Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[PAYLAŞIM] NoPixel F3 Menü

ferittemel37

Üye
FT Kullanıcı
Hepinize merhaba bugün sizlere NoPixel'in F3 Menüsünün emoteları triggerlanmış bir biçimde paylaşıyorum umarım beğenirsiniz.

Not : Forumda tartışmalarda gördüm Peilate adlı arkadaşın çekiliş yaptığı F3 Menü değildir.
Not2 : Readme-TXT'de ki adımları uygulamayı unutmayın.

İndirme :

VT :

Son düzenleme:
Forumda paylaşıldı diye biliyorum. Yine de eline sağlık

Forumda paylaşılan Peilate adlı arkadaşımızın çekiliş yaparak sadece "1" kişiye hediye ettiği ve obfuslu bir haldeydi.Bu deobfus bir şekilde paylaşılmıştır. Yorumunuz için teşekkürler.

Ellerine Sağlık

Yorumun için teşekkürler.Hayırlı kullanışlar

dpemotes gerekli mi ?

startı verdim fakat f3 e batığımda hiçbir şey olmuyor.

Koduna bakmadan atmışım kusura bakmayın client-menu.lua ya bakarsanız anlarsınız :D scar42 scar42 V Vadder

Paylaşım için teşekkürler. Kendimi kodlama konusunda bir nebze geliştirmeye çalışıyorum, deneyeceğim.

Paylaşım açıklaması güncellendi ve F5 tuşundan F3 tuşuna atandı

Yorumunuz için ayrıca teşekkürler, iyi kullanışlar.

Police F6'sı diyorsanız onlar için kendi policejobunuza göre uyarlamanız gerekmekte.

Benim hala olmuyor anlıyamadım :D

Kodlara bakmadan start vermeyin :D Kodları gezersen gerekli scriptler olduğunu görürsün örnek Progressbar gibi.

Çalıştıramayanlar için şuraya hangi scriptler gerekli olduğunu yazsanda millet faydalansa kardeş ya :)

Mythic_notify - Mythic_Progbar ve esx_ambulancejob. Linkleri yok bende internetten araştırıp bulabilirsiniz.

Yararlı paylaşım. Kendi policejob vs gibi triggerları nasıl yapıcağıma dair ufaktan anlatabilir misiniz?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!