Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum PROFESYONEL DEVELOPER HİZMETİ

ResulKavak

Üye
FT Kullanıcı
Kişisel Bilgilerim
Adım: Resul
Yaşım:
24
Yaşadığım Yer:
Sivas/ İstanbul
Daha önce tecrübeniz var mı?:
Yaklaşık 23 sunucuda irili ufaklı developer tecrübem var
Aynı zamanda yazılım mühendisiyim ve Yüksek Lisans için hazırlanıyorum

Günlük Online Sürem:
Yüksek lisans işlerinden ötürü Pazartesi Full onun dışında 19:00 dan 03:20 ye kadar Aktifim
İletişim Bilgileri:
ResulKavak-/24#0066

FiveM Deneyimim:
1000 Saate yakın bir fivem oyun sürem var bu 1000 saatin yaklaşık 700 saati falan developerlik ile uğraşmakla geçmiştir yaklaşık 1 yıldır falanda developerlik işleri ile ilgileniyorum

Hakkımda:
Genel Olarak sakin yapılı bir insanım istisnai durumlar hariç espirili ve gergin olmayan ortamları tercih ederim

Çalışma şeklim/şartlarım:
Bazı konular dışında istediğiniz her türlü çalışmayı yapma kapasitem var iş olarak daha çok bitiriciliği tercih ettiğimden ötürü ödeme yapıldıktan sonra işe başlamak tercihimdir.
Aynı zamanda rahat çalışma ve işin aksama durumuna engel olmak maksatlı çalıştığım makinaya ben dışında kimsenin girmemesini girse bile paket ile uğraşmamasını tercih ederim aksi taktirde yapılan değişiklikleri not almadığımdan yada bilgim dahilinde olmadığından sorun yaşıyorum ve iş gereksiz uzuyor ayrıyetten yapılan en ufak bir virgül hatası dahi beni saatlerce uğraştıra biliyor çünkü ben o dosyaya girmediğimden girip bakmıyorum vs gibi şeyler ek olarak ve benim için en önemli nokta Zebani gibi emri vaki çalıştırılmak her zaman itici gelmiştir ve işten soğutur.

Ücretlendirmelerim:
Yüzümüzü güldürmeyecek bir ekonomiye sahip olduğumuzdan ötürü Ücretlendirme olarak elimden geldiği kadar şeffaf ve ucuz bir tutum sergilediğime emin ola bilirsiniz yaptığım çoğu ücretlendirmeler standart ücretlerin yaklaşık 150 200 lira gibi değer olarak daha ucuz ile ücretlendirmeye başlar tatlı dilinize göre de fiyat veriyorum genellikle.

Yapabileceklerim:
Script yazma , paket toplam , isteğe özel opsiyonlu paket üretme(opsiyonlu paketler sadece opsiyonlu olduğu kişilere satılır.) bug fixleme, ve daha nicesi
Grafik tasarım ve İMG dışında herşeyiniz hallederim kısacası.

Hatırlatmak istedediklerim:
Şunu unutmayınız ki herkes kendi bilgisine ve kalitesine göre ücretlendirme ve zaman verir bu işi sadece Edit olarak yapan bir insanın verdiği 150 tl lik işe ben 300 tl diyince o gün o 150 dedi demeyiniz o sadece ensure script adı yazar biz ise o scriptleri yazarız bu yüzden ücretlendirme hakkında bilgi almak adına yazdığınızda rica ediyorum öteki 100 dedi sen neden 200 dedin gibi şeyler ile düşünmeyin Abibasta Bir ayakkabıdır ama adidasın çakması unutmayın reisler. İYİ GÜNLER DİLERİM

Konu şablonu tanıdık geldi başarılar :)

Kişisel Bilgilerim
Adım: Resul
Yaşım: 24
Yaşadığım Yer: Sivas/ İstanbul
Daha önce tecrübeniz var mı?: Yaklaşık 23 sunucuda irili ufaklı developer tecrübem var
Aynı zamanda yazılım mühendisiyim ve Yüksek Lisans için hazırlanıyorum

