Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

No Pixel İcon

MiddleStonks

Üye
FT Kullanıcı
Discord
MiddleStonks#1877
Arkadaşlar merhaba Fivem Türk Camiasına yeni katıldım ve benimde elimde bulundurduğum bir çok Script var şu anda Paylaştığım İcon araştırdığıma göre forumda paylaşılmamış. Paylaşılsa bile yeni gören arkadaşların belki işine lazım olur diye paylaşıyorum içinde 350'ye yakın veyahut 350'yi geçiçek kadar İcon mevcut ve işinize illaki birisi lazım olucaktır.

Son düzenleme:
Bu iconları nereye nasıl atıp veya nasıl kullanıyoruz bunun hakkında bilgi verme şansın varmıdır?

Arkadaşlar merhaba Fivem Türk Camiasına yeni katıldım ve benimde elimde bulundurduğum bir çok Script var şu anda Paylaştığım İcon araştırdığıma göre forumda paylaşılmamış. Paylaşılsa bile yeni gören arkadaşların belki işine lazım olur diye paylaşıyorum içinde 350'ye yakın veyahut 350'yi geçiçek kadar İcon mevcut ve işinize illaki birisi lazım olucaktır.

Uzun zamandır bu iconları arıyordum teşekkür ederim paylaşımın için :)

Artık Leaklardan Almak Yerine Kendi Yaptığın Şeyleri Paylaşsan Çok Daha Yararlı Olur

Artık Leaklardan Almak Yerine Kendi Yaptığın Şeyleri Paylaşsan Çok Daha Yararlı Olur
Şu anda girdiğin sunucuların yarımında Leaklar'dan alıntıdır dostum sanırsam yaşın küçük kendi yaptığımız şeyi bedavaya satmayız ariyetten Leak dediğin '' Çalmaktır '' Biz çalmıyoruz sen nası algılıyorsan artık biz araştırıp buluyoruz ve düzenleyip sizlere atıyoruzki belki arkadaşlara yardımımız olur bence şimdi Sen Fivem değilde Minecraft oyna vb. oyunları oyuna.

Bu iconları nereye nasıl atıp veya nasıl kullanıyoruz bunun hakkında bilgi verme şansın varmıdır?
html>img klasörüne atıyorsun daha sonrasında _resource.lua'dan attıgın fotoğrafı uzantısıyla birlikte ordaki fotoğrafların yanına yazıyorsun bu kadar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!