Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

OLA ROLEPLAY | SOSYAL+GUN | AÇILIŞ 22.06.2024 | SUNUCU TANITIMI

SENATORR

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
18 gün
Mesajlar
2
OLA TEAM GURURLA SUNAR


YETKİLİ ALIM VE EKİP ALIMLARIMIZ AKTİFTİRFİVEM TÜRKTE YENİ BİR ÇAĞ
OLA ROLEPLAY EKİBİ OLARAK FİVEM TÜRKTE GEÇİRDİĞİMİZ UZUNCA YILLARDAN SONRA FİVEM TÜRK İÇİN YETERLİ DEĞERDE VE YETERLİ DERECEDE BİR SUNUCU OLMADIĞINI DÜŞÜNDÜK. BİRAZDAN KONUMUZU OKUDUKTAN SONRA SİZLERDE BİZE HAK VERECEKSİNİZDİR.
OLA TEAM +18 YETKİLİ KADROSUYLA FOTOĞRAFLARDADA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ TAMAMEN FARKLI VE FİVEM TÜRKYİE OYUNCULARINI DAHA GERÇEKÇİ VE MODERN KILMAYA ÇALIŞTIK. DENEYİMLİ YETKİLİ KADROMUZ İLE DEĞERLİ OYUNCULARIMIZI GERÇEK HAYATTA HAYAL ETTİKLERİ HAYATLARI YAŞATMAYA ÇALIŞIYORUZ VE BUNU EN KÜÇÜK BİR SORUNU DAHİ DİKKATE ALARAK TİTİZLİKLE HALLETMEYE ÖZEN GÖSTERİYORUZ.
EKİBİMİZİN DİĞER SUNUCULARDAKİ DENEYİMİ İLE TÜM SUNUCULARIN HEMEN HEMEN AYNI SCRİPTLERE VE MESLEKLERE SAHİP OLDUĞUNU FARK ETTİK EN KÜÇÜK BİR ÖRNEK VERİCEK OLURSAK. (METH KARAVANI X SUNUCUSUNDA YUKARIDADIR Y SUNUCUSUNDA AŞŞAĞIDADIR VB. ) GİBİ GİBİ ÇOK FAZLA MESLEK VE SCRİPT SADECE YERLERİ DEĞİŞTİRİLMİŞ BİR BİÇİMDE OYUNCULARA GÖZ BOYAYARAK SUNULMAKTADIR.KAPSAMLI SCRİPT KÜTÜPHANESİ
GENİŞ ÇAPLI SOYGUN SCRİPTLERİNE SAHİBİZ

