Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket RP Paketi ihtiyacım var ücretli veya ücretsiz

ckunmemin

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba,
Bir sunucu açma hayalim var ancak yazılım dillerine hakim değilim. Bundan dolayı ücretli veya ücretsiz hayalimdeki sunucuyu açmama yardım edecek birini arıyorum.
#Legal Meslekler;
- LSPD
Şef
Asistan Şef
Yardımcı Polis Şefi
Polis Amiri
Polis Yüzbaşı III
Polis Yüzbaşı II Polis Yüzbaşı I
Polis Teğmen II
Polis Teğmen I
Polis Çavuş II
Polis Çavuş I
Polis Memuru III
Polis Memuru II
Polis Memuru I

\\Polis araçları şu şekilde;
- Dodge Charger
- Corvette
- Mustang
- RIOT
- Bearcat
*Ford Crown Victoria istemiyorum.
*SWAT için yeni kıyafetler.

- EMS
Pratisyen Hekim
Asistan Hekim
Uzman Hekim (Operatör Doktor)
Başasistan
Eğitim Görevlisi
Eğitim Sorumlusu

\\Ambulans ve Helikopter araçları olacak.

- LSAB
** Şehir merkezinde plazanın arkasındaki büyük bina.
Permleri;
*Yargıç
*Savcı
*Başsavcı
*Adalet Bakanı

- Mekanik
**Mekanik için bazı binaların değiştirilmesi gerekebilir.
X Mekanik Patronu
X Mekanik Çalışanı

- Galerici
**Add-on araç satışı yapacaklar.
X Galeri Sahibi
X Galeri Personel

- Sivil Meslekleri;
Manav
Balıkçılık
Hurdalık (Araç Parçalama)
Tır Şöförlüğü

**Orta düzey getirili ve kasaba tarafında yapılmasını istiyorum.

#LSBB
**LSBB adı altında bir binaları olması ve orayı merkez olarak kullanmalarını istiyorum.
Permleri;
-Avukat

#Hem Legal Hem İllegal
**Kirli Para aklama için kullanılan yerler olarak kabul edilecek.
- Benzinlik
- Emlakçı

#İllegal Meslekler;
- Kaçakçılık
- Kenevir
- Kokain

#Çeteler;
- Groove Street Families
- Ballas
- Vagos
- Aztecas
- Lost MC

#Aileler
** Maksimum aile sınırının 5 olmasını istiyorum. Kuruluşunda yapacağı meslek seçimi olmasını istiyorum.
- Silah Tüccarı
X Ailesi Babası
X Ailesi Yardımcısı
X Ailesi Ferdi

.Silah Tüccarları sadece silah satarak para kazanabilir. Kokain satmalarını engellemek gerekir.
- Kokain Tüccarı
X Ailesi Babası
X Ailesi Yardımcısı
X Ailesi Ferdi
** Ailelerin çetelere göre kazancının %50 daha fazla olmasını ve çetelerin sadece kokain tüccarı ailelere satış yapabilmesini istiyorum.
- Harita üstünde 5 kiralık malikaneden birini tarafımızdan satın aldıktan sonra permi alıp kullanabilecek.

***Sunucuda iki çeşit para türü olmasına bakıyorum. Bunlardan biri "Kirli Para" ikincisi bildiğimiz legal olan para. Para aklama için kullanılan mekanlara sahip olanlar aklama yapabilecek. Bir ekrana aklamak istediği para miktarını yazacak. Para bire bir normal paraya çevrilecek. Mekan sahibi sunucu kuralları içinde istediği oranla paranın sahibine devredecek.

