Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [RELEASE] NP-Garage

• Konbuyu başlatan bayjr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 4K

bayjr

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Moderatör tarafında düzenlendi:
Scripti biliyorum, çok önceden yabancı bir yerde bulmuştum. Tek sorunu sadece içinde 3 tane garaj olmasıydı, gidip garajları tek tek eklemen yetmiyor, birde bakış açısını ayarlaman gerekiyordu. Eğer sorunsuz ise iyiki paylaştınız.

Sorunu yok garaj sayısıda yeterince fazla

Scripti biliyorum, çok önceden yabancı bir yerde bulmuştum. Tek sorunu sadece içinde 3 tane garaj olmasıydı, gidip garajları tek tek eklemen yetmiyor, birde bakış açısını ayarlaman gerekiyordu. Eğer sorunsuz ise iyiki paylaştınız.
bu o bahsettiğiniz script değil

Belki ondan kat kat iyidir hiç görmedimde

Bu garajda sadece bıraktıgın yerden araç alıyordun sanırım o olay fix mi ?

Dostum sen aracını mesela ankarada parkedip istanbulda çıkartabilirmisin o bir sorun değil ki fixlensin

Bu seferlik VirusTotal tarafımca konunuza eklendi. Gelecekte bir paylaşım yaparken VT eklemeyi unutmayın.

Çekilmiş araçlar gözükmüyor sorun benden kaynaklı mı yoksa başka yaşayan var mı?

bu scriptin çekilmiş araçları bozuk calısmıyor daha dorusu

Düzeltilmiş olan elinde olan varsa paylaşabilirmi?

Çekilmişten araç almama hatasını çözdüm beyler dc ekliyene hayrına yaparım yayın açarsa dc : !Supramex-Fi#4061

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!