Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Nopixel f3 menü

• Konbuyu başlatan Yusufb
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 21
  • Görüntüleme 3K

Yusufb

Üye
FT Kullanıcı
Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu daha düzenli hale getirilidi.

Virus total ekler misiniz?

Düzgün çalışıyor yeni yayıldı ortama benim elimde de var şuan da sıkıntısız indirebilirsiniz ama Türkçeleştirmek yoracak

Düzgün çalışıyor yeni yayıldı ortama benim elimde de var şuan da sıkıntısız indirebilirsiniz ama Türkçeleştirmek yoracak
Haklisin elimde suan bilgisayar yok telefondayim Türkçe çevirince inş tekrar paylaşılır ben yaparsam paylasabilirim.

çalışıyor iyi güzel ama bütün funtion'ları nopixel'e göre ayarlı tekrar'dan onları kendi sunucunuza göre ayarlanamanız gerekecektir.

Bütün Function'ların ayarlanması gerek biraz uğraştırır :(

Konunuza 24 saat içinde virüstotal eklemelisiniz.

Daha yeni Paylaştım bu sabah neredeyse, her yere dağılmış mübarek bu ne hız Allah'tan funcitonları tam ayarlı değil çalışmıyor diyip bırakır herkes :D

Bendeki dün öğleden önce aldim bunu yeni buldum birden cok paylaşan var
Daha yeni Paylaştım bu sabah neredeyse, her yere dağılmış mübarek bu ne hız Allah'tan funcitonları tam ayarlı değil çalışmıyor diyip bırakır herkes :D

normal f3 menüyü nasıl kapatabilirim

Dosyanin adi ne bulup server cfgden silmen lazım veya başına #koyman lazim #start dosyaadi

adı ne olabilir Y Yusufb bir türlü bulamadım
ve esx de mi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!