*** Kenevir bir ada seçilecek ve oradaki NPC'ye satılarak Kirli Para elde edilecek.
*** Kokain aileler tarafından ve haftanın sadece 1 günü beliren bir NPC'ye satılabilecek.
*** Standart olarak var olan galeri modlu ve yeni nesil görünümlü olacak. Fiyatları kendim belirleyebilmek istiyorum. Tüm araçlar görülebilsin ancak Galericilerin satacağı araçlar satın alınamayacak.
*** Motel Turuncu motel olacak. Hastanenin yukarı tarafındaki. Kişileri sabit odaları olacak ve odaya tek başına girecekler.
*** NONPC olacak.
*** Gun RP ve Sosyal RP'yi bir arada dengeleyebilmek istiyorum ama gönlüm Gun RP dönmesinden yana.
*** Her oluşumun kendi yerleşiminde özel depoları olacak.

\\\ MODLU ARAÇLAR \\\
Popülaritesi yüksek olan 20 modlu aracın başlangıçta sunucuda olmasını istiyorum.
- Özel araç kategorisine girecek yüksek hızlı 5 aracın sunucu içerisinde olmasını istiyorum.
- Herhangi bir arabayı sürerken hız göstergesinin dijital olarak yanında görünmesini istiyorum. Forza Horizondaki gibi.

\\\ ÖZEL SİLAHLAR \\\
- Machine Pistol
- Carbine Rifle MK2
- Assault Rifle
**Pistol silahlar dışında diğer silahlara oyuncuların hiçbir şekilde erişimi olmaması gerekiyor.

\\\ÇÖP KARIŞTIRMA\\\
- Oyuncuların çöpten bulabileceği itemler;
- Hurda parçaları. (Toptancı NPC'ye satılacak. Bundan sonra TOPTANCI olarak anılacaktır.)
* Hurda parçalarından 250x biriktirdiğinde TOPTANCI ile takaslayarak bıçak elde edebilecek. Hurda metal her çöpten 1 adet çıkmalı.
- Silah parçası
* Farklı silah parçası çöpten toplanacak. Çıkma oranı düşük olacak. (Silahçı aileler ve GSF silahları bütün hale getirebilir.)

\\\SOYGUN MEKANLARI\\\
- Market
- Fleeca Bank
- Merkez Bankası
- Kuyumcu

Aklıma bir şey gelirse eklerim.
DC: KZUKOSA#9999

Merhaba,
Bir sunucu açma hayalim var ancak yazılım dillerine hakim değilim. Bundan dolayı ücretli veya ücretsiz hayalimdeki sunucuyu açmama yardım edecek birini arıyorum.
#Legal Meslekler;
- LSPD
Şef
Asistan Şef
Yardımcı Polis Şefi
Polis Amiri
Polis Yüzbaşı III
Polis Yüzbaşı II Polis Yüzbaşı I
Polis Teğmen II
Polis Teğmen I
Polis Çavuş II
Polis Çavuş I
Polis Memuru III
Polis Memuru II
Polis Memuru I

\\Polis araçları şu şekilde;
- Dodge Charger
- Corvette
- Mustang
- RIOT
- Bearcat
*Ford Crown Victoria istemiyorum.
*SWAT için yeni kıyafetler.

- EMS
Pratisyen Hekim
Asistan Hekim
Uzman Hekim (Operatör Doktor)
Başasistan
Eğitim Görevlisi
Eğitim Sorumlusu

\\Ambulans ve Helikopter araçları olacak.

- LSAB
** Şehir merkezinde plazanın arkasındaki büyük bina.
Permleri;
*Yargıç
*Savcı
*Başsavcı
*Adalet Bakanı

- Mekanik
**Mekanik için bazı binaların değiştirilmesi gerekebilir.
X Mekanik Patronu
X Mekanik Çalışanı

- Galerici
**Add-on araç satışı yapacaklar.
X Galeri Sahibi
X Galeri Personel

- Sivil Meslekleri;
Manav
Balıkçılık
Hurdalık (Araç Parçalama)
Tır Şöförlüğü

**Orta düzey getirili ve kasaba tarafında yapılmasını istiyorum.

#LSBB
**LSBB adı altında bir binaları olması ve orayı merkez olarak kullanmalarını istiyorum.
Permleri;
-Avukat

#Hem Legal Hem İllegal
**Kirli Para aklama için kullanılan yerler olarak kabul edilecek.
- Benzinlik
- Emlakçı

