Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Oyunda görünmezim kimse beni görmüyor ve duymuyor

• Konbuyu başlatan Buchou
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 1K

Buchou

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar iyi forumlar
Birkaç gündür yaşadığım bir problemi ve araştırmalarımın boşa çıkmasından sonra bu problemi foruma dökmeye karar verdim.
Oyuna girdiğimde servera bağlanıyorum fakat kimse beni görmüyor ghost olarak oynuyorum oyunu her şeyi denedim fakat bir çözüm bulamadım lütfen yardımcı olun teşekkürler
Denediklerim(Modem res, pc res,oyun cache dosyası temizleme,oyunu silip yükleme)

Selamlar iyi forumlar
Birkaç gündür yaşadığım bir problemi ve araştırmalarımın boşa çıkmasından sonra bu problemi foruma dökmeye karar verdim.
Oyuna girdiğimde servera bağlanıyorum fakat kimse beni görmüyor ghost olarak oynuyorum oyunu her şeyi denedim fakat bir çözüm bulamadım lütfen yardımcı olun teşekkürler
Denediklerim(Modem res, pc res,oyun cache dosyası temizleme,oyunu silip yükleme)
Motele gidip çık gir yapar mısın

Denedim ise yaramiyor

sunucunun scriptlerinden kaynaklı olabilir farklı sunucuda denermisin şahsen benim sunucumda hiçbir zaman böyle bir sorun olmadı.

Denedim ise yaramiyor
Sunucuyu kurduğunda eminmisin?
Eminsen kendi bilgisayarindaki ve sunucudaki cache dosyalarını sil ve giriş yap

Sunucunun kurulumunu yaptindemi direk start vermedin ?

Sunucunun kurulumundan kastıniz eger sunucuya tikladigimda yuklenen seyler ise evet yaptim ama extra bir sey varsa hayir yapmadim

Sunucunun kurulumundan kastıniz eger sunucuya tikladigimda yuklenen seyler ise evet yaptim ama extra bir sey varsa hayir yapmadim
data base yi heidiSQL uzerinden kurmadın yani essantials falan kurulu degil

Hayir oyle bir sey yapmadim nasil yapabilirim

Anlatması uzun ve zahmetli yapması basit ve zahmetsiz forumda bunun ile ilgili bir konu olacaktı araştırırsan bulabılırsin.

İletişim sorunu yaşanmış. Sorunu olan arkadaşımız server sahibi ya da yetkilisi değil. Bir sunucuda oyuncu.

Çözüme gelirsek, başka sunuculara giriş yapmayı denedin mi dostum? Karakter gözükecek mi bir kontrol eder misin?

Eğer diğer sunucularda sorun yaşamıyorsan. Sorun yaşadığın server yetkililerine ulaşıp datanın silinmesini isteyebilirsin.

Bende de aynı sorun var başka serverlarda olmuyor. Bir kere datamı sildiler girdim görünmezlik gitti. Tekrar girdiğimde gene görünmezdim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!