Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Aranızda sporla ilgilenen var mı ( tecrübeli )

Echosal

Üye
FT Kullanıcı
beyler 1 yıldır falan yapıyorum belki 1,5 falan 2 yıldır da muay thai ile ilgileniyorum ve preworkout diye bir şey öğrendim millet kullanınca 2-3 set fazladan çıkarıyormuş birisi düz duvara tırmanıyom yazmış var mıdır kullanan tecrübe eden ?

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

pre → içinde kafein bulunduğundan dolayı enerji vermekte beta alanin kaşıntı hissi veriyor fazla taurin idmana focusunu arttırır odaklanırsın citrulline idman esnasında pump arttırıyor arjinin citrulline ile benzer citrulline zaten arjinine dönüşüyor ama idman esnasında pump istiyorsan citrulline daha mantıklı bu saydıklarımın bir arada olması preworkoutu oluşturuyor pre almadan önce değerlere bakman gerekiyor prede en önemlileri kafein + citrulline (darkzone de maltodekstrin var o ise kana hızlı karışıp prenin etkisini kısa sürede göstermisini sağlıyor.
Sağlam Preler bulunmakta önerim Darkzone,Smash Pro,Heavy Duty he maymunum acı çekmek istiyorum diyorsan kardeşim Thirty One alabilirsin,(Aktif Olarak Darkzone kullanmaktayım öneriyorum)

beyler 1 yıldır falan yapıyorum belki 1,5 falan 2 yıldır da muay thai ile ilgileniyorum ve preworkout diye bir şey öğrendim millet kullanınca 2-3 set fazladan çıkarıyormuş birisi düz duvara tırmanıyom yazmış var mıdır kullanan tecrübe eden ?
Smash Pro iyidir. Protein Ocean'da takip edebilirsin, fakat lansmanı yakalarsan daha iyi olur. Diğer türlü boşuna 2 katı para veriyorsun, güzel aromaları indirime giriyor. Preworkout cut döneminde olduğum için kullanıyorum zaten. Armwrestling yapıyorum, o yüzden içeriği odaklanma ve enerji kısmında bana hem iş hem de spor bazında yardımcı oluyor. Tavsiye ederim ama dediğim gibi lansmanları takip et, 1 yerine 3 al, bak keyfine.

Smash Pro iyidir. Protein Ocean'da takip edebilirsin, fakat lansmanı yakalarsan daha iyi olur. Diğer türlü boşuna 2 katı para veriyorsun, güzel aromaları indirime giriyor. Preworkout cut döneminde olduğum için kullanıyorum zaten. Armwrestling yapıyorum, o yüzden içeriği odaklanma ve enerji kısmında bana hem iş hem de spor bazında yardımcı oluyor. Tavsiye ederim ama dediğim gibi lansmanları takip et, 1 yerine 3 al, bak keyfine.
pre → içinde kafein bulunduğundan dolayı enerji vermekte beta alanin kaşıntı hissi veriyor fazla taurin idmana focusunu arttırır odaklanırsın citrulline idman esnasında pump arttırıyor arjinin citrulline ile benzer citrulline zaten arjinine dönüşüyor ama idman esnasında pump istiyorsan citrulline daha mantıklı bu saydıklarımın bir arada olması preworkoutu oluşturuyor pre almadan önce değerlere bakman gerekiyor prede en önemlileri kafein + citrulline (darkzone de maltodekstrin var o ise kana hızlı karışıp prenin etkisini kısa sürede göstermisini sağlıyor.
Sağlam Preler bulunmakta önerim Darkzone,Smash Pro,Heavy Duty he maymunum acı çekmek istiyorum diyorsan kardeşim Thirty One alabilirsin,(Aktif Olarak Darkzone kullanmaktayım öneriyorum)

teşekkür ediyorum

Selam, daha yeni başladıysan bu spora aşırı takviyelere bel bağlamanı önermiyorum.

Özellikle pre gibi uyarıcı ürünlere asla, pren olmadığında yada atıyorum bazı çocuklar var antrenmandan önce ağzına 5 10 tane bu tekli kahveler var onları böyle atmadan giremiyorlar bu şekilde yapma.

Pre kullanmanın bir adabı vardır örneğin benim için en azından sert bacak ve sırt günleri kullanırım ağır gireceğim veya o gün kü antrenman için fazla halsizim o günler enerji versin uyarsın bi kendime geleyim diye onun haricinde pre kullanmak bana göre saçma her ay binlerce lira demek belli bir yerden sonra da zaten vucudun ona alıştığında aldığın 1 ölçek hiç bir zaman yetmeyecek hep arttırman gerekecek ilk içtiğinde ki performansı hissiyatı alabilmen için o yüzden max haftada 2 gün sert yoğun veya halsiz hissettiğin dönemlerde kullanman daha iyi akıllıca olacak.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!