Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

shaw mı gelmiş niye?

• Konbuyu başlatan shaw
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 49
  • Görüntüleme 3K
  • Etiketler
    shaw

shaw

Üye
FT Kullanıcı
Discord
shawishere
Selam beyler ve hanımefendiler.

Nasılsınız öncelikle görüşmeyeli hepinizi teker teker özledim <3

Umarım eski ortam vardır ve tutar beni burda.

Discord hesabımın telefonda iki adım kod doğrulaması vardı almayı unuttum açamadım hesabımı.

O yüzden beni tanıyan ve ya tanımak isteyenleri discord adresimi bırakırım buraya ekleyen olursa diye.

Discord adresim : shaw#6614

azıcıkta sohbet edelim nasıl gidiyor fivem alemi 5 6 aydır

Fivem ortamı biraz bozdu, forum ise yakın zamanda toxic insanlardan temizlendi ve temizlenmeye devam ediyor. Sen nasılsın nasıl gidiyor ? :)

eski ortam keşke olsa da malesefki eski ortam uçtu gitti /:

ortam önceden kötü değildi bu ortamı kötü yapan konu ne ?

Kolay gelsin be SleekAssassin35 SleekAssassin35 , Benim de güzel şu aralar işler var ama biraz rahatladım. Teşekkür ederim.
Ortamı kötü yapan şeyler vardı aslında, p2w,hile,düşük yaş kitlesi vb. bunlara son zamanlarda troll eklendi troll yapıp yayın açan insanlar yüksek bir şekilde izlendiği için herkes troll yapmaya başladı

Ayrıca 8born edrp gibi suncular izlenip örnek alınırken, şimdi kartelli mafyalı jiletli vitolu sunucular izlenmeye ve örnek alınmaya başlandı

Ayrıca 8born edrp gibi suncular izlenip örnek alınırken, şimdi kartelli mafyalı jiletli vitolu sunucular izlenmeye ve örnek alınmaya başlandı
2018den beri bu ortamdayım ve bu ortamı yapan temel şeyler zaten mafyamsı sunucuları yani bir ara saçma sapan olan gang hype’ından iyiydir ? burada milletin ne tarzda rol yaptığı değil nasıl bir rol yaptığı önemlidir. Millet o sunucularda oynayarak veyahut izleyerek rol öğrenmeye çalışıyorsa burada hiçbir sıkıntı yok bence

Ortamı kötü yapan şeyler vardı aslında, p2w,hile,düşük yaş kitlesi vb. bunlara son zamanlarda troll eklendi troll yapıp yayın açan insanlar yüksek bir şekilde izlendiği için herkes troll yapmaya başladı
bu troll yapanları görmüştüm o kadar dinlerken öğhk dedim ki çok kötü ne kadar gülselerde işte oynayan insanların zevkinin de içine ettiler. neyse ben anladım ne kadar kötü olduğunu

2018den beri bu ortamdayım ve bu ortamı yapan temel şeyler zaten mafyamsı sunucuları yani bir ara saçma sapan olan gang hype’ından iyiydir ?
o gang hype ama harbi gang rollerini artırmıştı ya çok iyiydi o zamanlar.

Fivem'in klasikleşmiş senaryolarından biri
- shaw gider
- geri gelir foruma konu açar
- tekrar gider

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!