Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

RA1DER[BARAN ***] UCUVEKLİĞİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FLOPPAGANG

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba sayın fivem türk platformu bu gün sizlere kendini developerım diye tanıtan ve paket satışı yapan ra1der(baran **)adlı kişi için bir konu açtım.
Kendisinden v4 paketini satın aldık ve makinemiz kurduk paketi bize satarken full fix dediği paketin çoğu şeyini ben ve ekibim fixledik.Kendisi paket bilgiliendirirken
destek süresi belirmedi ve dün gece 11 sularında bizden desteiğini kesti ve sunucusundan banladı. Sayın izmir köftesi baran ** kendi scriptlerini bile fixliyemedi, bize fixledim diye attığı
client dosyarıını kurduk ve asla sorunlarımız çözülmedi. Bu izmir köftesinin kendi scriptini bile biz fixledik. Burdan baraan *** sesleniyorum küçük izmir köftesi madem iş yapıyorsun
işini hakkıyla yap mal gibi yapma. Sana paketinin fix halini verelim de onu saat bari olur mu köfteciğim. Resimlerde gördüğünüz gibi de konuşmaları paylaştım gerizakalı arkadaşımız kötü feedback yapıcağımız anlayarak bizi banladı. Küçük izmir köftesi JT Community açarak 3 çeken sv sine 7/24 geliştirmeye devam edebilir adminlerin ve oyuncuların bile satılığa çıkartılan bir sunucudan ne beklenirki 2500tl biraz ucuz olmamış mı köftecik.

Ekli dosyalar

• rad.png
    rad.png
    35.5 KB · Görüntüleme: 280
  • raddd.png
    raddd.png
    77.8 KB · Görüntüleme: 157
Moderatör tarafında düzenlendi:
Aaa hayatımda hiç izmir köftesinin ifşasını izlememiştim 🤡

bunun için hesap mı açtın la 🤡

uyarmıştık iş yapmayın diye izmirli 2004mudyu 2006miydi arkadaşın paketinide paylaştık buda ders olur umarım v5ide paylaştık bu arada ehqwehwe

Konu gözetim altındadır F FLOPPAGANG yan hesaptan dolayı yaptırım uygulanacaktır
Lütfen kurallara uyarak tartışın.

tamamdır admin bey de yan hesap değil yani tabiki yaptırım uyguluyabilirsiniz ben sizin forumunuzudaan birinin işini yapamadığı açıklıyorum
Forum halka açık bir yerdir kişinin bizimle bir bağı yoktur işini yapmıyor yada dolandırıyorsa yasal hakkınızı veyahut buradan hakkınız olarak şikayetini dile getirip diğer insanlarıda aydınlatabilirsiniz.

Forum halka açık bir yerdir kişinin bizimle bir bağı yoktur işini yapmıyor yada dolandırıyorsa yasal hakkınızı veyahut buradan hakkınız olarak şikayetini dile getirip diğer insanlarıda aydınlatabilirsiniz.
tamamdır teşekkürler gerginlik için kusura bakmayın kolay gelsin

SANA SÖZ! BİZ İKTİDARA GELİRSEK O 2500TELE SANA GERİ VERİLECEK (HEMİDE EYURO BAZINDA)
1555101.png

2 saat boyunca sürekli konuya gir çık yapıp yazıcak cevap bulamayınca izmir köfteleri diyebilir miyiz?
olm dur gazını indir o benim ortak konuda bahsi geçen ra1den ile bir alaka yok keza bizim türkiyeye özel bir satışımız yok ki direk paket satışımız yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!