Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sibersunucum.net Dolandırıcılığı

Kişinin keyi bir süre hesap patladığından dolayı madur kaldı ancak keyi teslim ettikten sonra madur olduğu günleri telafı ettik kendisinden o zamanda mağduriyeti için özür dilemiştim konunun bu kadar gereksiz uzatılmasına gerek yoktu
Yo var

blvck blvck kes lan eşşeğk

Merhabalar daha öncesinde bizimde başımıza buna yakın bir şey geldi ilgilenilmedi kimse bakmıyor key stokları yok key satıyorlar 2 gün geç iade yaptılar diye altını çiziyorumki Key elimizde yok 150tl gibi bir para ödedik key stoğumuz yok dediler iadeyi geç yaptılar ve eksik yaptılar.

Geçmiş olsun eloo kardeşim umarım Usman'da dolandırmaz seni

buradan alım yapıp bu tuzağa düşen bir iki arkadaşlarım var gerçekten yazık bunlara

Bu arkadaşa sonuna kadar katılıyorum ben size tamamen kanıtlarımla katılıyorum. SONUNA KADAR DOLANDIRICISIN.
Benim ekibime çingene diyosun. Bu piyasada çingene barındırmam diyosun. Ben de bu piyasada dolandırıcı barındırmam.
MADEM O KADAR ERKEKSİN DİYOSUN YA HANİ SANAL DA GÜÇLÜ OLDUĞUM KADAR REELDE DE GÜÇLÜYÜM TARTIŞMAMIZDAN SONRA İNSTAGRAMINDAN NEDEN sibersunucum.net VE @siber_sunucum yazısını kaldırıyosun :d

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (423).png
    Ekran Görüntüsü (423).png
    40.3 KB · Görüntüleme: 50
  • Ekran Görüntüsü (424).png
    Ekran Görüntüsü (424).png
    45.2 KB · Görüntüleme: 50
  • Ekran Görüntüsü (425).png
    Ekran Görüntüsü (425).png
    48.7 KB · Görüntüleme: 45
  • Ekran Görüntüsü (420).png
    Ekran Görüntüsü (420).png
    85.1 KB · Görüntüleme: 44
  • Ekran Görüntüsü (421).png
    Ekran Görüntüsü (421).png
    78.8 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
bu adam kendini mafya sanıyor herhalde :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!