Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

(Paylaşım) Polis Garajı

• Konbuyu başlatan Ruqen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 32
  • Görüntüleme 7K

Ruqen

Bruh
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
Ruqens#7557
Merhabalar. Güzel bir polis garajı.

Kullanmak için: esx_policejob config.lua dosyasına girin, ardından ise vehicles yazan yerin altındaki spawner'ı bulup her şeyi sıfırla değiştirin veya benim kodumu kullanın:

Kod:
Spawner = vector3(00.0, 0000.0, 00.0),

Son düzenleme:
Ellerine sağlık ♥

?

garajı yükledim ama bilip ler bende gözükmedi benmi yanlış yaptım acaba ?

garajı yükledim ama bilip ler bende gözükmedi benmi yanlış yaptım acaba ?
Blip görünmüyor zaten. Videodaki gibi gidip aracınızı alabilirsiniz (meslek polis olmalı)

Blip görünmüyor zaten. Videodaki gibi gidip aracınızı alabilirsiniz (meslek polis olmalı)
anladım onda sıkıntı yok zaten videodaki gibi değil scriptin içeriğinde araçlar var zaten ben kendi police jobumdaki araçları görüyorum bu garajın bilip i gozukmedi kendi police garajımın blibini kapayıncada gözükmüyor
Birde Cilent.lua'da Scriptin Kodları Sıralı Bir Şekilde Değil Yana Doğru Yazılmış şekilde gidiyor

Son düzenleme:
anladım onda sıkıntı yok zaten videodaki gibi değil scriptin içeriğinde araçlar var zaten ben kendi police jobumdaki araçları görüyorum bu garajın bilip i gozukmedi kendi police garajımın blibini kapayıncada gözükmüyor
Birde Cilent.lua'da Scriptin Kodları Sıralı Bir Şekilde Değil Yana Doğru Yazılmış şekilde gidiyor
Police config üzerinden vehicles kısmı olması lazım oranın nasıl kapatıldığını yazmayı unutmuşum, mobilden çıkınca yazacağım.

Konu güncellenmiştir ❤

dediğiniz gibi yaptım o noktaları 0 yaptım ama yinede bilip aktif olmuyor script çalışmıyor sanırsam

dediğiniz gibi yaptım o noktaları 0 yaptım ama yinede bilip aktif olmuyor script çalışmıyor sanırsam
Kendim kullanıyorum... Doğru şekilde kurdunuz mu?

ozaman Sıkıntı var Linki Güncelleyin isterseniz belki scripte sorun vardır cünkü bende çalışmıyor yararlı bir içerik lazım bir içerik ama kullanamadım malesef yanlış yaptığım birşey oldugunu sanmıyorum

ozaman Sıkıntı var Linki Güncelleyin isterseniz belki scripte sorun vardır cünkü bende çalışmıyor yararlı bir içerik lazım bir içerik ama kullanamadım malesef yanlış yaptığım birşey oldugunu sanmıyorum
Hayır, sıkıntı yok. Bunu alıp kullananlar var sunucularında, sorun sizde %99 ihtimalle. Yine de github'a uploadlayacağım.

Merhabalar. Güzel bir polis garajı.

Kullanmak için: esx_policejob config.lua dosyasına girin, ardından ise vehicles yazan yerin altındaki spawner'ı bulup her şeyi sıfırla değiştirin veya benim kodumu kullanın:

Kod:
Spawner = vector3(00.0, 0000.0, 00.0),
client ve locale dosyasında hata var locale yi cozdum ama client hatalı çözümünü anlatır mısın dostum

Link güncellenmiştir. Script ile ilgili hatalar dışında yardımcı olmuyorum (çakışan bir script vb.)

Script Çok Yararlı Paylaşım İçin Çook Teşekkürler ❤❤❤

merhaba araçları paylaşma imkanın var mıdır acaba :D ?

/fix polis garajına dahilmi?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!