Şuana kadar gördüklerimden en iyisi mixas ama çok pahalı :). Fyac kolay bypasslanıyor. Mystro Mystro kardaşım satmıyor diye biliyorum. Benim düşüncem böyle.

Kendime en iyisi diyemem fakat iyi diyebilirim gel konuşalım Yusuf - AlbatracZ#8899

Arkadaslar Sunucum Icin Bir Anticheat Alicam Fakat Bildigim 4-5 Isim Var Biri Mixas biri fyac biri mystro yani 51 de gördum anticheati satiyorsa bir ekmek ac var baska forumdan gördugum bide baska forumdan hangisini alicam hepsi hakkinda bir sey diyorlar fyac da dex kodlari yazdi diyorlar yani onu alsam bir sorun ciksa nasil kodu yazmayan kisi destek cikicak mixasi alsam ne kadar guvenilir bir fikir verirmisiniz turklerden ?
Şuanda Satmıyorum

ve ayrıca freelancer e para verip ben yaptım demiyorum haberin olsun.

En İyi Antichat Sürekli Aktif ve Spec Atan Log Kontrolü Yapan Adminlerdir

forumda free paylaşıldı kanka istersen editle az bilgin varsa hiç para verme

sa

as

morpheause

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!