Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım np-ui (free)

no pixelde ne görüyorsan odur mesela np-phone var elinde 3.0 server sidelı bu dosya olmadan çalıştıramazsınız
Serversideli np-phone 3.0'I olan adamda dumptan alınabilecek np-ui'da vardır muhtemelen

Ben istemediğim sürece sen foruma giremezsin ancak ben istersem sen foruma giriş sağlayabilirsin , multi üyelik açınca kendini ne zanettin bilmiyorum ama biz senin asıl hesabının ne olduğunu biliyoruz forumda yaptığın toxiclik yüzünden banlandın , bu şekilde devam edersen bu hesabını da banlarız.

Dolandırıcı olanlar forumda mutli üyelik ile de giremez.

Ama senin gibi toxiclik & trollük yaparak ban yiyen kullanıcılara şans tanıyoruz bence sana tandığımız bu şansı bu konu altında harcama.

Konu altını daha fazla konu ile alakasız yorumlar ile kirletirsen uyarı alacaksın. iyi forumlar.

Ekli dosyayı görüntüle 45684
Ekli dosyayı görüntüle 45685

Çok uzun sürmez yaza kadar kapatırsınız forumu bu kafayla devam.Baktı millet bırakmaya başladı forumu banlarınızı açalım diye konu açıp millete yalvarıyorsunuz geri.Sadece ben değil benim gibi bir çok usta developer kaçtı forumdan başka forumlarda takılıyorlar artık.Diyeceğimi dedim tekrardan banlayabilirsin şimdi.

Çok uzun sürmez yaza kadar kapatırsınız forumu bu kafayla devam.Baktı millet bırakmaya başladı forumu banlarınızı açalım diye konu açıp millete yalvarıyorsunuz geri.Sadece ben değil benim gibi bir çok usta developer kaçtı forumdan başka forumlarda takılıyorlar artık.Diyeceğimi dedim tekrardan banlayabilirsin şimdi.
Usta developer :) hangi discord'da buna usta developer permi verdiler ? lütfen bir daha foruma kayıt olma olur mu ? zaten bu saatten itibaren bir daha giriş yapmayacaksın.

aa adam banlandı ya lan

Fivemtürke laf atan köylüleri anlamıyorum her neyse ronin-pipi kardeşimin eline sağlık

Kötülemek gibi olmasın ama attığın hiç bir işe yaramaz, öncelikle kilitli vede 10-20 dakika sonra site kontrol etmediği için ui'ların gidiyor, yani kısaca trash....
Köylü gibi gidip para verenler var vermesinler diye paylaştım

Kötülemek gibi olmasın ama attığın hiç bir işe yaramaz, öncelikle kilitli vede 10-20 dakika sonra site kontrol etmediği için ui'ların gidiyor, yani kısaca trash....
sh1no bana discord üzerinden ulaşabilir misin dostum , !EMRΛINZ#2227

benden calmıs +rep

Bu örneğin taskbarı direkt export olarak içinde mi bulunduruyor yoksa taskbar scripti farklı mı?

ASAdfsaÖİÇd bölmçSBaklfshnklsNDMÖlfrkısaNDKLANBFSK

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!