Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

prison rp?

• Konbuyu başlatan Pagey
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 33
  • Görüntüleme 2K

Pagey

Üye
FT Kullanıcı
bi aralar prison rp hypelanmıştı sonradan unutuldu bende düşündüm niye gidip normal rp sunucusu açmak yerine prison açmıyorumki? hem daha güzel (sevenine göre)

şimdi açmayı düşünüyorum harbici güzel taştaşlı bişiler yapmak istiyorum

bende fikir almak istedim

sizce neler olmalı olmamalı neler yapılabilir içinizden ne geliyosa yazın trollemeyinde dayıcanlar

insanlara gore server acmak artik zor bir sey degil acikcasi , Toplumda parasi olan aciyor fakat onemli olan sosyalizm yani topluluk seviyesi. Egerki sunucu kelesi olan kizi kapar gibi dusunen insanlar ile dolarsa hoppala simdi yandik xD Bu yuzden dolayi bir ekip olusturduk onla rol yapiyoruz temiz acikcasi troll yok vdm rdm derdi yok , fail rp derdi yok ve en onemlisi herkes sevdigin insanlara ciddi rol yaptiklarini bildigin icin oh cekebiliyorsun

C0DEX#6264

CET Prıson adlı bir sunucuda oynamıstım o günden beri hiç bir sunucudan keyif almıyorum OZ izleyenler varsa prison rp gerçekten çok keyifli oluyor ancak dikkat edilmesi gereken çok husus var iyi planlanmalı aksi halde rollerde bozukluklar oluşabiliyor

bi aralar prison rp hypelanmıştı sonradan unutuldu bende düşündüm niye gidip normal rp sunucusu açmak yerine prison açmıyorumki? hem daha güzel (sevenine göre)

şimdi açmayı düşünüyorum harbici güzel taştaşlı bişiler yapmak istiyorum

bende fikir almak istedim

sizce neler olmalı olmamalı neler yapılabilir içinizden ne geliyosa yazın trollemeyinde dayıcanlar
Prison Roleplay, keyifli ve acayip eğlenceli bir de Türk topluluğunun sevdiği bir proje olabilir. Nede olsa herkes mafya babası, herkes içerde yatıp çıkmış. Projeyi açmayı düşünürseniz PR konusunda yardımcı olmak isterim. İyi forumlar.

hala fivem oynanıyor mu ya 5 aydan beri girmiyom

Prison Roleplay, keyifli ve acayip eğlenceli bir de Türk topluluğunun sevdiği bir proje olabilir. Nede olsa herkes mafya babası, herkes içerde yatıp çıkmış. Projeyi açmayı düşünürseniz PR konusunda yardımcı olmak isterim. İyi forumlar.
teşekkür ederim şöyle diyeyim türk karakter yasağı ve türk rollerini yasaklamayı düşünüyoruz çünkü hapishaneyi sıfır bire çevirmek istemiyoruz

seveceklerini düşünüyorum yabancı karakterle oynamak çok zor olmamalı zaten sadece birazda ingilizce isteyeceğiz max a2 ingilizce isteriz diye düşünüyorum fazla sıkmaya gerek yok

yardımcı olmanız konusundada olur teşekkür ederiz bir ara discord üzerinden konuşalm

CET Prıson adlı bir sunucuda oynamıstım o günden beri hiç bir sunucudan keyif almıyorum OZ izleyenler varsa prison rp gerçekten çok keyifli oluyor ancak dikkat edilmesi gereken çok husus var iyi planlanmalı aksi halde rollerde bozukluklar oluşabiliyor
biraz araştırayım not edeyim çünkü prison açmak roller açısından zorlayıcı bir şey sürekli update gelmeli (saçma şeyler değil) aktif roller dönmeli ve oyuncuları hapishane içerisinde rol tıkanıklığına götürmemek önemli

peki sunucu adı ne olabilir sizce?

peki sunucu adı ne olabilir sizce?
Eğer isterseniz manzarası güzel ama kaçılması imkansız olan hapishaneler ya da dünyadaki en tehlikeli hapishanelerden baz alınabilir.Hikayesi olan ve müzeleştirilmiş ve olaylar olan hapishanelerin takma adı vs gibi isimler. Veyahut güzel film olan "Yeşil Yol" da bulunan hapishane tarzı insanlara mesaj veren isimler. (Tennesee Hapishanesi) Sizin zevkinize kalmış yine. İncident, Way Out örnek isimler.

Eğer isterseniz manzarası güzel ama kaçılması imkansız olan hapishaneler ya da dünyadaki en tehlikeli hapishanelerden baz alınabilir.Hikayesi olan ve müzeleştirilmiş ve olaylar olan hapishanelerin takma adı vs gibi isimler. Veyahut güzel film olan "Yeşil Yol" da bulunan hapishane tarzı insanlara mesaj veren isimler. (Tennesee Hapishanesi) Sizin zevkinize kalmış yine. İncident, Way Out örnek isimler.
güzel fikir aslında yeşil yoluda izlemiştim çok güzeldi be

peki hapishane kuralları ve sistemi nasıl olmalı? gardiyanlar neler yapmalı veya yapmamalı alalım fikirleri

peki hapishane kuralları ve sistemi nasıl olmalı? gardiyanlar neler yapmalı veya yapmamalı alalım fikirleri
Ben bu sunucu fikrini çok düşündüm, ve kesinlikle donate ile bıçak vs vs. satılmamalı bu dengeyi inanılmaz bozan bir şey çünkü. Bazı gardiyanlar badcop rolünde olmalı ve bıçak vs. gibi şeyleri iyi rol yapan IC'de ortamı karıştıran insanlara dağıtmalı rollü bir şekilde. Fakat sunucuda gardiyan olmadığında nasıl olacak roller gardiyansız mahkumlar çok rahat olur

Ben bu sunucu fikrini çok düşündüm, ve kesinlikle donate ile bıçak vs vs. satılmamalı bu dengeyi inanılmaz bozan bir şey çünkü. Bazı gardiyanlar badcop rolünde olmalı ve bıçak vs. gibi şeyleri iyi rol yapan IC'de ortamı karıştıran insanlara dağıtmalı rollü bir şekilde. Fakat sunucuda gardiyan olmadığında nasıl olacak roller gardiyansız mahkumlar çok rahat olur
donate olmayacak 10 gardiyan varsa 1-2 tanesi badcop rolünde olacak sunucunun belirli açık kalma saatleri olacak belirli bi saatten sonra sunucu kapancak yarına tekrar açılacak diye düşündük

aynen en mantıklısı o yada full açık olacak diyorsan npc gardiyan sistemi gelebilir

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!