Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Night Community paketi yeni sunucu açacak arkadaşlara başlangıç

Siyahadam

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar,

Öncelikle herkesin geçmiş bayramını kutlarım. Piyasada çok sayıda kötü niyetli insanlar var ki, scriptlerin içine backdoor koyarak sunucu/VDS'lere erişerek insanların paketlerini çalmaktan başka hiçbir amacı olmayan kişilerle doldu fivemtürkiye camiası. NightV paketini resmi olarak satışa sunduğumuz için, üçüncü şahısların eline geçmiş ve paketimiz sızdırılmıştır. Sızdırılan paketimizi yaymak karşılığında sunucularına boost veya kullanıcı eklemeye çalışan ve paketin içine backdoor koyan kişileri engellemek adına, NightV paketini Night Community olarak paylaşma kararı aldık herkese iyi forumlar.

(Doğru ekledim mi bilmiyorum)

Moderatör arkadaşlar lütfen konuyu yoruma kapatsınlar.

Son düzenleme:

Son düzenleme:
Geçmiş olsun dostum paket güzeldi zamanında oynardım

Dostum trleaksden selamlar bizim sayemizde bu paket paylasildi

Siyahadam Siyahadam sunucu işlerinde çok başarılısınız sizi en güzel şeklim ile tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını getiriyorum. Evet FiveM camiası şu an çok korkunç bir yerde ve paket yayan, backdoor koyan kişileri durdurmamız çok zor. Paket satacaklar veya sunucu açacaklar için şunu söylüyorum. Lütfen paketlerinize çok dikkat edin, ( İP LİSANS ) koymanız en iyisi olacaktır. İyi formlar dilerim.

DADSDADASDA

Son düzenleme:
Merhabalar,

Öncelikle herkesin geçmiş bayramını kutlarım. Piyasada çok sayıda kötü niyetli insanlar var ki, scriptlerin içine backdoor koyarak sunucu/VDS'lere erişerek insanların paketlerini çalmaktan başka hiçbir amacı olmayan kişilerle doldu fivemtürkiye camiası. NightV paketini resmi olarak satışa sunduğumuz için, üçüncü şahısların eline geçmiş ve paketimiz sızdırılmıştır. Sızdırılan paketimizi yaymak karşılığında sunucularına boost veya kullanıcı eklemeye çalışan ve paketin içine backdoor koyan kişileri engellemek adına, NightV paketini Night Community olarak paylaşma kararı aldık herkese iyi forumlar.

arkadaşlar içinde start için bir gereç yok öneriniz nedir

arkadaşlar içinde start için bir gereç yok öneriniz nedir
Not defterini aç
Kod:
cd /d D:\xxxxxx
start D:\xxxx\server\FXServer.exe +set sv_enforceGameBuild 2699 +set onesync on +set onesync_enableInfinity 1 +set onesync_enableBeyond 1 +set onesync_population true
exit

Bu kodu yapıştır
Farklı kaydetten dosya türünü tümü yap ve start.bat olarak isimlendir.

bu paketi nasıl startlıcaz

Merhabalar,

siyah ekranda kalıyor

Not defterini aç
Kod:
cd /d D:\xxxxxx
start D:\xxxx\server\FXServer.exe +set sv_enforceGameBuild 2699 +set onesync on +set onesync_enableInfinity 1 +set onesync_enableBeyond 1 +set onesync_population true
exit

Bu kodu yapıştır
Farklı kaydetten dosya türünü tümü yap ve start.bat olarak isimlendir.
bu kodla direkt fxserverdan txadmin kuruluma atıyor scriptileri görmüyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!