Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [Paylaşım] Ağırlık sistemli disc-inventoryhud

jezzy

Üye
FT Kullanıcı
Herkese merhaba Fivem Türk ailesi,
Beni tanıyan tanır bilen bilir bugün sizlere kendi düzenlediğim envanteri paylaşacağım.

Yapmanız gerekenler çok basit, dosyanın içerisinde verdiğim scriptleri resource dosyanıza ekleyin.

ÖNEMLİ UYARI!
es_extended değiştirmek zorundasınız yoksa ağırlık sistemi kesinlikle çalışmaz!
es_extended scriptini değiştirdiğiniz zaman hata alabilirsiniz o yüzden size tavsiyem sıfırdan yapmanız!

ŞİMDİ GELELİM ENVANTERİN GÖRÜNTÜLERİNE :)

İNDİRME LİNKİ VE VT

NOT: HATA BUG VS YAŞANDIĞI ZAMAN ELİMDEN GELDİĞİNCE FİXLEYECEĞİM.

DİSCORD ADRESİM: Jezzy#8423

@cylex 'e yardımları içinde teşekkür ederim.​

Son düzenleme:
Eline sağlık. Karpuz'un paylaştığından farkı nedir?

Eline sağlık. Karpuz'un paylaştığından farkı nedir?
şöyle söyleyeyim Karpuzun paylaştığından farkı şu bunu kendim yaptım javascript üzerinden indirip bakarsanız anlarsınız kendisinin yaptığı sistemi kullanmadığım belli cylex cylex arkadaşım ile beraber geliştirdik zaten :)

şöyle söyleyeyim Karpuzun paylaştığından farkı şu bunu kendim yaptım javascript üzerinden indirip bakarsanız anlarsınız kendisinin yaptığını kullanmadığım belli cylex cylex arkadaşım ile beraber geliştirdik zaten :)
Çaldın demek istemedim :D Sormak istediğim soru karpuzun disc'inden farkı ne? mesela şunu yapınca şu olması fixlendi gibi gibi

Çaldın demek istemedim :D Sormak istediğim soru karpuzun disc'inden farkı ne? mesela şunu yapınca şu olması fixlendi gibi gibi
drop olayını kapatmak istedim onun yerine give olayını düzenledim ve şuan bir sıkıntı yaşamadık.

Son düzenleme:
entegre için örnek fotoğraf;

15836

gerekli es_extended sürümünü paylaşırsanız daha tatlı olur güzel paylaşım.

f2 de yere at gözükmüyor çözmeye çalıştım çözemedim müsaitsen çözümünü söyleyebilir misiniz?

Belli kişlerde belli bir süre sonra üzerindeki silah veya eşyalar kullanılamıyor ve ne yaparsam yapayım ensure ve clearinventory fonksiyonları calışmıyor.

Item çoğaltma bugu bundada var mı?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!