Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Profesyonel Developer Hizmeti Veriyorum.

Vevo

Üye
FT Kullanıcı
Adınız: Mustafa
Soyadınız: *
Yaşınız: 19
Yaşadığınız Yer: İstanbul / Kayseri
Daha Önceki Developer'lık Tecrübeniz: Mevcut
Günlük Online Süreniz: 4-6-8 saat
Özellikleriniz: Bug fix, paket geliştirme, özel scriptler
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.): Vevo#0001

Discord (Güncel): Vevo#0001

FiveM Deneyimim:
Merhabalar, uzun zamandır FiveM camaisında bulundum ve geliştirmeler yaptım. Yaklaşık 1.5 yıldır oyunun lua altyapısı ve html yapısıyla uğraşıyorum. FiveM server listesinde en fazla oyuncuya sahip olan birçok sunucuda developerlik yaptım ve işleyişe hakimim. Kış sezonu olduğundan dolayı tekrar FiveM oynamak istiyorum ve güzel bir sunucuda hem yetkili hem de developer olarak bulunmak istiyorum.

Hakkımda:
Kendimden bahsedecek olursam, konuşma vizyonuna çok dikkat ediyorum ve bu bağlamda bu işi yaparken anlayış, vizyon gibi önemli duygulara sahip yetkili kadrolarında yapmayı tercih ediyorum. Ayrıca php yazılımcılığıyla uğraşıyorum.

Nasıl Çalışıyorum:
İstediğiniz her türlü çalışmayı yapabilecek bilgiye sahibim. Öncelikli olarak bugları fixliyorum ve sunucuda gelmesi istenilen scriptler hakkında kanal oluşturup bilgi toplayıp yapma aşamasına geçiyorum. Bunlar dışında da aklımda belirlediğim şu tarz script yapsam güzel olur dediğim scriptleri yönetimle konuşup yapma aşamasına geçiyorum. Bildiğimiz üzere FiveM sunucuları her gün geçtikçe gelişiyor ve daha güzel scriptler, yapılar geliyor. Bundan dolayı geri kalmamak amaçlı sunucuyu ileriye taşıyacak hiçbir sunucuda olmamış scriptler kodluyorum veya bozuk, altyapısı kötü, çok fps drop yaşatan scriptleri editleyerek güzel scriptler ortaya çıkartıyorum. Kısaca sunucunuzu ileriye götürecek tarzda çalışmalar yapıyorum ancak sıfırdan paket yapma, telefon kodlama, envanter kodlama tarzı uzun zaman gerektirecek çalışmalar yapmıyorum. Bunlar dışında sıfırdan script yazıyorum ve 1-2 saat maximum sürüyor. FiveM'de kod yazarken de kodun çok az FPS götürmesine dikkat ediyorum ve altyapıyı sağlam kurmayı seviyorum.

Nasıl Çalış(mı)yorum:
Önemle belirtmek isterim ki ben editçi değilim, coderim. Ne yazık ki piyasada birçok editçi arkadaş sıfırdan codermiş gibi başka scriptleri ç(alarak) developerlik hizmeti veriyor. Bu şekilde bir misyonum olmadığını belirtmek isterim.

Çalışma Şartım:
Ücretli çalışmıyorum. Güzel oyun oynayabileceğim dolu ve vizyona sahip yetkili kadrosu olan bir sunucuda yapmak istiyorum.

İletişim:
Discord: Vevo#0001

Örnek Çalışmalarım:
Daha bir çok çalışma mevcut ancak paylaştıklarım bunlar ve sıfırdan yazdığım scriptlerdir.

DF
Son düzenleme:
merhabalar reis ben
DEVELOPER
araıyorum bana yardımcı olurmusun ücretli ücretsiz mi bu arada

DF
//

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu İçerisindeki Alay Geçici Ve Aşağılayıcı Mesajlar Tarafımca Temizlenmiştir. Forumumuz Üzerinde Bir Konuyu Karalamak Yasaktır Eğer İsterseniz Şikayet Konusu Açabilirsiniz. İyi Forumlar Dilerim...

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!