Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

rezillik

• Konbuyu başlatan adiss0
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 950

adiss0

Üye
FT Kullanıcı
Discord
adişş#5555
Merhaba iyi akşamlar Fivemtürk ailesi size rezil bir insan tanıtmak istiyorum,

Arkadaş hırsız demeyeceğim ancak, gerçekten arkamızdan konuşan ve insanları dolandıran bir kişilik. Artık bu arkadaş ile bir ilişkim kalmayıp her şeyi bitirdim. Arkadaş ile paket almaya çalışan ve ya alan kişilere sesleniyorum almayın paranıza yazık olur benim satışlarım hâlâ devam ediyor. paketin orjinal fiyatı 450tl bu arkadaş insanlara 500-1000tl den daha fazlaya kakalamaya çalışıyor. Yalan yok beraber bana fikir verdiğinde cazip geldi. Ben bir müşteriye yalan olmasın biraz fazla para aldım. 1 kişi o da ancak arkadaş ortağını bile parasına satan biri. şu anki elinde olup sattığı paketin altyapısına (fazla bilgisi yok arkadaşın) bir şeyler yapmış ve paket 20 kişiden sonra çöküyor, diyeceğim arkadaşlar kimseye güvenmeyin biz ekipçe bunu nasıl yedik bilmiyorum kendisini iyi gösterdi falan, paketin içeriğinin bize ait olduğunu size her şekilde kanıtlayabilirim. şahsın bizim müşterimiz olduğunu satın aldığı paketi satmaya çalıştığını ve emek hırsızlığı yaptığınıda belirtmek isterim.

Şahısların discord nickleri ve resimleri birde birkaç görsel bırakıyorum buraya karar sizin.

32455
32456
32457
32458
32459

- konunun kaldırılmasını talep ediyorum.

(3 gün sunucu kapalı kalma olayı altyapıda değişikliğe gitmeleri 20 kişiden sonra çökmesi)

paketin orjinalinin satışa sunulduğu discord adresi:

Arkadaşın paketindeki birkaç bugu şahsen ben fixlemiştim sunucuyu açma dememe rağmen sorunlu sorunlu açıp aktif veriyordu.Yapacak bir şey yok geçmiş olsun.

+güncel

+

Merhabalar öncelikle , biraz bizi ilgilendiren konu hakkında açıklama yapar mısın ? satıcı kim satın alan kim ?

Eğer satın alan sen isen tam olarak neyden dolayı şikayetçisin ?

Merhabalar öncelikle , biraz bizi ilgilendiren konu hakkında açıklama yapar mısın ? satıcı kim satın alan kim ?

Eğer satın alan sen isen tam olarak neyden dolayı şikayetçisin ?
hayır arkadaşa paketi satan coder ekibi yani biz arkadaş paketi başkalarına daha pahalıya bizden habersiz satmaya çalışıyor amacım insanları bilgilendirip ondan almamalarını sağlamak paketin ederinden fazlaya

hayır arkadaşa paketi satan coder ekibi yani biz arkadaş paketi başkalarına daha pahalıya bizden habersiz satmaya çalışıyor amacım insanları bilgilendirip ondan almamalarını sağlamak paketin ederinden fazlaya
Bu konu şikayet konusu değildir tarafımca taşınmıştır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!