Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Devz Workshop Haşmetli Temel Paketi # Paylaşım

Selamlar! Paket ve konu gözüme çok karışık geldi bir yerde qb-menu kullanmışsınız, bir yerde ox_lib'in menüsünü kullanmışsınız. Konuyada az bi düzen getirseniz güzel olur. Bununların dışında, temel paket için başarılı.

Son düzenleme:
Selamlar! Paket ve konu gözüme çok karışık geldi bir yerde qb-menu kullanmışsınız, bir yerde ox_lib'in menüsünü kullanmışsınız. Konuyada az bi düzel getirseniz güzel olur. Bununların dışında, temel paket için başarılı.

Kaliteli işe yapan script yapımcıları artık ox_lib kullanıyor sebebini zaten herkes biliyordur mecbur olarak ox_lib kullanmak zorunda kalıyoruz örnek vermem gerekirse illenium-appearance içerisinde giysi paylaşma yüzünden ox_lib kurmuştum daha sonra neredeyse tüm scriptlerim ox_lib ile çalışır oldu hem optimize hemde kaliteli bir iş çıkartıyorlar ox_core çıksa ve script geliştirilse dicemde gta 6 geliyor daha gelişirmi bilmiyorum.

Kaliteli işe yapan script yapımcıları artık ox_lib kullanıyor sebebini zaten herkes biliyordur mecbur olarak ox_lib kullanmak zorunda kalıyoruz örnek vermem gerekirse illenium-appearance içerisinde giysi paylaşma yüzünden ox_lib kurmuştum daha sonra neredeyse tüm scriptlerim ox_lib ile çalışır oldu hem optimize hemde kaliteli bir iş çıkartıyorlar ox_core çıksa ve script geliştirilse dicemde gta 6 geliyor daha gelişirmi bilmiyorum.
ox_lib kullanmasınlar mı dedim? Kullanacaksalar tek sadece onu kullansınlar diyorum.

ox_lib kullanmasınlar mı dedim? Kullanacaksalar tek sadece onu kullansınlar diyorum.

Dostum neden agresif çıkışıyorsun demişsinki ox_lib var sonra diyorsunki tek onu kullansınlar, tüm scriptleri adam baştanmı yapsın temel için? Temeli alan adamda başka bir script koysa onudamı ox_libe çevirecek temel kullanan birisinin bu kadar bilgisi varmı sence dalgamı geçiyorsun benimle.

Dostum neden agresif çıkışıyorsun demişsinki ox_lib var sonra diyorsunki tek onu kullansınlar, tüm scriptleri adam baştanmı yapsın temel için? Temeli alan adamda başka bir script koysa onudamı ox_libe çevirecek temel kullanan birisinin bu kadar bilgisi varmı sence dalgamı geçiyorsun benimle.
Hocam üstte yazdığımı iyi okuyun demişim ki kullanacaksalar tek bir ui kullansınlar. ox_lib kullanıyolarsa ox_lib ile devam etsinler qb-menu kullanıyolarsa onunla devam etsinler. Diğer türlü karmakarışık bir hal alıyor. "temel kullanan birisinin bu kadar bilgisi varmı sence dalgamı geçiyorsun benimle.", paketi yapanlara dedim zaten kullananlara değil.

Niye bu kadar guardladın bu konuyu onuda anlamış değilim. Fikrimi belirttim.

Hocam üstte yazdığımı iyi okuyun demişim ki kullanacaksalar tek bir ui kullansınlar. ox_lib kullanıyolarsa ox_lib ile devam etsinler qb-menu kullanıyolarsa onunla devam etsinler. Diğer türlü karmakarışık bir hal alıyor. "temel kullanan birisinin bu kadar bilgisi varmı sence dalgamı geçiyorsun benimle.", paketi yapanlara dedim zaten kullananlara değil.

İlk olarak dediklerini iyi okudum ve bende zaten ilk yanıtımda neden ox_lib kullanıldığını söyledim. İkinci olarak sana neden qb-menu ile beraber kullanılması gerektiğini açıkladım. Üçüncü olarak illaki haklı çıkacaksın diye birşey yok eleştirini yaptıysan sana açıklıyorum zaten neden kendini haklı çıkartmaya çalışıyorsun?

WQLFASKFSALFSAKLFSALFSALFSA tamam.

Niye bu kadar guardladın bu konuyu onuda anlamış değilim. Fikrimi belirttim.
İlk olarak dediklerini iyi okudum ve bende zaten ilk yanıtımda neden ox_lib kullanıldığını söyledim. İkinci olarak sana neden qb-menu ile beraber kullanılması gerektiğini açıkladım. Üçüncü olarak illaki haklı çıkacaksın diye birşey yok eleştirini yaptıysan sana açıklıyorum zaten neden kendini haklı çıkartmaya çalışıyorsun?
beler sıkıldım mola verin biraz

hadi bu şarkıyı dinleyin ve biraz keyiflenin (sıcak bir çayı unutmayın.)

Niye qb-menu ile birlikte kullanıyolar ox_libe çevirmeyi bilmedikleri için mi? Kendimi haklı çıkarmaya çalışmıyorum haklıyım zaten. Yazdıklarındanda bişey anlaşılmıyor. 2 saatir yazdıklarını çevirmeye çalışıyorum.

Son düzenleme:
Niye qb-menu ile birlikte kullanıyolar ox_libe çevirmeyi bilmedikleri için mi? Kendimi haklı çıkarmaya çalışmıyorum haklıyım zaten. Yazdıklarındanda bişey anlaşılmıyor. 2 saatir yazdıklarını çevirmeye çalışıyorum.
Hocam ne diyon ya kullanmıyorsan sal Akyol kardeş öyle yapmak istemiş

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!