Soygunlar:・Sanat Eseri Soygunu・ATM Soygunu・Banka Soygunu・Betta Soygunu・Araba Soygunu・İnsanLaboratuvarları Soygunu・Mağaza Soygunu・Tren Soygunu・Sendika Soygunu・Vangelico Soygunu・Yat Soygunu・Ve gelecek güncellemelerde birçok daha eklenecek.
...
TR DE DENEMEDİĞİNİZ CRAFT SİSTEMİNE SAHİP MECHANİK SCRİPTİ TUNER MESLEĞİ İLE ÖNCELİKLE ARACINIZI PARK ALANINA KOYUP ARACI BİR TARAMAYA SOKUYORSUNUZ TARAMA SONUCU GEREKEN MALZEMELER SİZE BİLDİRİLİR VE CRAFT ETMENİZ GEREKEN İTEMLERİ MEKANİK İÇERİSİNDE HAZIRLAYIP DAHA GERÇEKÇİ BİR ROL DENEYİMİ YAŞAYABİLİRSİNİZ.
...
NORMAL MEKANİK SİSTEMİMİZDE DİĞER ESKİ TARZ SUNUCULAR GİBİ SAĞ ÜSTTE ÇIKAN EMOTE MENÜ TARZINDA BİR MEKANİK DÜŞÜNMEYİN DAHA MODERN VER GERÇEKÇİ BİR GÖRÜNÜŞ SAĞLAMAKTAYIZ.
...
BANKALARIMIZ ESKİ TARZ BANKALAR GİBİ SADECE PARA YATIR VE ÇEK TARZINDA DEĞİL OLUŞUMUNUZ İÇİN DERNEK TARZINDA YATIRIM FONU AÇABİLİRSİNİZ. ORTAK BANKA HESAPLARI OLUŞTURABİLİRSİNİZ. AYNI ZAMANDA BANKA MÜDÜRLERİMİZ TARAFINDAN BELİRLENEN FAİZ ORANLARINA İSTİNADEN ALABİLECEĞİNİZ İHTİYAÇ KREDİLERİ - ARAÇ KREDİLERİ - KONUT KREDİLERİ TARZINDA TAKSİTLİ PARA ÇEKİM İŞLEMLERİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.
...
13 LEGAL 8 İLLEGAL MESLEK SEÇENEĞİ İLE OYUNCULARIMIZIN İSTEKLERİNE BAĞLI OLARAK İSTEDİKLERİ BELİRLİ MESLEKLERİ ANKETLER EŞLİĞİNDE OYUNCULARIMIZIN HİZMETİNE SUNACAĞIZ.
...
3 FARKLI HUD SEÇENEĞİ VE 6 FARKLI ALT HUD 2 ADET ÜST HUD SEÇENEĞİ İLE MODERN VE ÖZENLE SEÇİLMİŞ SCRİPT PAKETİMİZ.
...
-GELİŞMİŞ PET SİSTEMİ- SOSYAL PETLER VE K9 PD KÖPEKLERİMİZ İLE HEM SOSYAL İÇİN HEMDE PD EKİPLERİMİZ İÇİN UYUŞTURUCU TARAMASI VE SALDIRI SEÇENEKLERİ BULUNAN EĞLENCELİ SCRİPTLER.
....
ARTIK KLASİK TR SUNUCULARINDAKİ KAYIT AL DESTEĞE ÇIK 1 SAAT BEKLE SORUNUNU ORTADAN KALDIRIYORUZ. SCRİPTİMİZ İLE BİRLİKTE /REPORT YAZDIĞINIZ ANDA BELİRLİ SÜRELİ BİR KAYIT OTOMATİK OLARAK ALINIYOR VE OLA TEAM ADMİN EKİBİMİZE SANİYELER İÇERİSİNDE DÜŞÜYOR HEMDE TAMAMEN FPS DOSTU BİR ŞEKİLDE TÜM İŞLEM TAMAMLANIYOR.
....

SUNUCUMUZDA 246 SCRİPT BULUNMAKTADIR ANCAK BU SAYIYA RAĞMEN RESMON DEĞERİMİZ ÇOK DÜŞÜKTÜR BU NEDENLE RAKİPLERİMİZE KIYASLA EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ BİR OPTİMİZASYONA SAHİP BİRBİRİYLE ENTEGRE BİR SİSTEME SAHİBİZ.

...

CREW SİSTEMİMİZ İLE BİRLİKTE SADECE DİSCORD ÜZERİNDE DEĞİLDE İC BİR ŞEKİLDEDE OLUŞUMUNUZU KURARAK TOP LİST SIRALAMAMIZA GİRMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ VE HER AYIN BELİRLİ GÜNLERİNDE İLK 5 EKİBİMİZE BİRBİRİNDEN DEĞERLİ DONATE ARAÇ VE İC -OOC HEDİYELERİMİZ BULUNMAKTADIR.
...
SUNUCUMUZDA TOPLAM 3 FARKLI KIYAFET PAKETİ BULUNMAKTADIR 2 Sİ ERKEKLERE ÖZELDİR 1 İ İSE HANIMEFENDİLERE ÖZELDİR.
...
DAHA UZUN TUTARAK SİZLERİ SIKMAMAK ADINA DİSCORD ADRESİMİZE KAYIT OLARAK BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ EKİP DESTEKLERİ VE YARDIMLARI İÇİN BİZİMLE TEKRAR İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
DİSCORD: senator7521

image.png


image2.pngimage3.pngimage4.png


image5.pngEkran_Goruntusu_203.png
Ekran_Goruntusu_195.png
image6.pngimage7.png
 
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!