Günlük Online Sürem: Yüksek lisans işlerinden ötürü Pazartesi Full onun dışında 19:00 dan 03:20 ye kadar Aktifim
İletişim Bilgileri:
ResulKavak-/24#0066

FiveM Deneyimim:
1000 Saate yakın bir fivem oyun sürem var bu 1000 saatin yaklaşık 700 saati falan developerlik ile uğraşmakla geçmiştir yaklaşık 1 yıldır falanda developerlik işleri ile ilgileniyorum

Hakkımda:
Genel Olarak sakin yapılı bir insanım istisnai durumlar hariç espirili ve gergin olmayan ortamları tercih ederim

Çalışma şeklim/şartlarım:
Bazı konular dışında istediğiniz her türlü çalışmayı yapma kapasitem var iş olarak daha çok bitiriciliği tercih ettiğimden ötürü ödeme yapıldıktan sonra işe başlamak tercihimdir.
Aynı zamanda rahat çalışma ve işin aksama durumuna engel olmak maksatlı çalıştığım makinaya ben dışında kimsenin girmemesini girse bile paket ile uğraşmamasını tercih ederim aksi taktirde yapılan değişiklikleri not almadığımdan yada bilgim dahilinde olmadığından sorun yaşıyorum ve iş gereksiz uzuyor ayrıyetten yapılan en ufak bir virgül hatası dahi beni saatlerce uğraştıra biliyor çünkü ben o dosyaya girmediğimden girip bakmıyorum vs gibi şeyler ek olarak ve benim için en önemli nokta Zebani gibi emri vaki çalıştırılmak her zaman itici gelmiştir ve işten soğutur.

Ücretlendirmelerim:
Yüzümüzü güldürmeyecek bir ekonomiye sahip olduğumuzdan ötürü Ücretlendirme olarak elimden geldiği kadar şeffaf ve ucuz bir tutum sergilediğime emin ola bilirsiniz yaptığım çoğu ücretlendirmeler standart ücretlerin yaklaşık 150 200 lira gibi değer olarak daha ucuz ile ücretlendirmeye başlar tatlı dilinize göre de fiyat veriyorum genellikle.

Yapabileceklerim:
Script yazma , paket toplam , isteğe özel opsiyonlu paket üretme(opsiyonlu paketler sadece opsiyonlu olduğu kişilere satılır.) bug fixleme, ve daha nicesi
Grafik tasarım ve İMG dışında herşeyiniz hallederim kısacası.

Hatırlatmak istedediklerim:
Şunu unutmayınız ki herkes kendi bilgisine ve kalitesine göre ücretlendirme ve zaman verir bu işi sadece Edit olarak yapan bir insanın verdiği 150 tl lik işe ben 300 tl diyince o gün o 150 dedi demeyiniz o sadece ensure script adı yazar biz ise o scriptleri yazarız bu yüzden ücretlendirme hakkında bilgi almak adına yazdığınızda rica ediyorum öteki 100 dedi sen neden 200 dedin gibi şeyler ile düşünmeyin Abibasta Bir ayakkabıdır ama adidasın çakması unutmayın reisler. İYİ GÜNLER DİLERİM
o sadece ensure script adı yazar biz ise o scriptleri yazarız
else if mi kanka

Konu şablonu tanıdık geldi başarılar :)
cuma günü bir arkadaş paylaşmış gayet düzenli ve detaylı bir paylaşım olduğundan benzerini yaptığım doğrudur inkar etmiyorum çok düzenli bir şekilde paylaşmıştı ve gayet güzel duruyordu

o sadece ensure script adı yazar biz ise o scriptleri yazarız
else if mi kanka
Sanırım öyle oluyor reis Else if falan işte kod bitiyor bildiğin üzere nie buna bu kadar takıldın anlamadım işin gerçeği :):)

+

添加 Ming#0436

Kendisi çok başarılı ve bu camiada gördüğüm en kaliteli hizmeti veren kişilerden biridir. Başarılarının devamını dilerim.

Referans alabileceğimiz bir sunucu listeniz mevcut mudur ?

+rep çok samimi birisi ve fiyatlandırma gerçekten iyi.

+ Güncel

+Güncel

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!