#İllegal Meslekler;
- Kaçakçılık
- Kenevir
- Kokain

#Çeteler;
- Groove Street Families
- Ballas
- Vagos
- Aztecas
- Lost MC

#Aileler
** Maksimum aile sınırının 5 olmasını istiyorum. Kuruluşunda yapacağı meslek seçimi olmasını istiyorum.
- Silah Tüccarı
X Ailesi Babası
X Ailesi Yardımcısı
X Ailesi Ferdi

.Silah Tüccarları sadece silah satarak para kazanabilir. Kokain satmalarını engellemek gerekir.
- Kokain Tüccarı
X Ailesi Babası
X Ailesi Yardımcısı
X Ailesi Ferdi
** Ailelerin çetelere göre kazancının %50 daha fazla olmasını ve çetelerin sadece kokain tüccarı ailelere satış yapabilmesini istiyorum.
- Harita üstünde 5 kiralık malikaneden birini tarafımızdan satın aldıktan sonra permi alıp kullanabilecek.

***Sunucuda iki çeşit para türü olmasına bakıyorum. Bunlardan biri "Kirli Para" ikincisi bildiğimiz legal olan para. Para aklama için kullanılan mekanlara sahip olanlar aklama yapabilecek. Bir ekrana aklamak istediği para miktarını yazacak. Para bire bir normal paraya çevrilecek. Mekan sahibi sunucu kuralları içinde istediği oranla paranın sahibine devredecek.

*** Kenevir bir ada seçilecek ve oradaki NPC'ye satılarak Kirli Para elde edilecek.
*** Kokain aileler tarafından ve haftanın sadece 1 günü beliren bir NPC'ye satılabilecek.
*** Standart olarak var olan galeri modlu ve yeni nesil görünümlü olacak. Fiyatları kendim belirleyebilmek istiyorum. Tüm araçlar görülebilsin ancak Galericilerin satacağı araçlar satın alınamayacak.
*** Motel Turuncu motel olacak. Hastanenin yukarı tarafındaki. Kişileri sabit odaları olacak ve odaya tek başına girecekler.
*** NONPC olacak.
*** Gun RP ve Sosyal RP'yi bir arada dengeleyebilmek istiyorum ama gönlüm Gun RP dönmesinden yana.
*** Her oluşumun kendi yerleşiminde özel depoları olacak.

\\\ MODLU ARAÇLAR \\\
Popülaritesi yüksek olan 20 modlu aracın başlangıçta sunucuda olmasını istiyorum.
- Özel araç kategorisine girecek yüksek hızlı 5 aracın sunucu içerisinde olmasını istiyorum.
- Herhangi bir arabayı sürerken hız göstergesinin dijital olarak yanında görünmesini istiyorum. Forza Horizondaki gibi.

\\\ ÖZEL SİLAHLAR \\\
- Machine Pistol
- Carbine Rifle MK2
- Assault Rifle
**Pistol silahlar dışında diğer silahlara oyuncuların hiçbir şekilde erişimi olmaması gerekiyor.

\\\ÇÖP KARIŞTIRMA\\\
- Oyuncuların çöpten bulabileceği itemler;
- Hurda parçaları. (Toptancı NPC'ye satılacak. Bundan sonra TOPTANCI olarak anılacaktır.)
* Hurda parçalarından 250x biriktirdiğinde TOPTANCI ile takaslayarak bıçak elde edebilecek. Hurda metal her çöpten 1 adet çıkmalı.
- Silah parçası
* Farklı silah parçası çöpten toplanacak. Çıkma oranı düşük olacak. (Silahçı aileler ve GSF silahları bütün hale getirebilir.)

\\\SOYGUN MEKANLARI\\\
- Market
- Fleeca Bank
- Merkez Bankası
- Kuyumcu

Aklıma bir şey gelirse eklerim.
DC: KZUKOSA#9999
dc ekledım donus yaparsanız aalper3n#2254

İhtiyaç giderilmiştir. İlgilenen herkese teşekkürler.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!