Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ODYSSEY RP SUNUCU TANITIMI | discord.gg/XrbXSzS

MrCarlos

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Deimos#0009
> Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ? <
- Sunucumuzda p2w sistemi çok az bulunmakta bağışçı paketleri vs. kesinlikle yok.Sadece özel ped özel tel no gibi , mekan ve birkaçtane bağışçı araçlarımız var.Bunların olma sebebi ise sunucu devamlılığını sağlayabilmemiz için koyduk sunucuya gelen bağışlar tamamıyla sunucu için ayarlanıcak.Zaten sponsorumuz olsaydı normalde bunlarıda koymayacaktık fakat herhangi sponsor olmadığı için sadece belli başlı karşılanması için koyduk.

> Sunucumuzun Sistemleri <

- Aile ve Kartel sistemi yok.Sadece Gangler mevcut
- Ses kalitesi için tokovoip vardır.
- Ekonomi normal herşeyle uyumlu
-Sunucumuzda illegal olarak limit vardır.Yani silah 5k fakat silah için gunrp yapmak için
gelen kişileri barındırmıyoruz.

> Suncumuzun Eklentileri <

- Ağırlıklı ve Slotlu envanter
- F3 Radial menü meslekler animasyonlar hepsi içinde...
-Haritada EMS'ler ve Polisler Birbirlerinin GPS'ini görebilir EMS'ler Kırmızı Polisler Mavi Gözükür.
-GPS ve Telsiz'i polisler ve EMS'ler istediği zaman açıp kapatabilirler.
- Erkek Ve Kadın modlu saçlar - modlu kıyafetler - modlu italyan ve japon jantlar.
- Gelişmiş köşetut sistemi bölge bölge ayrılıyor (arabada satma) polise ihbar gider.
- Gelişmiş garaj sistemi motor hasarı ve benzin aynı kalma - aracını haritada görebilme.
- Gelişmiş Legal sistem işkur yoktur ve hobi işlerdir meslek gerektirmez.Maden - Domates - Solucan - Balık tutma ipuclarını izleyerek sonuca ulaşıyorsunuz.
- İllegal sistemler 2 tane biri npcler ile çatışıp uyuşturucu sevkiyatı ele geçirme.Diğeri daha sade yine legal sisteme benzer şekildedir.
- Kuyumcu soygunu kapı kilitlidir kapıyı açmak için gerekli itemler blackmarkette
- Banka Soygunu
- Açık hava sineması
- Gelişmiş banka /atm
- Polisler için gelişmiş ihbar sistemi (konum işaretleme)
- Polisler için mobese - Hapishane - İlkyardım (SadeceŞEFTE) - Topluluk hizmeti - Termal Ve Gece görüş kaskı
- İtem Halinde araç spreyleri
- Statü sistemi
- PD - SD - EMS'lere özel eup packler armorlar.
= Daha detaylı incelemek isterseniz discorda gelebilirsiniz. =

> Sunucumuzdan Görseller <

Screenshot_5.png

Screenshot_8.png

Screenshot_7.png

Screenshot_2.png

fds.png

6666.png

fds.png

fsd.png

Screenshot_1.png

DF
Son düzenleme:
Yönetim Ekibi olsun oyuncuları olsun baya saygılı insanlar. Servere gelip bi bakın bence iyi oyunlar :)

DF
Server çok eğlenceli her çeşit insan var bütün roller dönüyor server'dan gayet memnunum yapanların eline sağlık.Yönetim ekibi olsun gayet iyi insanlar.Gelip bir bakmanızı öneririm.

DF
Paketiniz çok güzel ve gelişmiş gözüküyor. Özellikle p2w sisteminin olmaması ve ailelerin olmaması gayet güzel. Gun rp dönmeyeceğinden ve daha çok sosyal rp ve çete hikayelerinin olacağını göstermişsiniz. Elinize sağlık. Umarım sunucunuz güzel yerlere gelir.

DF
Keşke başka bi isim kullansaydınız wfj 2016'da açılan başka bir roleplay sunucusuna ait keşke yapmasaydınız :(

DF
bir rp sunucusu ismini alıp kendinizmiş gibi kullanmanız hoş değil lütfen en kısa sürede sunucu ismini değiştirin

DF
Keşke başka bi isim kullansaydınız wfj 2016'da açılan başka bir roleplay sunucusuna ait keşke yapmasaydınız :(
bir rp sunucusu ismini alıp kendinizmiş gibi kullanmanız hoş değil lütfen en kısa sürede sunucu ismini değiştirin
Arkadaşlar İsim hakkında ortaklarımızdan biri o bahsettiğiniz eski sunucunun tanıdıklarından ve herkesin haberi vardır bu konu hakkında daha konuşmaya gerek yok eğer bir şikayetiniz varsa şikayet kısmından belirtirsiniz veya discordtan ulaşırsınız konuyu kirletmeyin lütfen iyi forumlar

DF
sunucu güzel ilgili yönetim teşekkürler Odyssey ROLEPLAY

DF
Son düzenleme:
Güncel = Vagos Gang Boştadır

DF
Son düzenleme:
Sunucumuza Yetkili Ekip arıyoruz İletişim İçin = Deimos#3063

DF
kral sunucu on numara gelmeyen pişman olur kaliteli ve eğlenceli rp için gelmeyen pişman olur

DF
Oynadığım hiç bir servera benzemiyor oyuncuları olsun yönetim ekibi olsun herkes çok samimi.

DF
sunucu hakındaki son durum raporum sunucunun kişi sayısı artmaya başlamıştır ve kaliteli roler dönmeye başlamıştır gelmeyen binbir pişman olur. ilk başta ön yargılı davranmıştım yönetim ekibide çok güzel kaliteli teşekkürler OdysseyROLEPLAY

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!