Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Reklam LIPSOS V | 01.03.2024 YENİ AÇILIŞ | EŞŞİZ SCRİPTLER | AİLE YOK | TECRÜBELİ YÖNETİM EKİBİ | HARD RP | LIPSOSV.NET

Mcdikmen

Üye
FT Kullanıcı
KdvH1EQ.png

Selamlar, İyi Forumlar! LipsosV olarak biz de FiveM Türk sunucularında bir yer edinmek için çalışmaktayız. Sorularınızdan önce size kendimizden bahsetmemize izin verin.

**Biz Kimiz ?**

LipsosV ekibi olarak daha önce Minecraft ve FiveM gibi oyunlarda sunucu geçmişiz bulunmakta. Yönetim ekibimiz, sunucuda ya da sunucu yazılımlarında olabilecek her türlü hata, soru ya da sorunu çözmeye çalışacak yeterliliğe sahip. Sunucumuz Sosyal RP ağırlıklı olup soygunlar dışında Hard-RP bir sunucudur. Rolünüzün işleyişine göre GunRP'ye izin vardır.​

**Neden Biz?**

FiveM Türkiye'de oyuncuların sıkıntılarını ve isteklerini iyi biliyor ve anlıyoruz. Bizi gerek sürekli değişmeyen eklentilerle dönen sunucularla, gerekse yönetiminden kaynaklı oyuncularının keyfini kaçıran sunucularla karıştırmamalısınız. Sunucumuzda daha önce hiç görülmemiş skriptler yer alıyor. Yönetim ekibi asla kendi çıkarları için yetki kullanmamaktadır. Sunucumuzdaki kurallar hakkaniyet ve adalet temelli tasarlandı. Sunucumuzu tasarlarken amacımız, oyuncuları sürekli farm yapmaktan kurtarmak ve günlerce farm yapıp en iyi silahı almasını engellemek oldu. Bu yüzden sunucumuzda mutlak bir günlük para kasma limiti bulunuyor. Yönetim ve yetkili ekibimiz de oyuncuların sorunlarına ve isteklerine çare olmak için elinden geldiğince yardımcı olmaktadır. Yönetimsel olarak oyuncularımıza sorunlarının 24 saat içerisinde çözülmesi garantisini de biz veriyoruz.​

**Sunucumuz da ne farklı?**

-Tamamen rol odaklı sunucu ve yetkili ekibi.
-Yetkililerin yaptığı ve uyguladığı her türlü işleme itiraz hakkı (kayıtın alınmaması dahil).
-Oyuncuların yönetime katılabilme hakkı.
-Sadece yazılı olan kurallara bağlı, mantığını oturtmuş bir sunucuda oynama imkanı.
-Tecrübe ve deneyimleri farklı bir yönetim ekibiyle oyunu oynama imkanı.
-Oyuncu isteklerinin belirli bir çoğunluğun kabul etmesi halinde sunucuya eklenme zorunluluğu.
-COOP olarak arkadaşlarınızla beraber yapabileceğiniz meslekler
-Ve daha sayamadığımız niceleri!​

**Rol odaklıdan kastımız ne?**

Oyun içindeki rol odaklılık, oyuncuya daha fazla ve daha kaliteli rol yapması için imkan sağlamaktır. Gerek oyuncunun kendi yapacağı rolleri gerekse rol paslarıyla oyun içindeki rolleri canlı tutmayı hedefliyoruz. Olası bir şikayetteyse taraflarının rolünün ne kadar etkilendiğini dikkate alıyoruz.

Eğer ki bu yazıdan sonra sunucumuzu merak eder yada oynamak isterseniz discord adresimize bekleriz.

Sunucumuz, 01.03.2024 tarihinde açılacak.
Sunucumuzda çete alımlarımız, LSPD, DOJ, LSMD ve LNN alımlarımızın hepsi aktiftir.
Başvuru yapmak için discord adresimize gelebilirsiniz.
Sunucumuza gönül verecek, ailemize katılacak yetkili arayışımız da mevcuttur.

Daha detaylı bilgi için Discord'a bekleriz.

SUNUCUDAN KARELER

1686324096468.png

BAZI ARAÇLARDA MANUEL VİTES SİSTEMİ​

1708366809581.png 1708366818151.png

SUNUCUMUZA ÖZEL GARAJ VE ENVANTER​

1708366867634.png 1708366951994.png

1686324247619.png 1686324257556.png

MÜZİK AÇABİLME ÖZELLİĞİ VE GERİ GÖRÜŞ KAMERASI BULUNAN CAR CONTROL​

1708369927561.png

Ekli dosyalar

• 1686324096174.png
    1686324096174.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
İlk sunucu deneyimim ve her şey çok iyi duruyor başka videolara baktım izlediğim videolarda böyle farklı mekanikler yok gelin rol yapalım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!