Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

prison rp?

• Konbuyu başlatan Pagey
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 33
  • Görüntüleme 2K
prison rp hakkında düşüncelerimi söylemek isterim, türkiye de ilk açmaya çalışanlardanız ve ilk açan ekibiz STATE Prison olarak. beta sürecinde çok güzel geri dönüşler aldık fakat piyasada bulunan np-qb-m3 benzeri altyapılara uygun değil, herşeyi baştan yapmak gerekiyor. insanlar mlo'ya ymap derken arkadaşlarımla 3 mapper toplanıp hapishane üzerine çalıştık özel şeyler ürettik. beta sürecinde rakiplerimiz, aynı fikirde olduğumuz sunucular birbirimizi desteklediğimiz sunucular oldu (buradan earle ve krypton'a sevgiler ve saygılar, kendileri ile tatlı rekabetimiz oldu şuan onlarla yakınız ve topluluğumuz var) herkesin aklında ilk olmak vardı ama özel olmak yoktu. birileri sunucuya atm soyma eklemişti hapishanede.Biz sunucumuza başvuruları açtığımızda troll diye düşündüğümüz cio baba benzeri başvurular geldi ama ne kadar troll desekte adamla konuştuğumuzda cidden o kafada. eğer aklında cio baba gibi sadece şişleme rolü döneceği ve para üzerine kurulu sunucu varsa durma aç m3 inv ile açarsın uyumludur prisonrp. ama aklında daha özgün içerik varsa şahsen fivem tr'nin daha gelişmesi gerektiğini düşünüyorum

burada state ekibini selamlamak isterim, esquarex sessiz liquor nohaxus ry nicotine loren fast ve daha nice arkadaşlara katkılarından ötürü teşekkür ederim. başaramadık belki ama bizim hatamız değildi, cio baba rolü yapanların suçuydu.

prison rp hakkında düşüncelerimi söylemek isterim, türkiye de ilk açmaya çalışanlardanız ve ilk açan ekibiz STATE Prison olarak. beta sürecinde çok güzel geri dönüşler aldık fakat piyasada bulunan np-qb-m3 benzeri altyapılara uygun değil, herşeyi baştan yapmak gerekiyor. insanlar mlo'ya ymap derken arkadaşlarımla 3 mapper toplanıp hapishane üzerine çalıştık özel şeyler ürettik. beta sürecinde rakiplerimiz, aynı fikirde olduğumuz sunucular birbirimizi desteklediğimiz sunucular oldu (buradan earle ve krypton'a sevgiler ve saygılar, kendileri ile tatlı rekabetimiz oldu şuan onlarla yakınız ve topluluğumuz var) herkesin aklında ilk olmak vardı ama özel olmak yoktu. birileri sunucuya atm soyma eklemişti hapishanede.Biz sunucumuza başvuruları açtığımızda troll diye düşündüğümüz cio baba benzeri başvurular geldi ama ne kadar troll desekte adamla konuştuğumuzda cidden o kafada. eğer aklında cio baba gibi sadece şişleme rolü döneceği ve para üzerine kurulu sunucu varsa durma aç m3 inv ile açarsın uyumludur prisonrp. ama aklında daha özgün içerik varsa şahsen fivem tr'nin daha gelişmesi gerektiğini düşünüyorum
valla ne desem bilemedim çok doğru yazmışsın bende şunları eklemek istiyorum

şimdi şöyleki evet çok uğraşmak gerekiyor qb m3 gibi şeylerle bi prison açmak olmuyor normal rp sunucularından farklı kalmıyor özgün ve yaratıcı fikirlerle beceri gerektiren bir iş

kesinlikle cio baba rollerine ve o tarz rollere izin vermeyi düşünmüyoruz bi deniyeceğiz başvuru dönemi ve beta sürecinde iyi gidersek devam ederiz diye düşünüyorum

aklımızda büyük şeyler var gerçekleştirmeyide çok istiyoruz

fikirlerin için teşekkür ediyorum state prisonuda duymuştum

sanada bi ara ücret karşılığında prison için bişeyler yaptırmayı çok isterim discord üzerinden detaylı konuşalım bi ara

valla ne desem bilemedim çok doğru yazmışsın bende şunları eklemek istiyorum

şimdi şöyleki evet çok uğraşmak gerekiyor qb m3 gibi şeylerle bi prison açmak olmuyor normal rp sunucularından farklı kalmıyor özgün ve yaratıcı fikirlerle beceri gerektiren bir iş

kesinlikle cio baba rollerine ve o tarz rollere izin vermeyi düşünmüyoruz bi deniyeceğiz başvuru dönemi ve beta sürecinde iyi gidersek devam ederiz diye düşünüyorum

aklımızda büyük şeyler var gerçekleştirmeyide çok istiyoruz

fikirlerin için teşekkür ediyorum state prisonuda duymuştum

sanada bi ara ücret karşılığında prison için bişeyler yaptırmayı çok isterim discord üzerinden detaylı konuşalım bi ara
yapabilir miyim bilmiyorum dostum, discord'da tanıdığın tanımadığın her türlü mapper var. ilan verebilirsin

burada state ekibini selamlamak isterim, esquarex sessiz liquor nohaxus ry nicotine loren fast ve daha nice arkadaşlara katkılarından ötürü teşekkür ederim. başaramadık belki ama bizim hatamız değildi, cio baba rolü yapanların suçuydu.
ask adam ?

başka fikirlerinizde varsa bekliyorum

donate olmayacak 10 gardiyan varsa 1-2 tanesi badcop rolünde olacak sunucunun belirli açık kalma saatleri olacak belirli bi saatten sonra sunucu kapancak yarına tekrar açılacak diye düşündük
Sunucu açıldığı zaman discordtan bana ulaşırsanız size kendim çevirip, yorum katarak düzenlediğim hapishane kurallarını atabilirim. Department Of Corrections And Rehabilitation

İLETİŞİM :ᴋᴇᴀᴛʟɢɴ #0044

İYİ FORUMLAR.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!