Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım np-ui (free)

Sen dediklerimi biraz yanlış anlamışsın , forumda açılan konular ne kadar hit aldığı değil paylaşan kişinin konu altında ki ilgisi alakası troll olup olmamasına bakılır ilk başta daha sonrarsın da ise konu ilgi görmüş ise sabite çekilir.

Benden sabite çekmemi istediğin konunun altında çok fazla boş şeyler dönmüştü ve troll'du tamamen konu altında ki yorumlar bu yüzden çekmek istemedim.

Konu altında ki yorumlar güzelse ve ilgi iyiyse konu sahibi ise yardımcı oluyor ise konu sabite çekilir.

İyi forumlar.

bir kaç görsel ekleme şansın varmı

Dostum keşke paylaşma amacıyla resimde ekleseydin.

qb-inventory esx paylaştık , edrp pack paylaştık , np-ui paylaştık bakalım daha napcaz abi$i

paylaştığın np-ui de attığın screenshot'takilerin olmaması traji komik :)

sado ilk önce forumdaki adminleri doğru düzgün seçmeyi becerebilsin. 16 yaşındaki adminlerden ban yiyoruz.Yönetimi çok yanlış bu forumun.Kreşe dönmüş resmen.

sado ilk önce forumdaki adminleri doğru düzgün seçmeyi becerebilsin. 16 yaşındaki adminlerden ban yiyoruz.Yönetimi çok yanlış bu forumun.Kreşe dönmüş resmen.
Hata yaptıysan ban yersin dostum herkese salça olma yoluna bak yemiyorsun merak etme.

Hata yaptıysan ban yersin dostum herkese salça olma yoluna bak yemiyorsun merak etme.

aynen bilader aynen burda herkes birine salça oluyor diye ban yiyordu zaten. Foruma 6 arkadaş kayıt oldu 5 i ban yedi geriye birtek ben kaldım.

Ben istemediğim sürece sen foruma giremezsin ancak ben istersem sen foruma giriş sağlayabilirsin , multi üyelik açınca kendini ne zanettin bilmiyorum ama biz senin asıl hesabının ne olduğunu biliyoruz forumda yaptığın toxiclik yüzünden banlandın , bu şekilde devam edersen bu hesabını da banlarız.

Dolandırıcı olanlar forumda mutli üyelik ile de giremez.

Ama senin gibi toxiclik & trollük yaparak ban yiyen kullanıcılara şans tanıyoruz bence sana tandığımız bu şansı bu konu altında harcama.

Konu altını daha fazla konu ile alakasız yorumlar ile kirletirsen uyarı alacaksın. iyi forumlar.

45684
45685

Kötülemek gibi olmasın ama attığın hiç bir işe yaramaz, öncelikle kilitli vede 10-20 dakika sonra site kontrol etmediği için ui'ların gidiyor, yani kısaca trash....

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!