Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum RP Guide üstü yetkili olmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BennUzi

Üye
FT Kullanıcı
Discord
! Benn Uzi | 24#7806
Yetkili olucağım sunucu gereksimleri : Kartel , baron gibi saçma roller olmayacak.
Kendimden bahsedeyim
Ben Uzi 2014 yıllarında bir vasfı olmayan sıradan bir keştim , sürekli esrar içer küfür eder sağda solda insanlara bulaşırdım 2016 yıllarına doğru siyahı insanların şarkıları ve sözleri beni etkiledi onlara gerçek hayatımda özendim rap yapmaya başladım , 2018 yıllında FiveM denilen rol yapma oyunuyla tanıştım pek fazla başta rol yapma bilgim yoktu hep zenci karakter oluşturup kendimi geliştirdim sınav yaparmış gibi rolu iyi olan yayıncıları izledim günlük yarım saat Fivem terimlerini ezberlemeye çalıştım gerçek hayatta zenci kıyafetleriyle gezmeye başladım rolde çok iyi rol yapmaya başladığımda iki üç sunucuya gidip yetkililerden pek hoşnut olamadım sonra gidip kendi sunucumu açmaya karar verdim tutmadı çünkü fivemda tanıdığım yoktu 2019'lu yıllara doğru başka serverlarda yetkili oldum yeni arkadaşlar ve Fivem ortamındaki orusbu çocuklarıyla tanıştım ve tartıştım , kendime bir söz verdim diğer insanlara benzemeyeceğimi bu işi adımı kirletmeden hile açmadan ve iyi rol yaparak nam kazanmayı düşündüm ve kendime bir çok rol ekibi kurdum bazılarıyla konuşuyorum bazılarıyla konuşmuyorum şuan ama iyi insanlar , bir çok sunucu değiştirdim VORP'un ilk zamanlarında whitelist vardı ama artık oynanmaz diye düşünüyorum , EDRP'ye kabul edildim ama bir arkadaşım oranın Fun RP sunucusu olduğunu ve bir çok rol hatasıyla karşı karşıya geleceğimi söyledi bende gitmedim , bir çok sunucuda head admin olarak yetkili kadrosundaydım.
bennuzi
bennuzi
bennuzi
bennuzi
bennuzi
bennuzi
bennuzi

Gayet açık sözlü birisiyimdir , oyuncuları ikna etme yeteneğim yüksek seviyede kimseye bağırmam ve küfür etmem yaşım 24 1,5 senedir fivem oyuncusuyum

Discord : ! Benn Uzi | 24#7806

Steam Profili :

Ad : Kadir Gözükara

Yaşadığım yer : Gaziantep

HAKKIMDA MERAK ETİĞİNİZ BİRŞEY OLURSA DİSCORD ÜZERİNDEN SESLİDE CEVAPLAYABİLİRİM
[08:21] giphy_6.gif

Son düzenleme:
.

Son düzenleme:
discord.gg/turp istersen bi gelin detaylı konuşalım.

Konu aktifliğini yitirdiği için tarafımca kilitlenmiştir.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!