Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Paylaşım] Animasyonlu Market Soygunu Scripti

ceranim0x

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, yabancı forumda denk geldiğim ve çok hoşuma giden bu market soygunu scriptini sizlerle paylaşmak istedim.
Türkçeleştirmesini ve gerekli düzenlemelerini yaptım.
Herşey Türkçe ve düzenlenmiş şekilde, sadece startı vermeniz yeterli olacaktır.

Yukarıda izlediğiniz video script sahibi arkadaşa aittir, size sunduğum versiyonda polise giden alarmı soygun başlangıcına taşıdım.
Scriptin ilk halinde soygunun sonuna doğru polise geç alarm gittiğinden bu şekilde düzenledim.
Yine size sunduğum versiyon tamamen Türkçeleştirildi.
Dosya içerisinde config.lua dan kendinize göre özelleştirmeler yapabilirsiniz.(çıkan para miktarı, gereken polis sayısı gibi)

Kurulum:
İndirdiğiniz dosyayı resources içine atın ve server.cfg den "loffe_robbery" olarak start verin.

Link:
(Güncellendi, ufak ayarlar yapıldı)

Umarım keyif alırsınız, iyi eğlenceler.

DC: ceranim0x#4783

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rica etsem özelinize bakar mısınız teşekkürler

Yararlı paylaşım, teşekkür ederiz.

Yararlı paylaşım teşekkürler.

Eline sağlık bende Türkçeleştirmiştim dün benden önce davranmışsın :D

Hocam selamlar kolay gelsin :) Sanırım npcler bütün marketlerde yok onu ayarlama şansınımız varmı

Bu soygunun gerçekleşme süresini nereden ayarlayabiliyoruz baya aradımda bulamadım yardımcı olabilir misiniz? Daha uzun sürede gerçekleşsin istiyorum.
Edit:client.lua da "sleep"in değerlerini değiştirerek bahsettiğim şeyi değiştirebiliyorsunuz.

Son düzenleme:
Süre ayarlıyabiliyormuyuz ? örn veriyorum market soygunu 250 saniye olsun ?

Link Günceller Misiniz

hocam polis ayarlarını nereden degiştiriyoruz?

Hataları parayı attğı anda o poşeti atacağı yerde 3-5 kişi yan yana beklerse hepsine o para geliyor 2.si polis olmadan soyulamama özelliği olmalı en az 3-5 polis gibi ama şu anda bu haliyle açık olursa ciddi bir bug durumu başlayabilir parayı soyan kişiye otomatik vermesi daha iyi olabilir .

Hataları parayı attğı anda o poşeti atacağı yerde 3-5 kişi yan yana beklerse hepsine o para geliyor 2.si polis olmadan soyulamama özelliği olmalı en az 3-5 polis gibi ama şu anda bu haliyle açık olursa ciddi bir bug durumu başlayabilir parayı soyan kişiye otomatik vermesi daha iyi olabilir .

Şuan şehir dışındayım, dediğin dupelama olayına bakacağım, config lua dan polis sayısı ayarlayabiliyorsun bu arada.

Dupe olayından sonra pek incelemedim .

npc olmak zorundamı

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!