Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rezillik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hacsiz hacsiz , işlerin büyük bir kısmı yapıldıktan sonra , neden kişileri sunucudan uzaklaştırıp engellediniz ? Açıklamanız nedir

Ben elimde bulunan tüm kanıtları konuşmaları vesaire paylaştım. Ben daha fazla bu arkadaşla tartışmaya polemiğe girmek istemiyorum kurguladığı şeylere yazıya döküyor :)
hacsiz hacsiz , işlerin büyük bir kısmı yapıldıktan sonra , neden kişileri sunucudan uzaklaştırıp engellediniz ? Açıklamanız nedir
İlk konuşmadada attığım ss'lerdede mevcut sunucudan engellemedim çıkardım ki developerin yönetici yetkisi bulunuyordu bu sebepten ötürü arkadaşların kafa yapısını az çok öğrendikten sonra zarar verebileceklerini öngördüğümden dolayı sunucudan çıkardım ki arkadaşlarla ss lerde görüldüğü üzere uzlaşmaya giden taraf benim fakat buna rağmen inat edip maksimum bir günde bitirilecek bir iş için :) istedikleri para ortada ve kimse parayı yerden toplamıyor bana kendilerinin önerdiği tasarımcı arkadaşla çalışmaya devam ediyoruz ve dün ilk ödemesini dün aldı benden :) görünen köy klavuz istemiyor sado karar fivemturk'ün ki işlerin büyük bir kısmı dediği şey text değiştirmek miydi :D

Ben elimde bulunan tüm kanıtları konuşmaları vesaire paylaştım. Ben daha fazla bu arkadaşla tartışmaya polemiğe girmek istemiyorum kurguladığı şeylere yazıya döküyor :)

İlk konuşmadada attığım ss'lerdede mevcut sunucudan engellemedim çıkardım ki developerin yönetici yetkisi bulunuyordu bu sebepten ötürü arkadaşların kafa yapısını az çok öğrendikten sonra zarar verebileceklerini öngördüğümden dolayı sunucudan çıkardım ki arkadaşlarla ss lerde görüldüğü üzere uzlaşmaya giden taraf benim fakat buna rağmen inat edip maksimum bir günde bitirilecek bir iş için :) istedikleri para ortada ve kimse parayı yerden toplamıyor bana kendilerinin önerdiği tasarımcı arkadaşla çalışmaya devam ediyoruz ve dün ilk ödemesini dün aldı benden :) görünen köy klavuz istemiyor sado karar fivemturk'ün
Kurguladığı şeyleri yazıya döküyor derken kanıtlara da mı bir cevabın var arkadaşım ?
Sunucudan banladın. Sonuç olarak uzaklaştırdın ve sana bunun sebebi soruluyor.
Sen bize gayet tatlı dille "Bu piyasayı araştırdım bu şu fiyata yapılıyor" diye geldin.
İstersen kendi yanlışlarını bana karşı oynamayı bırak.
Ben sabahtan akşama kadar her yaptığın algıya cevabımı net bir şekilde oldu.
İşin büyüğü ve küçüğü farketmez sonuç olarak iş iştir.
Sen bize bir yapılacaklar listesi verdn ben mi dedim listeyi az tut diye.
Fiyatı da sen belirlerdin yapılacakları da sen belirledin.
Ayrıca kendi ağzınla az önce itiraf ettin bunu ayrı zamanda yapılacaklar için de olduğunu söyledin.
Hani sıfırdan paket için yapılacaktı komiksin yaa. :)

Sen kendini çok akıllı sanıyorsun sanırım :D kelime oyunu yapmaya devam et Sado dostum bu elemanla daha fazla ne polemiğe ne tartışmaya girmek istemiyorum Attığım ss'ler vesaire sana belirtiğim şeyler söylediklerimin doğruluğunun teyitidir.

Sen kendini çok akıllı sanıyorsun sanırım :D kelime oyunu yapmaya devam et Sado dostum bu elemanla daha fazla ne polemiğe ne tartışmaya girmek istemiyorum Attığım ss'ler vesaire sana belirtiğim şeyler söylediklerimin doğruluğunun teyitidir.
Hangi savunmanı karşılıksız bıraktım, konu genelinde söylediğin yalanlar birer birer kanıtlarla ortaya çıkıyor.
Ben sana karşı uslübumu bozmadan tarafsız bir şekilde savunmamı yapıyorum.
Bende sizin tavrınıza göre bir cevap vereyim acaba Galler Prensi ile mi görüşme sağlıyorum :D

Kimin söylediği yalanlar kanıtlarla ortaya çıkıyor o bir tartışılır ya :D baştan sonra konuyu bir incele istersen

Konu 2 taraf ile birlikte discord da sesli bir şekilde görüşülerek çözüme kavuşturulmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!